Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET

Tarih: 2011-10-21

TELEKOM KÖKENLİ MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİK.
Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu olarak, 12.Haziranda Yapılan Seçimlerde; Türk Telekom  İzmit İl Müdürü iken Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bursa milletvekili seçilen sayın Mustafa Öztürk ile Mardin Türk Telekom İnsan Kaynakları Müdürü iken Araştırmacı olarak İş Kurumuna geçen, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Mardin milletvekili seçilen Abdurrahim Akdağ’ı 19.10.2011 günü makamlarında ziyaret ettik. Tebriklerimizi ilettik.
 
Sayın Öztürk ile görüşmemizde, Türk Telekom’dan ayrılan personelin sorunlarını ilettik. Sayın Öztürk, bir milletvekili olarak bu sorunların çözümü için elinden geleni yapacağını, ileteceğimiz sorunların çözümü için ilgili bakanlarla görüşerek, bu konularda desteklerini almaya çalışacağını belirtti. Türk Telekom’da yetişmiş uzman kişilerin, bilgi birikimleri ile alakası olmayan işlerde çalışmasından üzüntü duyduğunu,  ifade etti. Bize çok yakın ilgi gösteren Sayın Mustafa Öztürk’e teşekkür ederek ayrıldık.
 
Kendisine Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarını ilettiğimiz Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ ise; kendisinin de araştırmacı olarak görev yaptığını, Ancak Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarının öncelikler hiyerarşisinde yer bulmasının mümkün olmadığını, Türk Telekom’dan ayrılanların önemli bir mağduriyetlerinin olmadığını, çalışanların en az mağdur olduğu özelleştirmenin Türk Telekom özelleştirmesi olduğunu ifade etmesi üzerine, Dernek Başkanımız Zafer Tekbudak bu yaklaşımın doğru olmadığı yolunda cevap verirken, Abdurrahim Akdağ’ın eski milletvekili olan dayısının gelişi ile o ortamda tartışmanın bir sonuç vermeyeceğini düşünerek ayrıldık.
 
Bu Haber 2131 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
ÖZELEŞTİRİ, GURUR VE DAVET
BİR İMZA... BİR SÖYLEŞİ...
EBRU KURSUNA BEKLİYORUZ
KİTAP SÖYLEŞİLERİNİN İLKİ YAPILD
YARIŞMAYA DAVET
KUTLU OLSUN
ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI
KİTAP SÖYLEŞİ GÜNLERİ
KONFERANSA DAVET
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!