DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
ŞANLIURFA’DA TOPLANTIŞANLIURFA’DA TOPLANTI

Tarih: 2010-12-28

ŞANLIURFA’DA TÜRK TELEKOMDAN AYRILANLAR TOPLANDI.
Şanlıurfa Türk Telekom İl Müdürlüğü'nden ayrılıp, nakle tabi personel statüsünde başka kamu kurum ve kuruluşlarına atanan arkadaşlar ilk "hasret giderme" toplantılarını gerçekleştirdiler.
Şanlıurfa’daki bir konukevinde yapılan yemekli ilk toplantıya 50 kişi katıldı. Şanlıurfa İl Telekom’dan ayrılan yaklaşık 300’ün üzerinde çalışan, bundan böyle her ayın ilk pazartesi günü toplanma kararı aldılar.
Gecede bir konuşma yapan Türk Telekom eski Müşteri ilişkileri Uzmanı Burhan Akar; 
“ Uzun yıllar Türk Telekom gibi büyük bir kurumda görev yapmış olmanın onur, güven ve tecrübesini taşıyan bugün Türkiye çapında binlerce arkadaşımız var. Bunlar konularında çok iyi yetişmiş uzman arkadaşlarımız olup gittikleri kurumlarda da oldukça başarılı oldukları görülmektedir. 160 yıllık bir iletişim deneyimi olan Türk Telekom ‘da en üst seviyede idari ve teknik olarak yetişen, Türk Telekom’u bu günlere taşıyan biz çalışanlar olarak bu potansiyelimizi yeni gittiğimiz kurumlarda olumlu olarak kullanıp Şanlıurfa’ya ve Ülkemize daha fazla katkılar sunmak, bir birimizin ortak sorunlarını çözebilmek için burada toplandık. Özelleştirilen Türk Telekom’dan herhangi bir kırgınlığımız küskünlüğümüz söz konusu olmayıp ancak ayrılırken özlük haklarımızdaki bazı kayıplar nedeniyle idari ve mali yönden kayıplarımızın telafi edilmesi için birlikte hareket edeceğiz. Kısa bir zamanda ulaşabildiğimiz bu elli arkadaşımızla bugün burada güzel bir zaman geçirdik. Bir dahaki toplantımızda çok daha geniş bir katılım olacağından eminiz. Gecenin organizasyonunda büyük emeği geçen Murat Avşar, İbrahim Yardımcı ve Mithat Karaçalı’ya, gecemize katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum “dedi  

Bu Haber 2490 defa okunmuştur.
MESUT ARSLAN 24 YIL ÖNCE BUGÜN Ş
CAN ÇALIŞKAN TRAFİK KAZASI GEÇİR
MUSA KINU 24 YIL ÖNCE ŞEHİT OLMU
ŞEHADETLERİNİN YILDÖNÜMÜNDE ANIY
KAYSERİ´DEN İKİ VEFAT HABE
HAYATİ KURTULUŞ VEFAT ETTİ
NAİL OKAY´IN ANNESİ VEFAT
BİR HOŞ SEDA BIRAKMAK
FATMA GÜVEN ÖZGÖR VEFAT ETTİ
TELEKOMCULARA SETUR İLE ‘AVANTA
DERNEĞİMİZ EMEKLİLER İÇİN GİRİŞİ
FÜSUN KARAKAŞ VEFAT ETTİ
BAYRAMDA ARAMIZDAN AYRILANLAR
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
TUNCEL TUFAN´IN BABASI VEF
MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETTİ
HÜSEYİN DEBRELİ VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN OĞLU EVLENİYOR
FİKRET YAVUZ VEFAT ETTİ
FİLİZ PASLI´NIN ANNESİ VEFAT ETT
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!