Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM OKULLARI PROJESİ’NE ÖDÜLTÜRK TELEKOM OKULLARI PROJESİ’NE ÖDÜL

Tarih: 2011-11-21

 

Türk Telekom, “Bir Fark Yaratsak Yeter, Türkiye’ye Değer” sloganı ile hayata geçirilen ve 30 bini aşkın öğrenciye eğitim tesisi kazandıran Türk Telekom Okulları Projesi ile ABD merkezli Galaxy Ödülleri 2011’de en büyük ödülü kazandı.

Galaxy Ödülleri, 1987’de kurulan MerComm tarafından verilen, ürün ve hizmet pazarlama alanında dünyanın en önemli ödülleri arasında gösteriliyor. ABD, İngiltere, Avustralya, Fransa, Almanya, Rusya, Çin, Brezilya gibi 22 ülkeden 600’ün üzerinde projenin değerlendirildiği Galaxy Ödülleri’nde Türk Telekom, Büyük Ödül dahil olmak üzere altı ödül aldı.

Bu ödülde Türk Telekom Okulları Projesi, Büyük Ödül değerlendirmesine katılmasını sağlayan Altın Ödül’e layık görülürken, Türk Telekom İnternet Evleri Projesiile Gümüş Ödül ve Türk Telekom Okulları Reklam Filmleri ile Onur Ödülü de Türk Telekom’un oldu.

Türk Telekom’un tüm sosyal sorumluluk projelerini tek çatı altında toplayan Türkiye’ye Değer lansmanı ise bir Gümüş Ödül ve Bronz Ödül’ü Türk Telekom’a getirdi.
Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, “Kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizin dünya çapında kazandığı ödüllerin arasına dünyanın önemli iletişim ödülleri arasında gösterilen Galaxy Ödülleri’ni eklemiş olmasından ötürü mutluyuz” dedi.

TTNet 3 ödül adı
Bu arada TTNet’te Galaxy Ödülleri kapsamında, “Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” ve “TTNET’le Her şey Mümkün” iletişim çalışmalarıyla Halkla İlişkiler kategorisinde iki ödül alırken, “Tivibu Banner”ı ile de Reklam kategorisinde ödüle layık görüldü.

Bu Haber 2615 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!