6. KİTAP GÜNÜ 6 OCAKTA BEKLİYORUZ. Konuğumuz: Cengiz Önal TARAKÇIOĞLU
 
AVEA BARÇA'NIN ORTAĞI OLDUAVEA BARÇA'NIN ORTAĞI OLDU

Tarih: 2011-05-10

AVEA BARÇA'NIN ORTAĞI OLDU.
Avea, dünyanın en iyi futbol kulüplerinden FC Barcelona’nın 2012-2013 sezonu sonuna kadar
"Türkiye resmi telekomünikasyon iş ortağı" oldu. Türkiye’de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın sponsoru olan, toplamda 900 bin aboneye ulaşan Fenercell, Kartalcell, GSMobile ve TrabzonCell markalarıyla 4 büyük kulübe GSM hizmeti sunan Avea’nın yeni iş ortaklığı çerçevesinde Avealılar, Barcelona markalı ürünlere, mobil içeriklerine ve özel tarifelere ulaşabilecek. Avea müşterileri Barcelona’nın Nou Camp Stadyumu’nda oynayacağı maçlara hediye bilet ve takım imzalı forma kazanma şansı da yakalayacak.
İş ortaklığı kapsamında Avea, müşterilerine Barcelona Futbol Paketi’ni sunuyor. Pakete üye Avealıların ceplerine Barcelona’nın bu yıl oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçlarının özet videoları SMS ile gönderilecek. Üye aboneler, Barcelona’nın eski Şampiyonlar Ligi maçlarının özet videolarına ve takımın fotoğraflarına WAP sayfasından erişebilecek. 7-31 Mayıs tarihleri arasında pakete üye olanlar, Barcelona forması kazanacak. FC Barcelona Futbol Paketi’nin ücreti, vergiler dahil haftalık 1.5 TL.
FCB Avea Camp başlıyor
Avea bu işbirliği kapsamında yeni bir sosyal sorumluluk projesi de başlattı. ‘FCB Avea Camp -Türkiye’nin Minikleri-Dünyanın Yıldızları’ adı verilen projeyle Türkiye Okul Sporları Federasyonu, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinin desteğiyle tüm Türkiye’den seçilecek ilköğretim çağındaki çocuklar Barcelona tesislerinde, kulübün altyapı antrenörlerinden eğitim alacak.
Barcelona’nın Yönetim Kurulu Üyesi Manel Arroyo i Perez ile birlikte yeni iş ortaklıklarını Camp Nou’da yaptıkları basın toplantısında açıklayan Avea CEO’su Erkan Akdemir, spor dünyasına yıllık 250 milyar dolar aktığını, 45 milyar dolarlık sponsorluk pazarının 2012’de 60 milyar dolara çıkacağını belirterek, global sponsorlukların yüzde 88’inin sporda olduğunu vurguladı. Telekomünikasyon sektörünün spor sponsorluğu sektörleri içinde 5’inci sırayı aldığını kaydeden Akdemir, Türk telekomünikasyon sektöründe bir ilke imza atarak, futbola verdikleri desteği uluslararası arenaya taşıdıklarını söyledi.
1 haftalık eğitim fırsatı
Akdemir, “Bu büyük iş ortaklığı, Türk futbolseverlere sunacağımız çeşitli hizmetlerin kapısını açıyor. Avealılar artık Barcelona’nın Nou Camp Stadyumu’nda oynayacağı her maça ve FCB Müzesi gezisi için hediye
bilet kazanma şansı yakalayacak. Takım imzalı forma da hediye edeceğiz. Ayrıca abonelerimiz, FCB markalı ürünlere, mobil içeriklere, tarifelere ve diğer GSM ürünlerine de Avea ile ulaşabilecek” dedi.
Ticari sır gerekçesiyle iş ortaklığının finansal boyutlarını açıklamayan Akdemir, Avrupa’da başka büyük takımlarla da benzer iş ortaklıkları yapmak için çalıştıklarını da sözlerine ekledi.
Bu iş ortaklığı ile yetenekli Türk çocuklarına da çok önemli bir kapı açtıklarını kaydeden Akdemir, “Türk futbolunun gelişimi için çocuklarımıza vereceğimiz eğitim, geleceğin yıldızlarının yetişmesi bakımından büyük önem taşıyor. FCB Avea Camp-Türkiye’nin Minikleri-Dünyanın Yıldızları projemizle Türkiye’de farklı şartlara sahip parlak futbolcu adaylarını belirleyerek, Barcelona tesislerine götüreceğiz, Bu çocukların önemli bölümü zor ekonomik şartlara sahip ailelelerin fertleri... Bir haftalık program boyunca çocuklar Barcelona altyapı antrenörlerinden eğitim alacak. Bu yıl 16 çocuk ve 2 antrenörü eğitime göndereceğiz” diye konuştu.

 
Bu Haber 1802 defa okunmuştur.
ANLAT DERDİNİ TELEKOMCULAR DERN
SANAL FALCILAR MAHKEMELİK OLDU
57BİN YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET V
İLK SMS 25 YIL ÖNCE GÖNDERİLMİŞT
TURKCELL´İN ENSAR VAKFI DAVASI
WhatsApp´a DÖRT YENİ ÖZELLİK
YÜCEL´LERİN BABALARI VEFAT
TORBA KANUN YÜRÜRLÜKTE
RAMAZAN ÖRS VEFAT ETTİ
BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİNİN FEDAKAR
TÜKETİCİ DANIŞMANINIZ DİYOR Kİ;
İBRAHİM CEPHE VEFAT ETTİ
SUPERONLİNE FİBER 3 MİLYON KONUT
TBV: WIKIPEDİA YASAĞI ZARAR VERİ
MURAT MURATOĞLU´NUN MUHTEŞEM YAZ
SAKLIKENT KANYONU.
BANKALARIN FAİZ KARTELİNE CEZA
A.KADİR KEKLİK VEFAT ETTİ
EMRİN OLUR MUHTEREM SENDİKACI
MAVİ BALİNA OYNAYAN İBRAHİM İNTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!