DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK

Tarih: 2011-05-31

 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK.
Buca Tınaztepe'de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Denizcilik Fakültesi ile Urla'da bulunan Denizcilik Eğitim Merkezi arasında öğrencilerin ulaşımını sağlamakta kullanılacak otobüs, düzenlenen törenle DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün ile Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit'e teslim edildi.
Törene Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Türk Telekom çalışanları ile Denizcilik Fakültesi öğrencileri katıldı. DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit, Türk Telekom'un kendilerine büyük bir alicenaplıkla bu otobüsü sağladığını ifade ederek, ilgililere teşekkür etti.
Törende konuşan Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar da Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, "Bizler Türk Telekom ve çalışanları olarak faaliyet alanlarımızda yürütmüş olduğumuz operasyonlardan büyük heyecan duyuyoruz" dedi. Türk Telekom sosyal sorumluluk projelerini 'Türkiye'ye Değer ve Geleceğe Değer' çatısı altında topladığını hatırlatan Yaşar, "Bunlar sanki bugünkü bu törenin dizaynı ile çok ilişkili... Evet, Türkiye'ye değer Geleceğe Değer, çünkü gelecek sizsiniz, Türkiye de sizsiniz" dedi. Törende konuşan DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün de DEÜ'nün 50 bin öğrencisi ile çok büyük bir kurum olduğunu ve pek çok konuda ihtiyaçları bulunduğunu hatırlatarak, Türk Telekom'un bu katkısına teşekkür etti.
Türk Telekom’un Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer alması tabii ki önemli ve faydalı… Ama neden Denizcilik Fakultesi? Türkiyede onlarca Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri, İletişim Fakülteleri varken neden Denizcilik Fakültesi?
Türkiye’de, Telekomünikasyon Sektörü yöneticileri ile Denizcilik sektörü arasında bizim bilemediğimiz derin bir ilişki var. Dünyanın hangi ülkesinde Evrensel Hizmet Fonu’ndan Denizcilik Sektörüne kaynak aktarılır.
Bu ilişki yalnızca eski Bakan Binali Yıldırım’ın Denizcilik Sektöründen gelmesiyle açıklanabilir mi?
Gemi sahibi gençlerin sayısının artması mı hedefleniyor acaba?

Bu Haber 1951 defa okunmuştur.
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!