Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK

Tarih: 2011-05-31

 TÜRK TELEKOM VE DENİZCİLİK.
Buca Tınaztepe'de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Denizcilik Fakültesi ile Urla'da bulunan Denizcilik Eğitim Merkezi arasında öğrencilerin ulaşımını sağlamakta kullanılacak otobüs, düzenlenen törenle DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün ile Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit'e teslim edildi.
Törene Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Türk Telekom çalışanları ile Denizcilik Fakültesi öğrencileri katıldı. DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güldem Cerit, Türk Telekom'un kendilerine büyük bir alicenaplıkla bu otobüsü sağladığını ifade ederek, ilgililere teşekkür etti.
Törende konuşan Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşar da Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, "Bizler Türk Telekom ve çalışanları olarak faaliyet alanlarımızda yürütmüş olduğumuz operasyonlardan büyük heyecan duyuyoruz" dedi. Türk Telekom sosyal sorumluluk projelerini 'Türkiye'ye Değer ve Geleceğe Değer' çatısı altında topladığını hatırlatan Yaşar, "Bunlar sanki bugünkü bu törenin dizaynı ile çok ilişkili... Evet, Türkiye'ye değer Geleceğe Değer, çünkü gelecek sizsiniz, Türkiye de sizsiniz" dedi. Törende konuşan DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün de DEÜ'nün 50 bin öğrencisi ile çok büyük bir kurum olduğunu ve pek çok konuda ihtiyaçları bulunduğunu hatırlatarak, Türk Telekom'un bu katkısına teşekkür etti.
Türk Telekom’un Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer alması tabii ki önemli ve faydalı… Ama neden Denizcilik Fakultesi? Türkiyede onlarca Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri, İletişim Fakülteleri varken neden Denizcilik Fakültesi?
Türkiye’de, Telekomünikasyon Sektörü yöneticileri ile Denizcilik sektörü arasında bizim bilemediğimiz derin bir ilişki var. Dünyanın hangi ülkesinde Evrensel Hizmet Fonu’ndan Denizcilik Sektörüne kaynak aktarılır.
Bu ilişki yalnızca eski Bakan Binali Yıldırım’ın Denizcilik Sektöründen gelmesiyle açıklanabilir mi?
Gemi sahibi gençlerin sayısının artması mı hedefleniyor acaba?

Bu Haber 2092 defa okunmuştur.
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!