7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET

Tarih: 2011-10-21

TELEKOM KÖKENLİ MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİK.
Telekomcular Derneği Yönetim Kurulu olarak, 12.Haziranda Yapılan Seçimlerde; Türk Telekom  İzmit İl Müdürü iken Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bursa milletvekili seçilen sayın Mustafa Öztürk ile Mardin Türk Telekom İnsan Kaynakları Müdürü iken Araştırmacı olarak İş Kurumuna geçen, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Mardin milletvekili seçilen Abdurrahim Akdağ’ı 19.10.2011 günü makamlarında ziyaret ettik. Tebriklerimizi ilettik.
 
Sayın Öztürk ile görüşmemizde, Türk Telekom’dan ayrılan personelin sorunlarını ilettik. Sayın Öztürk, bir milletvekili olarak bu sorunların çözümü için elinden geleni yapacağını, ileteceğimiz sorunların çözümü için ilgili bakanlarla görüşerek, bu konularda desteklerini almaya çalışacağını belirtti. Türk Telekom’da yetişmiş uzman kişilerin, bilgi birikimleri ile alakası olmayan işlerde çalışmasından üzüntü duyduğunu,  ifade etti. Bize çok yakın ilgi gösteren Sayın Mustafa Öztürk’e teşekkür ederek ayrıldık.
 
Kendisine Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarını ilettiğimiz Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ ise; kendisinin de araştırmacı olarak görev yaptığını, Ancak Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarının öncelikler hiyerarşisinde yer bulmasının mümkün olmadığını, Türk Telekom’dan ayrılanların önemli bir mağduriyetlerinin olmadığını, çalışanların en az mağdur olduğu özelleştirmenin Türk Telekom özelleştirmesi olduğunu ifade etmesi üzerine, Dernek Başkanımız Zafer Tekbudak bu yaklaşımın doğru olmadığı yolunda cevap verirken, Abdurrahim Akdağ’ın eski milletvekili olan dayısının gelişi ile o ortamda tartışmanın bir sonuç vermeyeceğini düşünerek ayrıldık.
 
Bu Haber 2209 defa okunmuştur.
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
ÖZELEŞTİRİ, GURUR VE DAVET
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!