Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK

Tarih: 2011-05-31

 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK.
Buca Tınaztepe'de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Denizcilik Fakültesi ile Urla'da bulunan Denizcilik Eğitim Merkezi arasında öğrencilerin ulaşımını sağlamakta kullanılacak otobüs, düzenlenen törenle DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün ile Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit'e teslim edildi.
Törene Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Türk Telekom çalışanları ile Denizcilik Fakültesi öğrencileri katıldı. DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit, Türk Telekom'un kendilerine büyük bir alicenaplıkla bu otobüsü sağladığını ifade ederek, ilgililere teşekkür etti.
Törende konuşan Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar da Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, "Bizler Türk Telekom ve çalışanları olarak faaliyet alanlarımızda yürütmüş olduğumuz operasyonlardan büyük heyecan duyuyoruz" dedi. Türk Telekom sosyal sorumluluk projelerini 'Türkiye'ye Değer ve Geleceğe Değer' çatısı altında topladığını hatırlatan Yaşar, "Bunlar sanki bugünkü bu törenin dizaynı ile çok ilişkili... Evet, Türkiye'ye değer Geleceğe Değer, çünkü gelecek sizsiniz, Türkiye de sizsiniz" dedi. Törende konuşan DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün de DEÜ'nün 50 bin öğrencisi ile çok büyük bir kurum olduğunu ve pek çok konuda ihtiyaçları bulunduğunu hatırlatarak, Türk Telekom'un bu katkısına teşekkür etti.
Türk Telekom’un Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer alması tabii ki önemli ve faydalı… Ama neden Denizcilik Fakultesi? Türkiyede onlarca Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri, İletişim Fakülteleri varken neden Denizcilik Fakültesi?
Türkiye’de, Telekomünikasyon Sektörü yöneticileri ile Denizcilik sektörü arasında bizim bilemediğimiz derin bir ilişki var. Dünyanın hangi ülkesinde Evrensel Hizmet Fonu’ndan Denizcilik Sektörüne kaynak aktarılır.
Bu ilişki yalnızca eski Bakan Binali Yıldırım’ın Denizcilik Sektöründen gelmesiyle açıklanabilir mi?
Gemi sahibi gençlerin sayısının artması mı hedefleniyor acaba?

Bu Haber 2128 defa okunmuştur.
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!