TÜRK TELEKOMA ALTI ÖDÜLTÜRK TELEKOMA ALTI ÖDÜL

Tarih: 2011-09-11

 TÜRK TELEKOM’A ALTI ÖDÜL.
Türk Telekom, Acclaro ve Thomson Reuters Extel Survey tarafından tertip edilen Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde altı ödül birden aldı.
Şirket, En İyi Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Ekibi, En İyi Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık kategorilerinde birinci olurken, Finansal Sonuçların En İyi İletişimi kategorisinde ikinciliğe layık görüldü. Toplam sekiz kategoriden oluşan organizasyonda dört birincilik, bir de ikincilik elde eden Türk Telekom, Büyük Ödül’ün (Grand Prix) de sahibi oldu.
Türk Telekom Grubu CEO’su Hakam Kanafani ödüllerle ilgili olarak “Yatırımcı ilişkilerine önem ve öncelik veriyoruz, yatırımcılarla oluşturduğumuz iki yönlü iletişimin güçlenmesi için gayret sarf ediyoruz. Bu sebeple elde ettiğimiz başarı bizim için çok anlamlı. Başarımızı mümkün kılan başta Yatırımcı İlişkileri Ekibimiz olmak üzere grup şirketlerimizin yöneticilerine ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.
Acclaro Genel Müdürü ve Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nin Kurucusu Charles Ross ise “Başarımız, Türkiye’de bulunan pek çok şirketin son 12 ayda yatırımcı ilişkileri alanında ortaya koyduğu özveri, ayırdığı zaman ve kaynaklarla gelişmekte. Bu seneki ödüllerin lideri konumundaki Türk Telekom halka arz edildikten sonra kısa bir zaman içinde yatırımcı ilişkileri hizmetleriyle etkileyici bir gelişim gösterdi. Hem üst yönetimin hem de yatırımcı ilişkileri ekibinin gayretleriyle böyle bir başarı elde edilmiştir. Türk Telekom’un aldığı bu ödüller, yeterli kaynak sağlanması ve üst yönetimin çabalarıyla Türkiye’deki şirketlerin dünya standartlarına ulaşabileceğini ispatladı.” ifadelerini kullandı. 
Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri, yatırımcı ilişkilerinde mükemmelliği derecelendirmek için Acclaro tarafından geliştirilen tarafsız bir metodoloji ile organize ediliyor. Thomson Reuters Extel Survey’in yaptığı ön oylama ile ödül programına katılmak isteyen şirketler için verilen oylar toplanıyor. Thomson Reuters Extel Survey ve Acclaro Research tarafından belirlenen liste üzerinde seçim kurulu belli kategoriler için karar veriyor. Böylece Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde şirket ve kişiler tarafsız bir değerlendirme sürecinin sonunda ödüllerini almaya hak kazanıyor.
Bu Haber 1858 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!