Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMUTTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU

Tarih: 2011-07-22

 TTNET’TEN EĞİTİM PLATFORMU.
TTNet, TTNet ProG hizmetiyle kişisel gelişim alanında referans bir eğitim platformu kurdu.
Şirketten yapılan açıklamada ProG eğitim paketlerinin kişisel gelişime katkı sağlamayı amaçlayan içeriklerden oluştuğu belirtildi. Servisi içinde, yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel eğitimin yer aldığı vurgulanan açıklamada, eğitimler sonunda kullanıcılara yaygın geçerliliği olan sertifikalar verileceği kaydedildi.
Altyapısı Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından oluşturulan, sosyal hayatta sık sık karşılaşılan konular temel alınarak hazırlanan TTNETProg servisi, Enocta, EF Dil Okulları, Tellmemore gibi etkin kurumlarla işbirliği yapıyor. Servis içinde yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor. Hobi, yabancı dil, hukuk eğitimleri dışındaki eğitimler yüzde 100 tamamlandığında kullanıcı, pek çok alanda geçerliliği olan katılım sertifikası almaya hak kazanıyor. Uzaktan eğitimin ve internetin avantajlarını sunan platform, etkileşime de imkan tanıyor.
Örneğin kullanıcı İngilizce eğitim alırken, eğitmenlerle internet üzerinden sesli ve görüntülü diyalog fırsatı da buluyor. Prog, kullanıcılarına sadece kişisel gelişim değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da vaat ediyor. Bu ağ kullanıcıların birbiriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine de imkân veriyor. Bu ortamda gruplar oluşturulabiliyor. Gruplar içerisinde hem çevrimiçi hem de ayrı sosyal etkinlikler kurulması mümkün oluyor.
TTNET Prog standart paketi ayda 4,90 lira. Bununla birlikte aylık olarak 19,90 lira ödenerek Prog Canlı Canlı İngilizce paketinden faydalanılabiliyor. Kullanıcı isterse kendi alanında doyurucu bir tecrübe kazanıncaya kadar 3-4 sene buradaki eğitimlerden ve sosyal ortamdan yararlanabiliyor
Bu Haber 3579 defa okunmuştur.
TBD “ÖZENLİ TÜRKÇE ÇALIŞMA GRUBU
BEYAZ HACKER EĞİTİMİ
5 G VADİSİ TEST SAHASI AÇILDI
TELEKOMÜNİKASYONUN TÜSİAD´
E-DEVLET ÇIKMAZDAN NASIL ÇIKAR
BTK NİHAYET ÖNLEM ALDI
NOKİA EFSANESİ GERİ DÖNDÜ
GSM FİRMALARI SORUNLARI ÇÖZEMİYO
GSM FİRMALARININ ÜÇ AYLIK PERFOR
E-İMZA SON 5 YILDA 5 KAT ARTTI
TGC´DEN TURKCELL´E Ö
UYAP ENTEGRASYONU PROTOKOLÜ
ŞİRKETLERDE SİBER GÜVENLİĞİN ADI
TURKCELL´İN 4,2 MİLYAR DOLARLIK
DOLANDIRICILAR İŞ BAŞINDA TELEKO
DÜNYA TELEKOMÜNİKASYON GÜNÜ
AKILLI KÖYÜN HAYALCİ KADINI
WannaCary VİRÜSÜNE ESİR OLMAYIN
SİBER SALDIRILARA DİKKAT
TÜRKİYE VE 73 ÜLKEYE SİBER SALDI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!