ASSİST 800 PERSONEL ALIYORASSİST 800 PERSONEL ALIYOR

Tarih: 2010-12-21

ASSİST ERZURUMDA 800 PERSONEL ALIYOR.
Sağlık Bakanlığı’nın, merkezi hastanelerde randevu sistemini (MHRS) hayata geçirmek için Erzurum’da Türk Telekom’la birlikte kurduğu çağrı merkezine 800 personel alınacak.
Sağlık Bakanlığı ile Erzurum Halk Eğitimi Merkezi tarafından geçen yıl düzenlenen MHRS çağrı merkezi kursuna katılıp sertifika alanlar ile tıbbi dokümantasyon, tıbbi sekreterlik bölümlerini bitirenlere iş umudu doğdu. Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri’nin yürüttüğü MHRS Çağrı Merkezi’ne gelecek yılın mart ayına kadar 800 personel alınacak. Başvuruların kurumun web sitesi olan ‘www.assistt.com.tr’ insan kaynakları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. İş müracaatında bulunacak kişilerin ‘www.assistt.com.tr’ isimli web sitesi üzerinden alacakları şifre ile başvuru yapabilecekleri kaydedildi. Çağrı merkezinde çalışacak adayların Erzurum il merkezinde ikamet etmeleri şartının arandığı da vurgulandı.
Erzurum İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Serhat Vançelik, MHRS çağrı merkezinde 144 kişinin çalıştığının ve bu sayının gelecek yılın mart ayına kadar bine çıkartılacağını ifade etti. İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen ‘operatörlük’ kursu sertifikası alan adayların internet üzerinden iş başvurusunda bulunduktan sonra yapılacak mülakatla işbaşı yapacağına dikkat çeken Doç. Dr. Vançelik, “Çağrı merkezinde istihdam edilmek üzere 800′e yakın operatör alınacak. Önceden düzenlediğimiz meslek edindirme kursuna katılıp sertifika alanlar başvuruda bulunabilecek. Ayrıca tıbbi dokümantasyon ve tıbbi sekreterlik bölümü mezunlarından ise sertifika şartı aranmayacak.” dedi.

Bu Haber 12583 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!