SABİTTE HER YÖNE İMKANISABİTTE HER YÖNE İMKANI

Tarih: 2011-02-28

EV AVANTAJ ABONELERİNDE, GSM ve ULUSLAR ARASI ARAMALAR DA “HER YÖNE” KAPSAMINDA .

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre; Türk Telekom Ev Avantaj tarifeleri ile her yöne bedava konuşma dönemi başlıyor. “Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası” ile Ev Avantaj tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri mevcut bedava dakikalarını sadece şehiriçi ve şehirlerarası aramalar için değil cep telefonu ve yurtdışı ev ve iş telefonları aramalarında da kullanabilecek. Böylece her yeri bedava arama dönemi başlayacak.

Türk Telekom, 20 Şubat 2011 itibariyle geçerli olacak yeni “Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası”nı açıkladı. 2010 yılında kullanıma sunulan ve toplam kullanıcısı 6 milyonu aşan Türk Telekom Ev Avantaj tarifeleri yeni kampanya ile daha da zenginleştirildi. Ev Avantaj tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri bedava dakikalarını sadece şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda kullanabiliyorken 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak yeni kampanya ile cep telefonu ve uluslararası ev ve iş telefonlarına yapılan aramalar dahil olmak üzere, her yeri bedava aramak için kullanabilecekler.

Cep telefonu ve uluslararası aramaları da bedava dakika kapsamında

“Ev Avantaj Her Yöne Bedava Kampanyası”nda, Ev Avantaj 100, 200, 300, 600 ve Özgür kapsamında bulunan Türk Telekom müşterilerinin sahip oldukları 100, 200, 300 ve 600 bedava dakika sadece evden şehiriçi ve şehirlerarası aramalarını değil, cep telefonu yönüne aramaları ve Almanya, Amerika, Fransa, Hollanda ve Rusya gibi yurtdışı arama trafiğinin en yoğun olduğu 36 ülkedeki ev ve iş telefonlarına yapılan aramaları da kapsayacak. Böylece Ev Avantaj'lılara bu kampanya dakikaları ile evden sadece ev ve işi değil cebi ve yurtdışındaki ev ve iş telefonlarını aramak da bedava olacak. Bu dakikaların günün her saatinde kullanılabilecek.

“7’den 7’ye bedava konuşamaya devam”

Türk Telekom’un 2010 yılında duyurduğu “7’den 7’ye bedava” kampanyası da yoğun ilgi nedeniyle 31 Mart 2011’e kadar uzatıldı. Türk Telekom’un tüm ev telefonu müşterileri, hiçbir başvuru ya da taahhüde gerek duymadan bu avantajlı kampanyadan yararlanabiliyor. Bu kampanya ile tüm bireysel Türk Telekom müşterileri hem şehir içi hem de şehirlerarası aramalar için geçerli olmak üzere, akşam saat 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar ev telefonu ile bedava konuşabiliyor.

Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası ile örneğin Ev Avantaj 100 paketine sahip bir Türk Telekom müşterisi 21.90 TL'lik yeni paket ücreti karşılığında, gün içinde, hem şehiriçi hem şehirlerarası hem cep telefonu hem de uluslararası aramalar için kullanabileceği 100 dakikaya sahip olacak. Ayrıca akşam 7'den sabah 7'ye kadar bedava konuşma imkanı da bulunacak. 100 dakikalık gün içi kullanım dakikasının tamamının kullanılması halinde de hem cebi hem evi hem işi hem de 1. kademe ülkelerdeki ev ve iş telefonlarını tüm vergiler dahil dakikası 15 Kuruş’tan arayabilecek.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezine, Türk Telekom Bayi ve Ofislerine başvurulabilir.


Bu Haber 2503 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!