Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
HAY SİZİN HİZMETİNİZE!HAY SİZİN HİZMETİNİZE!

Tarih: 2011-10-28

Türk Telekom Grubu Türkiye’nin en büyük reklam vereni olduğu için, büyük gazetelerde, Türk Telekom grubu müşterilerinin şikayetleri pek yer almaz. Ama, gazeteciliği amatör ruhla yapan Anadolu basınında durum farklıdır. Bırakın müşterileri, mahalli basının köşe yazarları da sözünü esirgemezler çoğu zaman.
İstanbul’da Haftalık yayınlanan KENT YAŞAM isimli gazetede,”SIRA BİZDE” başlığı ile köşe yazıları yazan sayın Uygur EROL, 17.10.2011 tarihli yazısında oldukça ağır bir şekilde yüklendi Türk Telekom’a ve TTNet’e.
TTNET VE TÜRK TELEKOM, HAY SİZİN HİZMETİNİZE!.
Uygur EROL.
Geçtiğimiz hafta önce internetim kesildi. Arada sırada kesilir, sonra kendiliğinden gelirdi, öyle sandım. Gelmedi. İkinci gün ev telefonum da kesildi. İnternetin 444 0 375 hattına arıza kaydını yaptırdım. Modeminizi açık tutun talimatıyla, açık bırakıp (bilgi için cep telefonumu da yazdırarak) çıktım. 
Akşam geldim sorun sürüyordu. Tekrar arıza kaydı yaptırdım. Aynı işlemleri sabahta yaptırıp çıktım. Akşam sorun sürüyordu. Sonraki gün Türk Telekom’un 121 arıza kaydını yaptırdım. Cep telefonumu yazdırmıştım. Gün içinde tık yok. 
Sonra bana bir mesaj geldi Telekom’dan “sistemimizdeki adresiniz mevcut adresinize uymuyor en yakın Türk Telekom ofisine başvurarak adres güncelleşmenizi yaptırın” diyordu. 
????????? 
Ama faturalar mevcut adresime geliyordu? Ha, bu arada internet için bir gık çıkmadı. Ne arayan ne soran. 
Gittim İkitelli Türk Telekom’a. Yardımcı oldular, sıra fişimi bir görevli aldı, elime tutuşturdu sıramı bekledim, uzun sürmedi gittim 13 numaralı bankoya. Anlattım, dinledi 121’i aradınız mı dedi, evet dedim. İnternetin 444 0 375’ini aradınız mı dedi, evet dedim. Adres yanlışmış dedim. Okudu adresimi, blok numarası eksik görünüyormuş. Ama faturalar geliyor dedim. Şaşırdı. 
Ben de arıza kaydı yaptım dedi. Arkadaki şebeke bölümüyle de görüş dedi ve ayrıca bir kâğıda hem internet hem telefon için bir sürü numara yazdı. Hatta kendisi de yardımcı olmak için numaraları aradı ama cevap vermiyorlar dedi. 
Şebekeye gittim, aynı sorular aynı işlemler, tamam arıza kaydınızı yaptım karşıya gidip adres güncellemesini yapın dedi. Yeni sıra numarasıyla gittim. Görevli şebekeyle görüşün dedi. Oradan geliyorum dedim. (Sıkıldığınızı biliyorum, onun için kısa kesiyorum). Adrese blok numarası ekledi. 
Ve bu satırları yazarken (bir hafta geçmiş durumda) sorunlarım çözülmemişti ve ben teknoloji ahkâmı kesenlerin, hizmetleriyle övünenlerin gelmiş ve geçmişlerine şükranlarımı (!) sunuyorum.
Bu Haber 2151 defa okunmuştur.
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!