ŞANLIURFA’DA İNTERNET SORUNUŞANLIURFA’DA İNTERNET SORUNU

Tarih: 2011-01-14

İNTERNET SORUNUNU YERİNDE GÖRMESİ İÇİN GÖKHAN BOZKURT ŞANLIURFAYA DAVET EDİLDİ.
Gün geçmiyorki Şanlıurfa’nın yerel medyasında, İnternet hızından, internet arızalarından, Türk Telekom’dan kaynaklanan sorunlardan bahseden bir yazı, bir haber çıkmasın.
Son olarak, sanliurfa.com sitesi editörleri sorunu yerinde görmesi için Türk Telekom Genel Müdürü Gökhan Bozkurt’u Şanlıurfa’ya davet ettiler.
Şanlıurfa.com sitesinde 14.0Cak.2011 günü saat 14.10’da yayınlanan haber şöyle;
Türk Telekom Genel Müdürü Kamil Gökhan Bozkurt'u SANLIURFA.COM editörleri olarak Şanlıurfa'ya davet ediyor, Tüm masraflarını ödeyerek misafir etmek istiyoruz.Şanlıurfa'da aylardır devam eden İnternet hız sorunu son günlerde had safhaya ulaştı. Sorunlara kulak tıkayan Türk Telekom'un yönetimini SANLIURFA.COM olarak Şanlıurfa'da ağırlamak istiyoruz.
5 yıldızlı Hotel El Ruha'da ağırlayıp, Cevahir Konukevinde yemek ikramının ardından İşlerini Şanlıurfa'dan takip etmesi için Telekom'un verdiği internet hizmetini kullanmasını istiyoruz.  1 mblık dosyayı kaç dakika gönderebildiğini veya Türkiye içinde başka bir sunucuya bir dosyayı kaç günde gönderebildiğini ölçmesini bekliyoruz. İstanbul'da 1 günde kaç iş yaptığını Şanlıurfa'da kaç iş yapacağını bizde görmek istiyoruz.
Akşam'da sıra gecesinde Telekom'un hız sorunu nedeniyle Youtube'dan dinleyemediği Aziz Yıldız'ın kendi sesinden Urfa türküleriyle coşturmak istiyoruz.
Ertesi gün Grup Dergah'ın Facebook'taki  videolarını izlemeye çalışan Urfalı İnternet kullanıcılarının nasıl bir yol izlediğini görmesini bekliyoruz. 
Şanlıurfa Telekom'un altyapısını kullanan internetin nasıl olduğunu akşam Grup Dergah'ın konserini canlı canlı izletmek istiyoruz.
İnternetten izleyemediğiniz Urfa'nın tarihi ve turistik mekanlarında gezdirmek, Urfa'nın köyden uzak internet kullanan milyonlarca kişi olduğunu anlatmak için Urfa'ya davet ediyoruz.
Bekliyoruz...

 

 
Bu Haber 2727 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!