Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ASSİST 800 PERSONEL ALIYORASSİST 800 PERSONEL ALIYOR

Tarih: 2010-12-21

ASSİST ERZURUMDA 800 PERSONEL ALIYOR.
Sağlık Bakanlığı’nın, merkezi hastanelerde randevu sistemini (MHRS) hayata geçirmek için Erzurum’da Türk Telekom’la birlikte kurduğu çağrı merkezine 800 personel alınacak.
Sağlık Bakanlığı ile Erzurum Halk Eğitimi Merkezi tarafından geçen yıl düzenlenen MHRS çağrı merkezi kursuna katılıp sertifika alanlar ile tıbbi dokümantasyon, tıbbi sekreterlik bölümlerini bitirenlere iş umudu doğdu. Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri’nin yürüttüğü MHRS Çağrı Merkezi’ne gelecek yılın mart ayına kadar 800 personel alınacak. Başvuruların kurumun web sitesi olan ‘www.assistt.com.tr’ insan kaynakları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. İş müracaatında bulunacak kişilerin ‘www.assistt.com.tr’ isimli web sitesi üzerinden alacakları şifre ile başvuru yapabilecekleri kaydedildi. Çağrı merkezinde çalışacak adayların Erzurum il merkezinde ikamet etmeleri şartının arandığı da vurgulandı.
Erzurum İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Serhat Vançelik, MHRS çağrı merkezinde 144 kişinin çalıştığının ve bu sayının gelecek yılın mart ayına kadar bine çıkartılacağını ifade etti. İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen ‘operatörlük’ kursu sertifikası alan adayların internet üzerinden iş başvurusunda bulunduktan sonra yapılacak mülakatla işbaşı yapacağına dikkat çeken Doç. Dr. Vançelik, “Çağrı merkezinde istihdam edilmek üzere 800′e yakın operatör alınacak. Önceden düzenlediğimiz meslek edindirme kursuna katılıp sertifika alanlar başvuruda bulunabilecek. Ayrıca tıbbi dokümantasyon ve tıbbi sekreterlik bölümü mezunlarından ise sertifika şartı aranmayacak.” dedi.

Bu Haber 12434 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!