"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
FATURALARA BİR AY MOLAFATURALARA BİR AY MOLA

Tarih: 2011-04-09

TÜRK TELEKOM’DAN FATURALARA BİR AY MOLA.
Türk Telekom, 7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihler arasında, abonelikten vazgeçmek için başvurup, daha sonra bu talebini geri çeken 75.000  müşterilerisine 1 ay fatura çıkarmayacağını açıkladı. Türk Telekom’un konuya ilişkin açıklaması şöyle;
7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihleri arasında, hat iptal talebi ile ofislerimize başvurduktan sonra hat  iptal nedenleri formunu doldurarak bu konuda geribildirim vermeyi kabul eden ve hattını iptal etmekten vazgeçecek olan Bireysel (Gerçek) abonelerimizden 75.000’inin Türk Telekom faturasına 1 ay mola… Kampanya kapsamında abonelerimizden, kampanyaya katıldıkları fatura dönemi itibariyle 1 ay boyunca tarife ya da paket ücreti alınmayacağı gibi tam 100 dakika üstelik her yöne(*) konuşma da hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanması bittikten sonra abonemiz kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Kampanyada kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir. Kampanya kapsamında olmayan arama yönlerine yapılan aramalar ya da hediye olarak verilen 100dk.’yı aşan görüşmeler için abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Wirofon ve AileKART aboneleri de kampanya kapsamındaki bedava dakikalarını bu ürünlerimiz üzerinden de kullanabileceklerdir. Tüzel aboneler ya da şüpheli alacaklı durumunda olan aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlandığı süre içinde abonemiz dilerse nakil yaptırabilecek ancak kampanyadan çıkmadan devir yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Kampanya taahhütsüz bir kampanya olduğundan çıkış durumunda ceza uygulaması söz konusu değildir.”
Bu Haber 2191 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!