DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
KURUM TEMSİLCİLERİ TOPLANTISIKURUM TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI

Tarih: 2011-03-07

KURUM TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI.
05.Mart.2011 Cumartesi Günü, Derneğimiz kurum temsilcilerinin katıldığı bir istişare toplantısı yapıldı. Temsilciler kurulu, mazereti bulunan 3 temsilci dışında tüm kurum temsilcilerinin katılımı ile toplandı.
Toplantının açış konuşmasını yapan, dernek başkanı Zafer Tekbudak;
“Biz Temsilciler kurulunu, Derneğin danışma kurulu olarak görüyoruz. Bu nedenle, şu anda yaptığımız toplantı bir danışma kurulu toplantısıdır. Sizin görüşleriniz bizim için önemlidir.” Dedikten sonra,
Temsilcilerimizin; Öncelikle Yönergedeki görevlerini yerine getirmelerini bekliyoruz.
Yakınları vefat eden bazı arkadaşlarımız, bunun haber yapılmaması nedeni ile bizi eleştirmektedir. Bunun için arkadaşlarımızın Kurumlarındaki Türk Telekom eski çalışanları ile ilgili gelişme ve değişiklikleri (Düğün, Vefat, Doğum, Terfi, Tayin, Emeklilik) derneğin web sitesinde yayınlanmak üzere derneğin e-posta adreslerine bildirmelerini tale ediyoruz.Dernek temsilcilerimizin, Dernek yönetimi, Diğer kurum temsilcileri ve il temsilcileri ile irtibatta olmalarını Bekliyoruz. Diyerek, dernek yönetiminin temsilcilerden beklentilerini özetledi.
Türk Telekom’un Derneğimiz aleyhine açtığı tazminat davasının durumu hakkında bilgi veren, Tekbudak; SYS Vakfı Ana Senedinin ve Yönetmeliğinin, yönetim kurulunun tamamının seçimle belirlenmesi ve başka kamu kuruluşlarındaki vakıf üyelerine de seçilme hakkı verilmesini sağlayacak değişiklik yapılması için açılacak dava hakkında açıklamalarda bulundu.Ayrıca derneğin faaliyetleri hakkında temsilcileri bilgilendirdi.
Daha sonra, söz alan kurum temsilcileri derneğin faaliyetleri hakkındaki, görüş ve önerilerini ilettiler. Kurumlarında karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi verdiler.
Daha sonra derneğin anlaşmalı avukatları Denge tazminatı davaları ile ilgili bilgi verdi. Avukatlar. temsilcilerin sorularını cevaplandırdılar.
Böylece, 2011 yılının ilk Kurum Temsilcileri toplantısı sona erdi.


Bu Haber 2530 defa okunmuştur.
YARIŞMAYA DAVET
KUTLU OLSUN
ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI
KİTAP SÖYLEŞİ GÜNLERİ
KONFERANSA DAVET
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILD
TERÖRE LANET
FAALİYET RAPORUMUZ
BAŞKANIMIZLA YAPILAN RÖPORTAJ
GENEL KURUL İLANI
ATA’MIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!