7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
ORTA DOĞULU TÜRK TELEKOMORTA DOĞULU TÜRK TELEKOM

Tarih: 2010-09-15

TÜRK TELEKOM ORTA DOĞU ŞİRKETİ Mİ DÜNYA ŞİRKETİ Mİ?
 
Türk Telekom, Telecoms World Awards Middle East'te 5 Kategoride Yarışıyor. 40 ayrı kategoride düzenlenecek olan "2010 Telecoms World Awards Middle East" için geri sayım devam ediyor. TTNET, Turkcell, Avea ve Türk Telekom, finalde "En İyi ürün Lansmanı" kategorisinde birbirleriyle yarışıyor.
40 ayrı kategoride düzenlenecek olan "2010 Telecoms World Awards Middle East" için geri sayım devam ediyor. "Telecoms World Awards Middle East", her yıl sektör için yeni standartlar ile eğilimlerin oluşturulmasında aktif rol oynayan, başarılı bireyler ile kurumların tespit edilmesi amacını taşıyor.
"2010 Telecoms World Awards Middle East" yarışmasında kazananlar, 5 Ekim tarihinde Dubai'de gerçekleştirilecek olan gala gecesi ile açıklanacak. Yarışma; "En İyi Marka", "En İyi Operatör", "En İyi Mobil Uygulama", "En İyi Uluslararası Toptan Satıcı", "En İyi Arapça Uygulama", "Ortadoğu'daki En İyi Toptan Satıcı", "En İyi Mobil Sanal Operatör", "En İyi Müşteri Stratejisi", "En İyi Telekom Endüstrisi Üreticisi", "Yılın En İyi Şirketi", "En İyi Ürün Lansmanı", "En İyi Uygulama Mağazası" kategorilerinde gerçekleşecek.
Asya, Afrika ve Ortadoğu'da, toplam 18 ülkede operasyonları bulunan Etisalat, 5 kategoride finalde yarışırken Türk Telekom 4 kategoride rakipleriyle çekişiyor. TTNET, Turkcell, Avea ve Türk Telekom, finalde "En İyi ürün Lansmanı" kategorisinde birbirleriyle yarışıyor. Türk Telekom, "En İyi Ürün Lansmanı" kategorisinin dışında "En İyi Marka" ve "En İyi Operatör" dallarında da Etisalat ile finale oynayan operatörler arasında yer alıyor. Finalistler arasında telekom alanında uzmanlaşmış Comptel gibi yazılım firmaları da dikkat çekiyor.
Bu yıl 6'ncısı yapılacak olan Telecoms World Middle East 2010 Konferansı'na davetiyesi bulunanlar, kazananların açıklanacağı gala gecesine katılılabilecekler.Haber http:www.turk.internet.com.
TÜRK TELEKOM’UN YARIŞTIĞI OPERATÖRE BAKIN:ETİSALAT
BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMASI GEREKEN TÜRK TELEKOM’U BİR ORTA DOĞU ŞİRKETİ HALİNE GETİRENLERİN KULAKLARINI ÇINLATIYORUZ.
Bu Haber 2123 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!