7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TELEKOM KABLO HIRSIZLIĞINDAN ŞİKAYETÇİTELEKOM KABLO HIRSIZLIĞINDAN ŞİKAYETÇİ

Tarih: 2011-12-10

Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdürlüğü İl Müdürleri toplantısı, Bölge Müdürü Timur Sevim başkanlığında, 11 il müdürünün katılımıyla gerçekleşitirildi. Simay Otel'deki toplantıya; 11 il müdürü ile 20 kısım müdürü katıldı. Toplantıda; 2011'in değerlendirmesi ve 2012'nin hedef ve yatırımları ele alındı.

Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdürü Timur Sevim, toplantıda yaptığı konuşmada, coğrafik yapısı ve iklimi zor bir bölgede kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. En çok yaşadıkları sıkıntının kablo hırsızlığı oluduğunu vurgulayan Sevim, "Coğrafya çok geniş, bu geniş coğrafyada binlerce kilometre şebekemiz var. Bazı illerimizde çok yüksek oranda kablo hırsızlığı yaşanıyor. Bu hırsızlıklar dolayısıyla hizmetlerimizi aksatıyor. Bununla ilgili yeni tedbirlerimiz var. Alarm sistemimiz bulunmakta. Yeni şebekeye geçerek, bakır şebekelerin devre dışı bırakılması çalışmaları var. Bunu da fırsat bilip bölgeye daha kaliteli daha hızlı hizmet verebilme adına yeni sistemlerle donatıyoruz.” dedi. 

VAN'DA HİZMET AKSAMIYOR 

Timur Sevim, Van’da meydana gelen deprem sonrası kesintisiz çalışmalarının neticesi olarak haberleşme hizmetinde aksaklık yaşanmadığını dile getirildi. Sevim, “Van depremi ile birlikte sıkıntılar yaşandı. Deprem sonrası Türk Telekom bölgede çok büyük başarılar sağladı. Hiçbir kesinti yaşanmadı. Bölgeye haberleşme hizmeti verildi. Depremlerde en önemli hizmet iletişim hizmetidir. Türk Telekom’da bu yönüyle de çok iyi hizmet verdi. Orada personelimiz canla başla çalışıyor. Türk Telekom orada en iyi şekilde hizmetini sürdürüyor.” ifadelerini kullandı. 

Bu Haber 2076 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!