7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
DENİZ BÖLÜKBAŞININ SOHBETİDENİZ BÖLÜKBAŞININ SOHBETİ

Tarih: 2011-02-11

 DENİZ BÖLÜKBAŞI DERNEĞİMİZİN KONUĞU İDİ…

Derneğimizin düzenlediği 2011 yılının ilk sohbet toplantısının konuğu (E)Büyükelçi, Ankara Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz BÖLÜKBAŞI idi. 9.02.2010 Günü Saat 18.30 da gerçekleşen  toplantıya, Sayın BÖLÜKBAŞI Adana Milletvekilleri Yılmaz TANKUT ve Muharrem VARLI ile birlikte katıldılar.

Dernek başkanımız Zafer Tekbudak; Konukları tanıttıktan sonra; Oğlu daha 21 günlükken,  gizli örgüt kurarak İnönü ve Bayar'a suikast planlamak suçlamasıyla haksız yere tutuklanan Rahmetli Osman Bölükbaşı’nın , polisler tarafından götürülürken, oğluna "Oğlum Deniz, baban gidiyor, belki gelmez. Bu memleketin pisliğini az su temizlemez diye adını Deniz koydum. Ben gelemezsem sen temizle" dediğini hatırlatıp, memleketin  gerçekten temizliğe ihtiyacı  olduğunu vurguladıktan sonra sözü Deniz BÖLÜKBAŞI’na bıraktı.

Deniz BÖLÜKBAŞI da özetle;

“Son zamanlarda Türkiye adeta Mısır’la yatıp Mısır’la kalkmaktadır. Siyaset adeta bu olaylara kilitlenmiştir. Halbuki Ülkemiz bugün yangın yeri haline gelmiştir. Ekonomik yönden, dış siyaset açısından geldiğimiz nokta hiç de iç açıcı değildir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Siz değerli Telekom çalışanlarının durumunu çok iyi biliyor ve takip ediyoruz. 2004 yılından başlamak üzere 14 Kasım 2005 özelleştirmenin yapıldığı tarihe kadarki süreç son derece önemli bir süreç olmuştur. Bu süreçte Lübnanlı Hariri’lere Telekom’un verilişinde ilginç ilişkiler yaşanmıştır Ülkemizin en önemli kuruluşlarından biri olan Telekom’un gerek ihalesinde gerekse sonrasındaki olumsuzluklar, suistimaller bilinmektedir. Şurası net olarak bilinmelidir ki, Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında gerek Türk Telekom’un özelleştirilmesi, gerekse diğer özelleştirmelerle ilgili olarak yasal olmak kaydıyla hesabı sorulacak, AKP’nin varsa suistimali gerekirse bu konuda Yüce Divan’da hesap vereceklerdir.

Derneğinizin düzenlediği  raporlardan da Türk Telekom’un özelleştirilmesine ve sonrasındaki sürece ait net bilgiler edindik. Türk Telekom’dan ayrılan personelin sorunları hakkında bilgi sahibi olduk.  Biliniz ki, bu konularda gereken duyarlılığı bugün gösterdiğimiz gibi, inşallah gelecekteki iktidarımızda da parti olarak göstereceğiz.Sizlerin gasp edilen haklarınızın takipçisi olacağız.( Burada, Zafer Tekbudak araya girerek “Dernek olarak biz de verilen bu sözün takipçisi olacağız, size bu sözlerinizi hatırlatacağız” dedi. )

Hepinizin bildiği gibi Milliyetçi Hareket Partisi, seçim beyannamesini ilk açıklayan parti olmuştur. Partimizin seçim beyannamesinde de deklare ettiği üzere partimiz üç dönem için milletimizden teveccüh beklemektedir. Bu seçim dönemi, ülkemiz için en kritik seçimlerden birisidir adeta bir sırat köprüsü hüviyetindedir. Eğer milletimiz bize iktidar imkanını verirlerse, Milliyetçi Hareket Partisi olarak AKP’nin 8 yılda yarattığı tahribatı yeniden onaracak ve Ülkemizi her yönden yeniden güçlü ve dinamik konumuna kavuşturacaktır.”

Dedi.

Toplantıda daha sonra soru cevap bölümüne geçildi.

Dinleyiciler Deniz BÖLÜKBAŞI’ya, iç politika, dış politika, özelleştirme vb. konularda muhtelif sorular yönelttiler.

Toplantı saat 20.30’da sona erdi…

Sohbet Toplantılarımızı CHP TBMM Grup Başkan vekili Sayın Muharrem İNCE, İdare Hukuku Hocası Prof. Dr. Murat SEZGİNER , Sinerjitürk Başkanı Abdullah Raşit GÜLHAN  gibi tanınan isimlerle sürdüreceğiz.

 


Bu Haber 2822 defa okunmuştur.
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
ÖZELEŞTİRİ, GURUR VE DAVET
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!