Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
FATURALARA BİR AY MOLAFATURALARA BİR AY MOLA

Tarih: 2011-04-09

TÜRK TELEKOM’DAN FATURALARA BİR AY MOLA.
Türk Telekom, 7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihler arasında, abonelikten vazgeçmek için başvurup, daha sonra bu talebini geri çeken 75.000  müşterilerisine 1 ay fatura çıkarmayacağını açıkladı. Türk Telekom’un konuya ilişkin açıklaması şöyle;
7.Nisan.2011-7.Mayıs.2011 tarihleri arasında, hat iptal talebi ile ofislerimize başvurduktan sonra hat  iptal nedenleri formunu doldurarak bu konuda geribildirim vermeyi kabul eden ve hattını iptal etmekten vazgeçecek olan Bireysel (Gerçek) abonelerimizden 75.000’inin Türk Telekom faturasına 1 ay mola… Kampanya kapsamında abonelerimizden, kampanyaya katıldıkları fatura dönemi itibariyle 1 ay boyunca tarife ya da paket ücreti alınmayacağı gibi tam 100 dakika üstelik her yöne(*) konuşma da hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanması bittikten sonra abonemiz kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Kampanyada kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir. Kampanya kapsamında olmayan arama yönlerine yapılan aramalar ya da hediye olarak verilen 100dk.’yı aşan görüşmeler için abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Wirofon ve AileKART aboneleri de kampanya kapsamındaki bedava dakikalarını bu ürünlerimiz üzerinden de kullanabileceklerdir. Tüzel aboneler ya da şüpheli alacaklı durumunda olan aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanyadan yararlandığı süre içinde abonemiz dilerse nakil yaptırabilecek ancak kampanyadan çıkmadan devir yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Kampanya taahhütsüz bir kampanya olduğundan çıkış durumunda ceza uygulaması söz konusu değildir.”
Bu Haber 2281 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!