DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TELEKOM KABLO HIRSIZLIĞINDAN ŞİKAYETÇİTELEKOM KABLO HIRSIZLIĞINDAN ŞİKAYETÇİ

Tarih: 2011-12-10

Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdürlüğü İl Müdürleri toplantısı, Bölge Müdürü Timur Sevim başkanlığında, 11 il müdürünün katılımıyla gerçekleşitirildi. Simay Otel'deki toplantıya; 11 il müdürü ile 20 kısım müdürü katıldı. Toplantıda; 2011'in değerlendirmesi ve 2012'nin hedef ve yatırımları ele alındı.

Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdürü Timur Sevim, toplantıda yaptığı konuşmada, coğrafik yapısı ve iklimi zor bir bölgede kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. En çok yaşadıkları sıkıntının kablo hırsızlığı oluduğunu vurgulayan Sevim, "Coğrafya çok geniş, bu geniş coğrafyada binlerce kilometre şebekemiz var. Bazı illerimizde çok yüksek oranda kablo hırsızlığı yaşanıyor. Bu hırsızlıklar dolayısıyla hizmetlerimizi aksatıyor. Bununla ilgili yeni tedbirlerimiz var. Alarm sistemimiz bulunmakta. Yeni şebekeye geçerek, bakır şebekelerin devre dışı bırakılması çalışmaları var. Bunu da fırsat bilip bölgeye daha kaliteli daha hızlı hizmet verebilme adına yeni sistemlerle donatıyoruz.” dedi. 

VAN'DA HİZMET AKSAMIYOR 

Timur Sevim, Van’da meydana gelen deprem sonrası kesintisiz çalışmalarının neticesi olarak haberleşme hizmetinde aksaklık yaşanmadığını dile getirildi. Sevim, “Van depremi ile birlikte sıkıntılar yaşandı. Deprem sonrası Türk Telekom bölgede çok büyük başarılar sağladı. Hiçbir kesinti yaşanmadı. Bölgeye haberleşme hizmeti verildi. Depremlerde en önemli hizmet iletişim hizmetidir. Türk Telekom’da bu yönüyle de çok iyi hizmet verdi. Orada personelimiz canla başla çalışıyor. Türk Telekom orada en iyi şekilde hizmetini sürdürüyor.” ifadelerini kullandı. 

Bu Haber 1895 defa okunmuştur.
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!