Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOMA ALTI ÖDÜLTÜRK TELEKOMA ALTI ÖDÜL

Tarih: 2011-09-11

 TÜRK TELEKOM’A ALTI ÖDÜL.
Türk Telekom, Acclaro ve Thomson Reuters Extel Survey tarafından tertip edilen Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde altı ödül birden aldı.
Şirket, En İyi Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Ekibi, En İyi Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık kategorilerinde birinci olurken, Finansal Sonuçların En İyi İletişimi kategorisinde ikinciliğe layık görüldü. Toplam sekiz kategoriden oluşan organizasyonda dört birincilik, bir de ikincilik elde eden Türk Telekom, Büyük Ödül’ün (Grand Prix) de sahibi oldu.
Türk Telekom Grubu CEO’su Hakam Kanafani ödüllerle ilgili olarak “Yatırımcı ilişkilerine önem ve öncelik veriyoruz, yatırımcılarla oluşturduğumuz iki yönlü iletişimin güçlenmesi için gayret sarf ediyoruz. Bu sebeple elde ettiğimiz başarı bizim için çok anlamlı. Başarımızı mümkün kılan başta Yatırımcı İlişkileri Ekibimiz olmak üzere grup şirketlerimizin yöneticilerine ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.
Acclaro Genel Müdürü ve Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nin Kurucusu Charles Ross ise “Başarımız, Türkiye’de bulunan pek çok şirketin son 12 ayda yatırımcı ilişkileri alanında ortaya koyduğu özveri, ayırdığı zaman ve kaynaklarla gelişmekte. Bu seneki ödüllerin lideri konumundaki Türk Telekom halka arz edildikten sonra kısa bir zaman içinde yatırımcı ilişkileri hizmetleriyle etkileyici bir gelişim gösterdi. Hem üst yönetimin hem de yatırımcı ilişkileri ekibinin gayretleriyle böyle bir başarı elde edilmiştir. Türk Telekom’un aldığı bu ödüller, yeterli kaynak sağlanması ve üst yönetimin çabalarıyla Türkiye’deki şirketlerin dünya standartlarına ulaşabileceğini ispatladı.” ifadelerini kullandı. 
Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri, yatırımcı ilişkilerinde mükemmelliği derecelendirmek için Acclaro tarafından geliştirilen tarafsız bir metodoloji ile organize ediliyor. Thomson Reuters Extel Survey’in yaptığı ön oylama ile ödül programına katılmak isteyen şirketler için verilen oylar toplanıyor. Thomson Reuters Extel Survey ve Acclaro Research tarafından belirlenen liste üzerinde seçim kurulu belli kategoriler için karar veriyor. Böylece Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde şirket ve kişiler tarafsız bir değerlendirme sürecinin sonunda ödüllerini almaya hak kazanıyor.
Bu Haber 1762 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!