7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM OKULLARI PROJESİ’NE ÖDÜLTÜRK TELEKOM OKULLARI PROJESİ’NE ÖDÜL

Tarih: 2011-11-21

 

Türk Telekom, “Bir Fark Yaratsak Yeter, Türkiye’ye Değer” sloganı ile hayata geçirilen ve 30 bini aşkın öğrenciye eğitim tesisi kazandıran Türk Telekom Okulları Projesi ile ABD merkezli Galaxy Ödülleri 2011’de en büyük ödülü kazandı.

Galaxy Ödülleri, 1987’de kurulan MerComm tarafından verilen, ürün ve hizmet pazarlama alanında dünyanın en önemli ödülleri arasında gösteriliyor. ABD, İngiltere, Avustralya, Fransa, Almanya, Rusya, Çin, Brezilya gibi 22 ülkeden 600’ün üzerinde projenin değerlendirildiği Galaxy Ödülleri’nde Türk Telekom, Büyük Ödül dahil olmak üzere altı ödül aldı.

Bu ödülde Türk Telekom Okulları Projesi, Büyük Ödül değerlendirmesine katılmasını sağlayan Altın Ödül’e layık görülürken, Türk Telekom İnternet Evleri Projesiile Gümüş Ödül ve Türk Telekom Okulları Reklam Filmleri ile Onur Ödülü de Türk Telekom’un oldu.

Türk Telekom’un tüm sosyal sorumluluk projelerini tek çatı altında toplayan Türkiye’ye Değer lansmanı ise bir Gümüş Ödül ve Bronz Ödül’ü Türk Telekom’a getirdi.
Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, “Kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizin dünya çapında kazandığı ödüllerin arasına dünyanın önemli iletişim ödülleri arasında gösterilen Galaxy Ödülleri’ni eklemiş olmasından ötürü mutluyuz” dedi.

TTNet 3 ödül adı
Bu arada TTNet’te Galaxy Ödülleri kapsamında, “Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu” ve “TTNET’le Her şey Mümkün” iletişim çalışmalarıyla Halkla İlişkiler kategorisinde iki ödül alırken, “Tivibu Banner”ı ile de Reklam kategorisinde ödüle layık görüldü.

Bu Haber 2734 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!