DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TTNET'TE YENİ KAMPANYATTNET'TE YENİ KAMPANYA

Tarih: 2011-08-24

6 AY ÜCRETSİZ KONUŞMAK İSTERMİSİNİZ?.
Mobil sektörde de gücünü gösteren TTNET, yaptığı kampanyayla tüketicilerin ilgisini çekecek. TTNET, Mobil markasının gücünü göstermek için oldukça ilginç bir kampanyaya el attı. İşte 6 ay ücretsiz görüşme sunan kampanya.
Kullanıcılarına sadece internet ve televizyon hizmeti değil mobil iletişim olanağı da sunan TTNET, yılın çok avantajlı faturalı hat tarifelerini TTNET Mobil markası ile sunuyor. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında 24 ay taahhüt veren TTNET Mobil müşterilerinden ilk 6 ay tarifelerin aylık ücreti alınmıyor.
TTNET Mobil, kullanıcıların farklılaşan iletişim ihtiyaçlarına 3 yeni faturalı tarifeyle yanıt veriyor. Ayda 15 TL’ye 250 dakika, 30 TL’ye 750 dakika ve 60 TL’ye 1500 dakika her yöne konuşabilecek olan TTNET Mobil müşterileri, 24 ay taahhüt verirlerse bu tarifelerden ilk 6 ay; aylık ücreti ödemeden faydalanabiliyor. Mobil iletişim altyapısı Avea tarafından sağlanan bu tarifelerden, TTNET müşterilerinin yanı sıra her TTNET müşterisinin 4 yakını da yararlanabiliyor.
TTNET Mobil abonesi olmak isteyenler, hemen 0501 ile başlayan yeni bir TTNET Mobil numarası alarak ya da cep telefonu numarasını değiştirmeden TTNET Mobil’e taşıyarak bu avantajlı tarifelerden taahhüt vererek veya vermeden faydalanma şansına sahip oluyor.
Bu avantajlı faturalı tarifelerden faydalanmak isteyen TTNET müşterileri ve yakınları, TTNET Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, TTNET Müşteri Hizmetleri, 444 0 375 numaralı telefon ve www.ttnetmobil.com.tr adresinden detaylı bilgi alabiliyor.
 
Bu Haber 1936 defa okunmuştur.
BTK UYARDI... AMAN DİKKAT!
AVM´LERDE SMALLCELL DÖNEMİ
TT. BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ BİRLEŞİYO
FACEBOOK VE ZİHİN OKUMA TEKNOLOJ
EMO 2016 RAPORU
İLGİNÇ BİR RÖPORTAJ
EPDK´DAN SİBER SALDIRILAR
4,5G´ DE YERLİLİK KRİTERLERİ
4,5 G 1 YAŞINDA YERLİLİK NE ALEM
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
TURKCELL´İN NET KARINDA BÜYÜK DÜ
VODAFONE SAMSUNG İŞBİRLİĞİ
TÜRK HACKER ALMANYA’DA YAKALANDI
PTT’YE 2500 YENİ PERSONEL ALINAC
YA İSTİKRAR OLMASAYDI
OHAL´LE GELEN BÜYÜK SERVET TRANS
YERLİ ARAMA MOTORU ´FİYASKOO´ ÇI
“GELİYOO” PAZARA GİRDİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!