DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
AVEA’DAN GİRİŞİMCİLERE DESTEKAVEA’DAN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Tarih: 2011-10-21

AVEA’DAN GİRİŞİMCİLERE DESTEK.
Avea CEO’su Erkan Akdemir, Avea Stratejik Ortaklık Programı’na dahil olan firmalara, kuluçka merkezi desteği, pazarlama ve yatırım desteği, eğitim ve sertifika programları ile bilgilendirme desteğinin yanı sıra lokal ve global pazarlara açılım konusunda işbirliklerinin sağlanması gibi faydalar sunacaklarını belirtti.
Akdemir, Avea Girişimcilik Günü’nün açılışındaki konuşmasında, Uluslararası Girişimcilik Endeksi’nde Türkiye’nin 29 ülkeden daha az girişimciye sahip olduğunu ve Türkiye’de her 100 yetişkin içerisinden şirket kuran sayısının 4.6 iken, Meksika’da 20’ye yakın, İrlanda’da 12 seviyelerinde bulunduğunu anlattı.
Akdemir, önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de girişimcilik hikayelerinin daha da artacağına inandığını ifade ederek, “Hayatımıza değer katacak teknolojiler için şirket olarak biz Ar-Ge çalışmalarımızı yürütürken, diğer taraftan gençlere uygun girişimcilik, inovasyon ortamları yaratmak için de çabalıyoruz” dedi. 
Destek programının içeriği
Sabancı Üniversitesi, AveaLabs, Inovent ve Commit Network işbirliğinde oluşturulan Avea Stratejik Ortaklık Programı, mobil sektörde ürün/servis/projeleri ile potansiyel vadeden, pazarlama desteğine, yönlendirmesine ve yatırıma ihtiyaç duyan büyüme evresindeki firmalara program ortaklarıyla birlikte yatırım yapacağı, gelir getirecek stratejik işbirliklerine imza atacağı bir program.
Program kapsamında yatırımcı iş melekleri, venture capital (girişim sermayesi) şirketleri, üniversiteler, sivil toplum örgütleri ve Avea Kuluçka Merkezini içeren stratejik işbirliği ağı kurulacak. Kuruluş ve büyüme aşamasını başarıyla tamamlayan stratejik ortaklar, bu sürecin ardından Avea iş ortakları arasında yer alabilecek.
 
 
Bu Haber 3261 defa okunmuştur.
DÜNYA TELEKOMÜNİKASYON GÜNÜ
AKILLI KÖYÜN HAYALCİ KADINI
WannaCary VİRÜSÜNE ESİR OLMAYIN
SİBER SALDIRILARA DİKKAT
TÜRKİYE VE 73 ÜLKEYE SİBER SALDI
WHATSAPP KAPANACAK SÖYLENTİSİ
İNTERNETTE GECE KOTASI YOK ARTIK
GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ
BTK UYARDI... AMAN DİKKAT!
AVM´LERDE SMALLCELL DÖNEMİ
TT. BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ BİRLEŞİYO
FACEBOOK VE ZİHİN OKUMA TEKNOLOJ
EMO 2016 RAPORU
İLGİNÇ BİR RÖPORTAJ
EPDK´DAN SİBER SALDIRILAR
4,5G´ DE YERLİLİK KRİTERLERİ
4,5 G 1 YAŞINDA YERLİLİK NE ALEM
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!