DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMUTTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU

Tarih: 2011-07-22

 TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU.
TTNet, TTNet ProG hizmetiyle kişisel gelişim alanında referans bir eğitim platformu kurdu.
Şirketten yapılan açıklamada ProG eğitim paketlerinin kişisel gelişime katkı sağlamayı amaçlayan içeriklerden oluştuğu belirtildi. Servisi içinde, yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel eğitimin yer aldığı vurgulanan açıklamada, eğitimler sonunda kullanıcılara yaygın geçerliliği olan sertifikalar verileceği kaydedildi.
Altyapısı Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından oluşturulan, sosyal hayatta sık sık karşılaşılan konular temel alınarak hazırlanan TTNETProg servisi, Enocta, EF Dil Okulları, Tellmemore gibi etkin kurumlarla işbirliği yapıyor. Servis içinde yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor. Hobi, yabancı dil, hukuk eğitimleri dışındaki eğitimler yüzde 100 tamamlandığında kullanıcı, pek çok alanda geçerliliği olan katılım sertifikası almaya hak kazanıyor. Uzaktan eğitimin ve internetin avantajlarını sunan platform, etkileşime de imkan tanıyor.
Örneğin kullanıcı İngilizce eğitim alırken, eğitmenlerle internet üzerinden sesli ve görüntülü diyalog fırsatı da buluyor. Prog, kullanıcılarına sadece kişisel gelişim değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da vaat ediyor. Bu ağ kullanıcıların birbiriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine de imkân veriyor. Bu ortamda gruplar oluşturulabiliyor. Gruplar içerisinde hem çevrimiçi hem de ayrı sosyal etkinlikler kurulması mümkün oluyor.
TTNET Prog standart paketi ayda 4,90 lira. Bununla birlikte aylık olarak 19,90 lira ödenerek Prog Canlı Canlı İngilizce paketinden faydalanılabiliyor. Kullanıcı isterse kendi alanında doyurucu bir tecrübe kazanıncaya kadar 3-4 sene buradaki eğitimlerden ve sosyal ortamdan yararlanabiliyor
Bu Haber 3480 defa okunmuştur.
GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ
BTK UYARDI... AMAN DİKKAT!
AVM´LERDE SMALLCELL DÖNEMİ
TT. BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ BİRLEŞİYO
FACEBOOK VE ZİHİN OKUMA TEKNOLOJ
EMO 2016 RAPORU
İLGİNÇ BİR RÖPORTAJ
EPDK´DAN SİBER SALDIRILAR
4,5G´ DE YERLİLİK KRİTERLERİ
4,5 G 1 YAŞINDA YERLİLİK NE ALEM
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
TURKCELL´İN NET KARINDA BÜYÜK DÜ
VODAFONE SAMSUNG İŞBİRLİĞİ
TÜRK HACKER ALMANYA’DA YAKALANDI
PTT’YE 2500 YENİ PERSONEL ALINAC
YA İSTİKRAR OLMASAYDI
OHAL´LE GELEN BÜYÜK SERVET TRANS
YERLİ ARAMA MOTORU ´FİYASKOO´ ÇI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!