"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN İL MÜDÜRÜMİLLETVEKİLİ SEÇİLEN İL MÜDÜRÜ

Tarih: 2011-06-21

 MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN İL MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ
2003-2010 yılları arasında Türk Telekom  Bursa İl Müdürlüğü görevini yürüten 2010 yılında da Kocaeli Türk Telekom Müdürlüğüne atanan Mustafa Öztürk, 12 Haziran seçimlerinde memleketi Bursa’da AKP’den 2’nci sıradan milletvekili adayı olmuştu. Öztürk, 12 Haziran’daki seçimleri kazanarak Bursa Milletvekili oldu
Milletvekili seçilen Öztürk’ün görevinden ayrılması nedeniyle Kocaeli İl Telekom Müdürlüğü personeli tarafından Antikkapı’da dün akşam düzenlenen veda yemeğine İstanbul 2. Bölge Müdürü Ömer Yıldız, Bölge Müdür Yardımcıları Sırrı Durukanoğlu ve Hüsnü Canbaz, İl Telekom Müdür Vekili Sedat Yıldız, Alemdar Telekom Müdürü Halit Endeş, İl Müdür Yardımcıları, yöneticiler, çalışanlar ve Telekom çalışanı olan AKP İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Çakır katıldı.
Öztürk’ün çalışma hayatı ile İl Telekom personelinin düşüncelerinin yer aldığı sinevizyon gösterinin ardından Öztürk hakkında konuşmalar yapıldı. Telekom çalışanlarının 1. 5 yıllık süre içinde kaynaştığını belirten İl Telekom Müdür Vekili Sedat Yıldız, “İl Müdürümüz döneminde güzel hizmetler yaptık, kendisine yeni görevinden başarılar diliyoruz, başarılı olacağına gönülden inanıyoruz” dedi.
1989 yılında mühendis olarak başladığı kurumda 23 yıla yakın süredir hizmet verdiğini hatırlatan çiçeği burnunda milletvekili Öztürk, “Böyle bir camia içinde olmaktan hep onur ve mutluluk duydum. Bilerek zarar vermedim, bunun için çok büyük gayret sarf ettim. Bu kurumda özelleştirmeler, grevler ve değişim dönüşümler yaşadık, çok güzel dostluklar kurduk” ifadesini kullandı.  Öztürk, veda yemeğinde şöyle konuştu: “Kocaeli’de çok sıcak karşılandım, mutsuz bir an bile yaşamadım, Kocaeli’ni çok sevdim, ekip olarak çok güzel hizmetler yaptık. Türk Telekom’un imajını hep beraber değiştirdi, geliştirdik. Bilerek kimseyi üzmedim ama üzdüğüm varsa helallik istiyorum, ben bütün Telekom çalışanlarına hakkımı helal ediyorum, hepinizi Meclise bekliyorum, telefonum her zaman açık olacak.”
Öztürk, konuşmasının ardından veda yemeğine katılan Telekom çalışanlarının masalarına gidip tek tek vedalaştı.
 
Bu Haber 4716 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!