Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ŞANLIURFA’DA TOPLANTIŞANLIURFA’DA TOPLANTI

Tarih: 2010-12-28

ŞANLIURFA’DA TÜRK TELEKOMDAN AYRILANLAR TOPLANDI.
Şanlıurfa Türk Telekom İl Müdürlüğü'nden ayrılıp, nakle tabi personel statüsünde başka kamu kurum ve kuruluşlarına atanan arkadaşlar ilk "hasret giderme" toplantılarını gerçekleştirdiler.
Şanlıurfa’daki bir konukevinde yapılan yemekli ilk toplantıya 50 kişi katıldı. Şanlıurfa İl Telekom’dan ayrılan yaklaşık 300’ün üzerinde çalışan, bundan böyle her ayın ilk pazartesi günü toplanma kararı aldılar.
Gecede bir konuşma yapan Türk Telekom eski Müşteri ilişkileri Uzmanı Burhan Akar; 
“ Uzun yıllar Türk Telekom gibi büyük bir kurumda görev yapmış olmanın onur, güven ve tecrübesini taşıyan bugün Türkiye çapında binlerce arkadaşımız var. Bunlar konularında çok iyi yetişmiş uzman arkadaşlarımız olup gittikleri kurumlarda da oldukça başarılı oldukları görülmektedir. 160 yıllık bir iletişim deneyimi olan Türk Telekom ‘da en üst seviyede idari ve teknik olarak yetişen, Türk Telekom’u bu günlere taşıyan biz çalışanlar olarak bu potansiyelimizi yeni gittiğimiz kurumlarda olumlu olarak kullanıp Şanlıurfa’ya ve Ülkemize daha fazla katkılar sunmak, bir birimizin ortak sorunlarını çözebilmek için burada toplandık. Özelleştirilen Türk Telekom’dan herhangi bir kırgınlığımız küskünlüğümüz söz konusu olmayıp ancak ayrılırken özlük haklarımızdaki bazı kayıplar nedeniyle idari ve mali yönden kayıplarımızın telafi edilmesi için birlikte hareket edeceğiz. Kısa bir zamanda ulaşabildiğimiz bu elli arkadaşımızla bugün burada güzel bir zaman geçirdik. Bir dahaki toplantımızda çok daha geniş bir katılım olacağından eminiz. Gecenin organizasyonunda büyük emeği geçen Murat Avşar, İbrahim Yardımcı ve Mithat Karaçalı’ya, gecemize katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum “dedi  

Bu Haber 2564 defa okunmuştur.
MUSTAFA AKGÜL´Ü KAYBETTİK
BEKİR ÖZTOPRAK AMELİYAT OLDU
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFAT ETTİ
İ.HAKKI ALPTÜRK AMELİYAT OLDU
NURETTİN ÖZAYDINLIK VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN BABASI VEF
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
SAFRAN TADINDA BİR ROTA
İSMAİL TOSUN VEFAT ETTİ
YÜCEL ÇALIKLI VEFAT ETTİ
ŞAHİN´LERİN ANNESİ VEFAT E
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!