Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
AYDA 55 TL’YE TABLET PCAYDA 55 TL’YE TABLET PC

Tarih: 2011-06-15

TÜRK TELEKOM’DAN AYDA 55 TL’YE TABLET BİLGİSAYAR..
TÜRK Telekom, Motorola’nın Android tabanlı tablet bilgisayarı Xoom’u Türkiye’ye getirdi. İlk parti olarak beş bin adet getirilen Xoom, ev telefonu faturalarına yansıtılarak aylık 55 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak. Kampanyaya katılıp 36 ay taahhüt veren Türk Telekom  müşterileri, vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 lira ödeyerek Motorola Xoom sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılanlar ise aylık 79 lira ödeme yapacak. Kontratsız satış fiyatı ise bin 600 TL olacak. Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, Motorola Xoom’un ABD ve  Almanya’dan sonra Türkiye’de satışa sunulduğunu belirterek, teknolojinin son trendi olan tablet bilgisayarların özellikle eğitim, sağlık ve eğlence alanlarında önem taşıdığına işaret etti.
Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan da, 3G ve Wi-Fi teknolojisiyle kullanılan Xoom’un 4G’ye geçilmesi durumunda bu teknolojiyle de kullanılabileceğini vurguladı. Demircan, “Hiçbir model bir operatör aracılığıyla sunulmuyor. Önemli miktarda satabileceğimizi düşünüyoruz. Şu anda 5  bin Motorola Xoom geldi ve bayilere dağıtıldı” dedi. Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer de, tabletin Türk Telekom Grubu’nun mantığına çok uygun olduğunu ifade ederek, TTNet ve Avea üzerinden de bu ürünlerini sunacaklarını bir süre sonra içerikleri grup şirketleri yoluyla vereceklerini kaydetti.
MOTOROLA Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery, Türk Telekom’la işbirliğinden çok şey beklediklerini belirterek, “İçeriği evin dışına da taşımak istiyoruz. Bunu Türk Telekom’la yapacağız. Farklı formatlarda tabletler getireceğiz” dedi. McCaffery, Avrupa’da en büyük potansiyeli Türkiye ve Rusya’da gördüklerini söyledi.
 
Bu Haber 2066 defa okunmuştur.
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!