7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
AYDA 55 TL’YE TABLET PCAYDA 55 TL’YE TABLET PC

Tarih: 2011-06-15

TÜRK TELEKOM’DAN AYDA 55 TL’YE TABLET BİLGİSAYAR..
TÜRK Telekom, Motorola’nın Android tabanlı tablet bilgisayarı Xoom’u Türkiye’ye getirdi. İlk parti olarak beş bin adet getirilen Xoom, ev telefonu faturalarına yansıtılarak aylık 55 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak. Kampanyaya katılıp 36 ay taahhüt veren Türk Telekom  müşterileri, vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 lira ödeyerek Motorola Xoom sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılanlar ise aylık 79 lira ödeme yapacak. Kontratsız satış fiyatı ise bin 600 TL olacak. Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, Motorola Xoom’un ABD ve  Almanya’dan sonra Türkiye’de satışa sunulduğunu belirterek, teknolojinin son trendi olan tablet bilgisayarların özellikle eğitim, sağlık ve eğlence alanlarında önem taşıdığına işaret etti.
Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan da, 3G ve Wi-Fi teknolojisiyle kullanılan Xoom’un 4G’ye geçilmesi durumunda bu teknolojiyle de kullanılabileceğini vurguladı. Demircan, “Hiçbir model bir operatör aracılığıyla sunulmuyor. Önemli miktarda satabileceğimizi düşünüyoruz. Şu anda 5  bin Motorola Xoom geldi ve bayilere dağıtıldı” dedi. Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer de, tabletin Türk Telekom Grubu’nun mantığına çok uygun olduğunu ifade ederek, TTNet ve Avea üzerinden de bu ürünlerini sunacaklarını bir süre sonra içerikleri grup şirketleri yoluyla vereceklerini kaydetti.
MOTOROLA Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery, Türk Telekom’la işbirliğinden çok şey beklediklerini belirterek, “İçeriği evin dışına da taşımak istiyoruz. Bunu Türk Telekom’la yapacağız. Farklı formatlarda tabletler getireceğiz” dedi. McCaffery, Avrupa’da en büyük potansiyeli Türkiye ve Rusya’da gördüklerini söyledi.
 
Bu Haber 2105 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!