DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
ŞANLIURFA’DA TOPLANTIŞANLIURFA’DA TOPLANTI

Tarih: 2010-12-28

ŞANLIURFA’DA TÜRK TELEKOMDAN AYRILANLAR TOPLANDI.
Şanlıurfa Türk Telekom İl Müdürlüğü'nden ayrılıp, nakle tabi personel statüsünde başka kamu kurum ve kuruluşlarına atanan arkadaşlar ilk "hasret giderme" toplantılarını gerçekleştirdiler.
Şanlıurfa’daki bir konukevinde yapılan yemekli ilk toplantıya 50 kişi katıldı. Şanlıurfa İl Telekom’dan ayrılan yaklaşık 300’ün üzerinde çalışan, bundan böyle her ayın ilk pazartesi günü toplanma kararı aldılar.
Gecede bir konuşma yapan Türk Telekom eski Müşteri ilişkileri Uzmanı Burhan Akar; 
“ Uzun yıllar Türk Telekom gibi büyük bir kurumda görev yapmış olmanın onur, güven ve tecrübesini taşıyan bugün Türkiye çapında binlerce arkadaşımız var. Bunlar konularında çok iyi yetişmiş uzman arkadaşlarımız olup gittikleri kurumlarda da oldukça başarılı oldukları görülmektedir. 160 yıllık bir iletişim deneyimi olan Türk Telekom ‘da en üst seviyede idari ve teknik olarak yetişen, Türk Telekom’u bu günlere taşıyan biz çalışanlar olarak bu potansiyelimizi yeni gittiğimiz kurumlarda olumlu olarak kullanıp Şanlıurfa’ya ve Ülkemize daha fazla katkılar sunmak, bir birimizin ortak sorunlarını çözebilmek için burada toplandık. Özelleştirilen Türk Telekom’dan herhangi bir kırgınlığımız küskünlüğümüz söz konusu olmayıp ancak ayrılırken özlük haklarımızdaki bazı kayıplar nedeniyle idari ve mali yönden kayıplarımızın telafi edilmesi için birlikte hareket edeceğiz. Kısa bir zamanda ulaşabildiğimiz bu elli arkadaşımızla bugün burada güzel bir zaman geçirdik. Bir dahaki toplantımızda çok daha geniş bir katılım olacağından eminiz. Gecenin organizasyonunda büyük emeği geçen Murat Avşar, İbrahim Yardımcı ve Mithat Karaçalı’ya, gecemize katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum “dedi  

Bu Haber 2425 defa okunmuştur.
ŞEHADETLERİNİN 25. YILINDA ANIYO
GÖZ YAŞLARI SEL OLUP AKTI
İÇİM SIZLIYOR ANNE
AHMET MERMER´İN BABASI VEF
MUSTAFA ÖZDEMİR´İN ANNESİ
TURKCELL KAMU KURULUŞU MU OLDU
LÜTFİ KİRAZ VEFAT ETTİ
MEHMET KORKMAZ VEFAT ETTİ
VEFAT HABERLERİ
ERCAN YÜCELİN EŞİ VEFAT ETTİ
NECATİ CANDEMİR VEFAT ETTİ
REŞAT ATİNKAYA´NIN ANNESİ
BERKAY ERCAN VEFAT ETTİ
ŞEHİDİMİZ ELİF AKKAYA İÇİN PROJE
SAİT ÜÇGÜL VEFAT ETTİ
HATİCE G. ŞAHMAN´İN İLK ÖY
YUSUF SUHA ONAL VEFAT ETTİ
MEHMET COBAS´IN BABASI VEF
HALİL SAY VEFAT ETTİ
KADİR AKILLI VEFAT ETTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!