Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOKŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOK

Tarih: 2010-10-15

 ŞANLIURFA’DA TTNET’İN ADI YOK.
Şanlıurfa.com sitesinde “TT Net’ Rezaleti sürüyor başlıklı bir haber yayınlandı. Bu Haberi ve bu habere gelen okur yorumlarını, yorumsuz olarak bilginize sunuyoruz..
“TT NET REZALETİ SÜRÜYOR
Şanlıurfa'da ADSL hızındaki yavaşlık kullanıcılara saç baş yolduruyor. Türk Telekom bu konuda sessizliği devam ediyor.
Dünyanın en pahalı internetini kullanmasına rağmen hızı arttırmayan, Suriye ve Lübnan gibi 3. dünya ülkelerin hızı ile eşdeğer hızında internet hizmeti veren Türk Telekom'un ADSL hızı Şanlıurfa'da yerlerde sürünüyor.
Güney Kore'de her evde 100 mbit internet hızına rağmen Türkiye'de 4 mbit internet hızına ulaşamayan TTNET 8 mbit interneti de sanal olduğu ortaya çıktı. SANLIURFA.COM editörleri, TTNET'in 4 mbit hızındaki veriyi internet ortamına 104 kbit/s ile gönderirken, aynı dosyayı aynı yere 8 mbit hızla 89 kbit/s hızla göndermesi 8 mbit hızının ne kadar sanal ve göstermelik olduğunu gözler önüne serdi.
Özellikle öğleden sonra hızda hissedilir bir düşüş gözlenirken, akşam saatlerinde web sayfaları dahi açılmaması TTNET'in havlu attığını gösteriyor. Sürekli kesilen internet eski "Dial-up sistemine geri mi döndük?" sorusunu akıllara getiriyor. 
YORUMLAR
Uğur/sorumsuzluk benim internet kafem var kaç aydan beli kesilmediği gün yok gibi vede çok yavaş yapmadığımız şey kalmadı virüs dediler pc’lerin hepsine format attırdık hem de defalarca Telekom’a başvurduk internetiniz hızlı çok yüksekmiş altyapı kaldırmıyormuş dediler düzeldiği yok rezillik..
Erdinç ttnet işini bıraktı pc satıyor! 15 gündür bu sorun giderilmedi hem çok yavaş hemde günde 4-5 kez bağlantı gidiyor bir gün fatura gecikse hemen faizi basıyorlar ama bizim hergün 4-5 kez kesiliyor tüm işlerimiz yarıda kalıyor binlerce tl zarara uğruyoruz bunun hesabını niye vermiyorlar.
 servanbeyLÜBLAN Tutup lüblanlı araba peşkeş çekersen ttnet'i olacağı bu satmayın çok önemli bir devlet için dedik sen koministsin dediler lüblanlı arap geldi aldı.Yılda kaç milyar dolar kazanıyor ki bilir hizmet eee adam arap zaten herhalde süriye Lübnan Ürdün eşdeğer hizmet alacaksın kendi değerlerimizi bilmiyoruz ne yazık ki..”
Bu Haber 5776 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!