7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
HAY SİZİN HİZMETİNİZE!HAY SİZİN HİZMETİNİZE!

Tarih: 2011-10-28

Türk Telekom Grubu Türkiye’nin en büyük reklam vereni olduğu için, büyük gazetelerde, Türk Telekom grubu müşterilerinin şikayetleri pek yer almaz. Ama, gazeteciliği amatör ruhla yapan Anadolu basınında durum farklıdır. Bırakın müşterileri, mahalli basının köşe yazarları da sözünü esirgemezler çoğu zaman.
İstanbul’da Haftalık yayınlanan KENT YAŞAM isimli gazetede,”SIRA BİZDE” başlığı ile köşe yazıları yazan sayın Uygur EROL, 17.10.2011 tarihli yazısında oldukça ağır bir şekilde yüklendi Türk Telekom’a ve TTNet’e.
TTNET VE TÜRK TELEKOM, HAY SİZİN HİZMETİNİZE!.
Uygur EROL.
Geçtiğimiz hafta önce internetim kesildi. Arada sırada kesilir, sonra kendiliğinden gelirdi, öyle sandım. Gelmedi. İkinci gün ev telefonum da kesildi. İnternetin 444 0 375 hattına arıza kaydını yaptırdım. Modeminizi açık tutun talimatıyla, açık bırakıp (bilgi için cep telefonumu da yazdırarak) çıktım. 
Akşam geldim sorun sürüyordu. Tekrar arıza kaydı yaptırdım. Aynı işlemleri sabahta yaptırıp çıktım. Akşam sorun sürüyordu. Sonraki gün Türk Telekom’un 121 arıza kaydını yaptırdım. Cep telefonumu yazdırmıştım. Gün içinde tık yok. 
Sonra bana bir mesaj geldi Telekom’dan “sistemimizdeki adresiniz mevcut adresinize uymuyor en yakın Türk Telekom ofisine başvurarak adres güncelleşmenizi yaptırın” diyordu. 
????????? 
Ama faturalar mevcut adresime geliyordu? Ha, bu arada internet için bir gık çıkmadı. Ne arayan ne soran. 
Gittim İkitelli Türk Telekom’a. Yardımcı oldular, sıra fişimi bir görevli aldı, elime tutuşturdu sıramı bekledim, uzun sürmedi gittim 13 numaralı bankoya. Anlattım, dinledi 121’i aradınız mı dedi, evet dedim. İnternetin 444 0 375’ini aradınız mı dedi, evet dedim. Adres yanlışmış dedim. Okudu adresimi, blok numarası eksik görünüyormuş. Ama faturalar geliyor dedim. Şaşırdı. 
Ben de arıza kaydı yaptım dedi. Arkadaki şebeke bölümüyle de görüş dedi ve ayrıca bir kâğıda hem internet hem telefon için bir sürü numara yazdı. Hatta kendisi de yardımcı olmak için numaraları aradı ama cevap vermiyorlar dedi. 
Şebekeye gittim, aynı sorular aynı işlemler, tamam arıza kaydınızı yaptım karşıya gidip adres güncellemesini yapın dedi. Yeni sıra numarasıyla gittim. Görevli şebekeyle görüşün dedi. Oradan geliyorum dedim. (Sıkıldığınızı biliyorum, onun için kısa kesiyorum). Adrese blok numarası ekledi. 
Ve bu satırları yazarken (bir hafta geçmiş durumda) sorunlarım çözülmemişti ve ben teknoloji ahkâmı kesenlerin, hizmetleriyle övünenlerin gelmiş ve geçmişlerine şükranlarımı (!) sunuyorum.
Bu Haber 2201 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!