Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMUTTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU

Tarih: 2011-07-22

 TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU.
TTNet, TTNet ProG hizmetiyle kişisel gelişim alanında referans bir eğitim platformu kurdu.
Şirketten yapılan açıklamada ProG eğitim paketlerinin kişisel gelişime katkı sağlamayı amaçlayan içeriklerden oluştuğu belirtildi. Servisi içinde, yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel eğitimin yer aldığı vurgulanan açıklamada, eğitimler sonunda kullanıcılara yaygın geçerliliği olan sertifikalar verileceği kaydedildi.
Altyapısı Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından oluşturulan, sosyal hayatta sık sık karşılaşılan konular temel alınarak hazırlanan TTNETProg servisi, Enocta, EF Dil Okulları, Tellmemore gibi etkin kurumlarla işbirliği yapıyor. Servis içinde yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor. Hobi, yabancı dil, hukuk eğitimleri dışındaki eğitimler yüzde 100 tamamlandığında kullanıcı, pek çok alanda geçerliliği olan katılım sertifikası almaya hak kazanıyor. Uzaktan eğitimin ve internetin avantajlarını sunan platform, etkileşime de imkan tanıyor.
Örneğin kullanıcı İngilizce eğitim alırken, eğitmenlerle internet üzerinden sesli ve görüntülü diyalog fırsatı da buluyor. Prog, kullanıcılarına sadece kişisel gelişim değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da vaat ediyor. Bu ağ kullanıcıların birbiriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine de imkân veriyor. Bu ortamda gruplar oluşturulabiliyor. Gruplar içerisinde hem çevrimiçi hem de ayrı sosyal etkinlikler kurulması mümkün oluyor.
TTNET Prog standart paketi ayda 4,90 lira. Bununla birlikte aylık olarak 19,90 lira ödenerek Prog Canlı Canlı İngilizce paketinden faydalanılabiliyor. Kullanıcı isterse kendi alanında doyurucu bir tecrübe kazanıncaya kadar 3-4 sene buradaki eğitimlerden ve sosyal ortamdan yararlanabiliyor
Bu Haber 3663 defa okunmuştur.
SİBER ZORBALIK YAYGINLAŞIYOR
NETAŞ´IN 50. YILI
TURKCELL UKRANYANIN 4G İHALESİNE
TURKCELL DİYALOG MÜZESİNE ÖDÜL
CEP VE İNTERNETTE YENİ DÖNEM
TURKCELL’İ ALKIŞLIYORUZ.
GSM OPERATÖRLERİNE KIYAK MI?
GSM OPERATÖRLERİ VERGİ Mİ KAÇIRI
2017´DE DURDURULAN SİBER SALDIRI
BTK ve TÜRKÇE DUYARLILIĞI
PARMAK İZİ DE ÇALINABİLİYOR
KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
BAŞLANGIÇ ÇOK İYİ! PEKİ, SONRASI
TURKCELL FAİZSİZ BANKACILIĞA GİR
ŞİFRENİZİ GÜVENLİ Mİ SANIYORSUNU
VODAFONE´DA AKILLI ŞEBEKE
VODAFONE´UN İŞGÜZARLIĞI MI?
TUİK 2017 BİLİŞİM ARAŞTIRMASI
TBD “ÖZENLİ TÜRKÇE ÇALIŞMA GRUBU
BEYAZ HACKER EĞİTİMİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!