FATURALARA BİR AY MOLAFATURALARA BİR AY MOLA

Tarih: 2011-04-09

TÜRK TELEKOM’DAN FATURALARA BİR AY MOLA.
Türk Telekom, 7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihler arasında, abonelikten vazgeçmek için başvurup, daha sonra bu talebini geri çeken 75.000  müşterilerisine 1 ay fatura çıkarmayacağını açıkladı. Türk Telekom’un konuya ilişkin açıklaması şöyle;
7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihleri arasında, hat iptal talebi ile ofislerimize başvurduktan sonra hat  iptal nedenleri formunu doldurarak bu konuda geribildirim vermeyi kabul eden ve hattını iptal etmekten vazgeçecek olan Bireysel (Gerçek) abonelerimizden 75.000’inin Türk Telekom faturasına 1 ay mola… Kampanya kapsamında abonelerimizden, kampanyaya katıldıkları fatura dönemi itibariyle 1 ay boyunca tarife ya da paket ücreti alınmayacağı gibi tam 100 dakika üstelik her yöne(*) konuşma da hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanması bittikten sonra abonemiz kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Kampanyada kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir. Kampanya kapsamında olmayan arama yönlerine yapılan aramalar ya da hediye olarak verilen 100dk.’yı aşan görüşmeler için abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Wirofon ve AileKART aboneleri de kampanya kapsamındaki bedava dakikalarını bu ürünlerimiz üzerinden de kullanabileceklerdir. Tüzel aboneler ya da şüpheli alacaklı durumunda olan aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlandığı süre içinde abonemiz dilerse nakil yaptırabilecek ancak kampanyadan çıkmadan devir yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Kampanya taahhütsüz bir kampanya olduğundan çıkış durumunda ceza uygulaması söz konusu değildir.”
Bu Haber 2364 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!