DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
AYDA 55 TL’YE TABLET PCAYDA 55 TL’YE TABLET PC

Tarih: 2011-06-15

TÜRK TELEKOM’DAN AYDA 55 TL’YE TABLET BİLGİSAYAR..
TÜRK Telekom, Motorola’nın Android tabanlı tablet bilgisayarı Xoom’u Türkiye’ye getirdi. İlk parti olarak beş bin adet getirilen Xoom, ev telefonu faturalarına yansıtılarak aylık 55 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak. Kampanyaya katılıp 36 ay taahhüt veren Türk Telekom  müşterileri, vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 lira ödeyerek Motorola Xoom sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılanlar ise aylık 79 lira ödeme yapacak. Kontratsız satış fiyatı ise bin 600 TL olacak. Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, Motorola Xoom’un ABD ve  Almanya’dan sonra Türkiye’de satışa sunulduğunu belirterek, teknolojinin son trendi olan tablet bilgisayarların özellikle eğitim, sağlık ve eğlence alanlarında önem taşıdığına işaret etti.
Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan da, 3G ve Wi-Fi teknolojisiyle kullanılan Xoom’un 4G’ye geçilmesi durumunda bu teknolojiyle de kullanılabileceğini vurguladı. Demircan, “Hiçbir model bir operatör aracılığıyla sunulmuyor. Önemli miktarda satabileceğimizi düşünüyoruz. Şu anda 5  bin Motorola Xoom geldi ve bayilere dağıtıldı” dedi. Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer de, tabletin Türk Telekom Grubu’nun mantığına çok uygun olduğunu ifade ederek, TTNet ve Avea üzerinden de bu ürünlerini sunacaklarını bir süre sonra içerikleri grup şirketleri yoluyla vereceklerini kaydetti.
MOTOROLA Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery, Türk Telekom’la işbirliğinden çok şey beklediklerini belirterek, “İçeriği evin dışına da taşımak istiyoruz. Bunu Türk Telekom’la yapacağız. Farklı formatlarda tabletler getireceğiz” dedi. McCaffery, Avrupa’da en büyük potansiyeli Türkiye ve Rusya’da gördüklerini söyledi.
 
Bu Haber 1976 defa okunmuştur.
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!