Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ORTA DOĞULU TÜRK TELEKOMORTA DOĞULU TÜRK TELEKOM

Tarih: 2010-09-15

TÜRK TELEKOM ORTA DOĞU ŞİRKETİ Mİ DÜNYA ŞİRKETİ Mİ?
 
Türk Telekom, Telecoms World Awards Middle East'te 5 Kategoride Yarışıyor. 40 ayrı kategoride düzenlenecek olan "2010 Telecoms World Awards Middle East" için geri sayım devam ediyor. TTNET, Turkcell, Avea ve Türk Telekom, finalde "En İyi ürün Lansmanı" kategorisinde birbirleriyle yarışıyor.
40 ayrı kategoride düzenlenecek olan "2010 Telecoms World Awards Middle East" için geri sayım devam ediyor. "Telecoms World Awards Middle East", her yıl sektör için yeni standartlar ile eğilimlerin oluşturulmasında aktif rol oynayan, başarılı bireyler ile kurumların tespit edilmesi amacını taşıyor.
"2010 Telecoms World Awards Middle East" yarışmasında kazananlar, 5 Ekim tarihinde Dubai'de gerçekleştirilecek olan gala gecesi ile açıklanacak. Yarışma; "En İyi Marka", "En İyi Operatör", "En İyi Mobil Uygulama", "En İyi Uluslararası Toptan Satıcı", "En İyi Arapça Uygulama", "Ortadoğu'daki En İyi Toptan Satıcı", "En İyi Mobil Sanal Operatör", "En İyi Müşteri Stratejisi", "En İyi Telekom Endüstrisi Üreticisi", "Yılın En İyi Şirketi", "En İyi Ürün Lansmanı", "En İyi Uygulama Mağazası" kategorilerinde gerçekleşecek.
Asya, Afrika ve Ortadoğu'da, toplam 18 ülkede operasyonları bulunan Etisalat, 5 kategoride finalde yarışırken Türk Telekom 4 kategoride rakipleriyle çekişiyor. TTNET, Turkcell, Avea ve Türk Telekom, finalde "En İyi ürün Lansmanı" kategorisinde birbirleriyle yarışıyor. Türk Telekom, "En İyi Ürün Lansmanı" kategorisinin dışında "En İyi Marka" ve "En İyi Operatör" dallarında da Etisalat ile finale oynayan operatörler arasında yer alıyor. Finalistler arasında telekom alanında uzmanlaşmış Comptel gibi yazılım firmaları da dikkat çekiyor.
Bu yıl 6'ncısı yapılacak olan Telecoms World Middle East 2010 Konferansı'na davetiyesi bulunanlar, kazananların açıklanacağı gala gecesine katılılabilecekler.Haber http:www.turk.internet.com.
TÜRK TELEKOM’UN YARIŞTIĞI OPERATÖRE BAKIN:ETİSALAT
BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMASI GEREKEN TÜRK TELEKOM’U BİR ORTA DOĞU ŞİRKETİ HALİNE GETİRENLERİN KULAKLARINI ÇINLATIYORUZ.
Bu Haber 2047 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!