7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
ŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOKŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOK

Tarih: 2010-10-15

 ŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOK.
Şanlıurfa.com sitesinde “TT Net’ Rezaleti sürüyor başlıklı bir haber yayınlandı. Bu Haberi ve bu habere gelen okur yorumlarını, yorumsuz olarak bilginize sunuyoruz..
“TT NET REZALETİ SÜRÜYOR
Şanlıurfa'da ADSL hızındaki yavaşlık kullanıcılara saç baş yolduruyor. Türk Telekom bu konuda sessizliği devam ediyor.
Dünyanın en pahalı internetini kullanmasına rağmen hızı arttırmayan, Suriye ve Lübnan gibi 3. dünya ülkelerin hızı ile eşdeğer hızında internet hizmeti veren Türk Telekom'un ADSL hızı Şanlıurfa'da yerlerde sürünüyor.
Güney Kore'de her evde 100 mbit internet hızına rağmen Türkiye'de 4 mbit internet hızına ulaşamayan TTNET 8 mbit interneti de sanal olduğu ortaya çıktı. SANLIURFA.COM editörleri, TTNET'in 4 mbit hızındaki veriyi internet ortamına 104 kbit/s ile gönderirken, aynı dosyayı aynı yere 8 mbit hızla 89 kbit/s hızla göndermesi 8 mbit hızının ne kadar sanal ve göstermelik olduğunu gözler önüne serdi.
Özellikle öğleden sonra hızda hissedilir bir düşüş gözlenirken, akşam saatlerinde web sayfaları dahi açılmaması TTNET'in havlu attığını gösteriyor. Sürekli kesilen internet eski "Dial-up sistemine geri mi döndük?" sorusunu akıllara getiriyor. 
YORUMLAR
Uğur/sorumsuzluk benim internet kafem var kaç aydan beli kesilmediği gün yok gibi vede çok yavaş yapmadığımız şey kalmadı virüs dediler pc’lerin hepsine format attırdık hem de defalarca Telekom’a başvurduk internetiniz hızlı çok yüksekmiş altyapı kaldırmıyormuş dediler düzeldiği yok rezillik..
Erdinç ttnet işini bıraktı pc satıyor! 15 gündür bu sorun giderilmedi hem çok yavaş hemde günde 4-5 kez bağlantı gidiyor bir gün fatura gecikse hemen faizi basıyorlar ama bizim hergün 4-5 kez kesiliyor tüm işlerimiz yarıda kalıyor binlerce tl zarara uğruyoruz bunun hesabını niye vermiyorlar.
 servanbeyLÜBLAN Tutup lüblanlı araba peşkeş çekersen ttnet'i olacağı bu satmayın çok önemli bir devlet için dedik sen koministsin dediler lüblanlı arap geldi aldı.Yılda kaç milyar dolar kazanıyor ki bilir hizmet eee adam arap zaten herhalde süriye Lübnan Ürdün eşdeğer hizmet alacaksın kendi değerlerimizi bilmiyoruz ne yazık ki..”
Bu Haber 5823 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!