Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ASSİST 800 PERSONEL ALIYORASSİST 800 PERSONEL ALIYOR

Tarih: 2010-12-21

ASSİST ERZURUMDA 800 PERSONEL ALIYOR.
Sağlık Bakanlığı’nın, merkezi hastanelerde randevu sistemini (MHRS) hayata geçirmek için Erzurum’da Türk Telekom’la birlikte kurduğu çağrı merkezine 800 personel alınacak.
Sağlık Bakanlığı ile Erzurum Halk Eğitimi Merkezi tarafından geçen yıl düzenlenen MHRS çağrı merkezi kursuna katılıp sertifika alanlar ile tıbbi dokümantasyon, tıbbi sekreterlik bölümlerini bitirenlere iş umudu doğdu. Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri’nin yürüttüğü MHRS Çağrı Merkezi’ne gelecek yılın mart ayına kadar 800 personel alınacak. Başvuruların kurumun web sitesi olan ‘www.assistt.com.tr’ insan kaynakları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. İş müracaatında bulunacak kişilerin ‘www.assistt.com.tr’ isimli web sitesi üzerinden alacakları şifre ile başvuru yapabilecekleri kaydedildi. Çağrı merkezinde çalışacak adayların Erzurum il merkezinde ikamet etmeleri şartının arandığı da vurgulandı.
Erzurum İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Serhat Vançelik, MHRS çağrı merkezinde 144 kişinin çalıştığının ve bu sayının gelecek yılın mart ayına kadar bine çıkartılacağını ifade etti. İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen ‘operatörlük’ kursu sertifikası alan adayların internet üzerinden iş başvurusunda bulunduktan sonra yapılacak mülakatla işbaşı yapacağına dikkat çeken Doç. Dr. Vançelik, “Çağrı merkezinde istihdam edilmek üzere 800′e yakın operatör alınacak. Önceden düzenlediğimiz meslek edindirme kursuna katılıp sertifika alanlar başvuruda bulunabilecek. Ayrıca tıbbi dokümantasyon ve tıbbi sekreterlik bölümü mezunlarından ise sertifika şartı aranmayacak.” dedi.

Bu Haber 12509 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!