7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
ÖZELLEŞTİRME : ........ÖZELLEŞTİRME : ........

Tarih: 2010-11-06

Kütahya Öğretmenevi'nde partisinin il ve ilçe teşkilatlarının yöneticileriyle toplantı düzenleyen Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkan Yardımcısı Serdar Çelebioğlu, siyasetin halk için yapılacağına inandıklarını söyledi. Çelebioğlu, ''Bir ülkemiz var. Komşularımızdan Rusya ve Azerbaycan'da petrol var, Suriye, İran ve Irak'ta nasılsa bir zenginlik var. Türkiye'de bazı zenginlikler var, ama bizde değil. Bunun için, bu zengin toprak ve kaynaklarda fakir bekçilik yapmayacağız.'' şeklinde konuştu.

Çelebioğlu, "Özelleştirme denen terane, silahla alınamayanların parayla alınmasıdır. Millet kapanın elinde kaldı, geri alacağız. Bu ülkede dış politika 50 yıldır Amerika ve Avrupa'ya yalvarmaktan ibaret. Güçlü bir ordumuz olmasa bu topraklarda değil demokrasi, yemeye ekmek bulamayız. Bu ülkede herkes milliyetçilik, cumhuriyetçilik diye konuşuyor. Ancak Atatürk ilke ve inkılapları sadece resimlerde kalıyor. Biz bunu ruha taşımak istiyoruz. Yani Atatürk resimlerini asmakla Atatürkçülük, bu ülkede her yere bayrak dikmekle de milliyetçilik olmuyor. Önce ekonomik bağımsızlığımızı kazanmak ve yaşatmak zorundayız. HEPAR olarak bütün bunları sağlamak üzere kurulduk. Bu millet kendini bunaltan her şeyden kurtulacaktır. Milletvekillerine verilen kıyak emeklilikleri, makam arabalarını, siyasi partilere hazineden verilen paraları kaldıracağız. Siyasi partiler aidat ve bağışlarla yaşamayı, halka hesap vermeyi öğrenecek.'' ifadelerini kullandı.

Çelebioğlu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının anısına 10 Kasım'da Bursa ve Muğla'nın Bodrum ilçesinde mevlit okutacaklarını, etkinliği Kütahya'da da gerçekleştirmek için gerekli mercilere müracaatta bulunduklarını anlattı.

Bu Haber 2035 defa okunmuştur.
KALAŞİNKOF DA ÖZELLEŞİYOR
TCDD DE ELDEN GİDİYOR
MALİYE BAKANI: VARLIK SATIŞI ART
TELEKOM YETKİLİLİLERİ HESABA ÇEK
VARLIK FONU, PTT’Yİ SATIŞ HAZIRL
ZEYTİNYAĞI SEKTÖRÜ DE YABANCILAR
ÖZELLEŞTİRME SEKTÖRÜ (!) İYİYE G
TELEKOM´DAN GİTME ZAMANI
VARLIK FONU’NA BÜYÜK DEVİR
KÂR EDEN ŞİRKETİ SATTILAR
ÖZELLEŞTİRMENİN YENİ BAŞKANI: AH
ÖZELLEŞTİRME SAHTEKARLARINA MAHK
TP ÖZELLEŞTİRİLDİ
ÖZELLEŞTİRME POLİTİKASI AGRESİFL
ŞEKER STRATEJİK AMA TELEKOM DEĞ
ÖZELLEŞTİRME TORBADAN ÇIKARILDI!
SAADET´TEN ÖZELLEŞTİRME TEPKİSİ
ÖZELLEŞTİRME TORBASI GELİYOR…
195 KURULUŞTA KAMU PAYI KALMADI
MİLLİ PİYANGO NEDEN HALKA ARZ ED
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!