"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
ŞANLIURFA’DA TOPLANTIŞANLIURFA’DA TOPLANTI

Tarih: 2010-12-28

ŞANLIURFA’DA TÜRK TELEKOMDAN AYRILANLAR TOPLANDI.
Şanlıurfa Türk Telekom İl Müdürlüğü'nden ayrılıp, nakle tabi personel statüsünde başka kamu kurum ve kuruluşlarına atanan arkadaşlar ilk "hasret giderme" toplantılarını gerçekleştirdiler.
Şanlıurfa’daki bir konukevinde yapılan yemekli ilk toplantıya 50 kişi katıldı. Şanlıurfa İl Telekom’dan ayrılan yaklaşık 300’ün üzerinde çalışan, bundan böyle her ayın ilk pazartesi günü toplanma kararı aldılar.
Gecede bir konuşma yapan Türk Telekom eski Müşteri ilişkileri Uzmanı Burhan Akar; 
“ Uzun yıllar Türk Telekom gibi büyük bir kurumda görev yapmış olmanın onur, güven ve tecrübesini taşıyan bugün Türkiye çapında binlerce arkadaşımız var. Bunlar konularında çok iyi yetişmiş uzman arkadaşlarımız olup gittikleri kurumlarda da oldukça başarılı oldukları görülmektedir. 160 yıllık bir iletişim deneyimi olan Türk Telekom ‘da en üst seviyede idari ve teknik olarak yetişen, Türk Telekom’u bu günlere taşıyan biz çalışanlar olarak bu potansiyelimizi yeni gittiğimiz kurumlarda olumlu olarak kullanıp Şanlıurfa’ya ve Ülkemize daha fazla katkılar sunmak, bir birimizin ortak sorunlarını çözebilmek için burada toplandık. Özelleştirilen Türk Telekom’dan herhangi bir kırgınlığımız küskünlüğümüz söz konusu olmayıp ancak ayrılırken özlük haklarımızdaki bazı kayıplar nedeniyle idari ve mali yönden kayıplarımızın telafi edilmesi için birlikte hareket edeceğiz. Kısa bir zamanda ulaşabildiğimiz bu elli arkadaşımızla bugün burada güzel bir zaman geçirdik. Bir dahaki toplantımızda çok daha geniş bir katılım olacağından eminiz. Gecenin organizasyonunda büyük emeği geçen Murat Avşar, İbrahim Yardımcı ve Mithat Karaçalı’ya, gecemize katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum “dedi  

Bu Haber 2398 defa okunmuştur.
ŞEHİDİMİZ ELİF GİZEM´İ ANDIK
OSMAN DEVEDAŞI VEFAT ETTİ
MUSTAFA ŞENLİ´NİN BABASI VEFAT E
OKTAY DEMİRCİOĞLU’NUN ANNESİ VEF
ELİF GİZEM AKKAYA İÇİN MEVLİD
A.CİHAN CEYLAN VEFAT ETTİ
NURHAN DEMİR VEFAT ETTİ
REMZİ YAVUZ VEFAT ETTİ
ARMAĞAN ÖZKAYA´NIN BABASI
TELEKOMCU KADINLAR BULUŞMASI
OSMAN ÖZÜPEK´İN ANNESİ VEF
ACINIZ ACIMIZDIR
NİHAL ELELÇİ VEFAT ETTİ
NECDET AKKUŞ VEFAT ETTİ
HAKKI ÇAY VEFAT ETTİ
TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİK
HALİL CEYLAN VEFAT ETTİ
RECEP KOÇ VEFAT ETTİ
MAHMUT ERASLAN VEFAT ETTİ
ÇETİN ARGUN VEFAT ETTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!