"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
TÜRK TELEKOMDA BİR İLKTÜRK TELEKOMDA BİR İLK

Tarih: 2011-04-29

TÜRK TELEKOM İLK SERVİS YÖNETİM MERKEZİNİ AÇTI.
Türk Telekom, Türkiye genelinde 12 ayrı merkezde kuracağı Servis Yönetim Merkezlerinin ilkini Kayseri'de açtı. Servis Yönetim Merkezi'nin açılışını Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Türk Telekom Şatış Başkanı Celalettin Dinçer, Bilgi  Teknolojileri ve İletişimi Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer birlikte yaptı.
Özel olarak dizayn edilen dört katlı binayı Vali Mevlüt Bilici ve davetlilere gezdiren Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürü Erhan Kaya, bölgedeki toplam yedi kentin tüm haberleşme sistemlerinin takibinin bu merkezden yapılacağını bildirdi.
Türk Telekom Kayseri Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Tohumoğlu da, Kayseri ve bölgesindeki yedi ilin telekomünikasyon faaliyetlerini dev ekranlardan izleme olanağı sağlayan ve bölgedeki arızaları anında görerek en kısa zamanda müdahale etme imkanı sağlayan Servis Yönetim Merkezi hakkında davetlilere bilgi verdi.
Türkiye genelinde 12 ayrı bölgede kurulması planlanan Servis Yönetim Merkezlerinin ilkinin Kayseri'de açıldığını bildiren Tohumoğlu, şunları söyledi:
''Bu merkezden Kayseri, Yozgat, Malatya, Aksaray, Nevşehir, Sivas ve Kırşehir'deki tüm haberleşme sistemlerini takip edebileceğiz. Aynı zamanda herhangi bir problem veya kesinti meydana geldiğinde buradaki sistemimiz bizi uyaracak ve anında müdahale yaparak problemi en kısa zamanda çözeceğiz. Bu merkezlerden dördü daha önümüzdeki günlerde hizmete girecek.''
KAYSERİ OSB İLE HABERLEŞME ALTYAPI PROTOKOLÜ
Açılışın ardından Elmacıoğlu Restoranda Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile Türk Telekom arasında Haberleşme Altyapı Protokolü imza töreni gerçekleştirildi.
Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü ile Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer tarafından imzalanan anlaşma ile bölgede faaliyet gösteren sanayicilere fiber optik altyapı üzerinden geniş bant iletişim hizmeti sunulacağı bildirildi.
Dinçer, Türk Telekom olarak gerek bireysel gerekse kurumsal bazda tüm müşterilerine dünya standartlarında modern ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edindiklerini söyledi.
Hasyüncü de, Türkiye'nin en büyük Organize Sanayi Bölgelerinden biri olan Kayseri OSB'nin bu anlaşmadan sonra dünya standartlarında bir haberleşme altyapısına kavuşacağını kaydetti.
 
Bu Haber 3292 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!