Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ÇOCUKLAR SÜPERCAN’I SEVDİÇOCUKLAR SÜPERCAN’I SEVDİ

Tarih: 2011-12-21

 

Süpercan, 8 ay içinde 149 milyon 668 bin 927 kez görüntülendi ve iki milyonun üzerindeki kullanıcı tarafından indirildi. Türk Telekom İnteraktif Pazarlama Müdürü Özleyiş Pamir, Türk kahramanı Süpercan’ın dijital dünyada bir fenomene dönüştüğünü söylüyor. Oyun, uzaydan gelerek ağaçları kesen ve dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı Süpercan’ın heyecan dolu maceralarını konu alıyor. Süpercan’ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.

Ailelerden olumlu tepkiler aldıklarını kaydeden Pamir, Süpercan’ın ülkemizin kendi manevi ve kültürel değerlerinden beslendiği için toplumda kabul gördüğünü belirtiyor. Çocukların hayalindeki kahramanlara özendiklerini ifade eden Pamir, onların dünyasında Süpercan’ın empati kuracakları yerel bir dost ve dünya sorunlarına, dostları ile birlikte çare arayacağı bir kahraman olacağını dile getiriyor. Pamir, Süpercan’la çocukların katılım sağlayacakları hatta üretici olacakları bir dünyada özgüvenle büyümelerini hedeflediklerini söylüyor. Oyunun içeriğinin, çocuklara verdiği mesajın özenti olmadığını anlatan Pamir, “Süpercan’ın Türkiye’ye hizmet etmesi en büyük dileğimiz. Türkiye’de bir Oyun ve çizgi film endüstrisini tetiklemesini, girişimcilere fırsatlar oluşturmasını, ülkemizden üretimlerin yapılmasını ve yatırımcıların dikkatini çekip yeni projelere kapı aralamasını istiyoruz. Özellikle Çizgi Film Yapımcıları Derneği üyesi olarak Süpercan ile başlayan bu hareketin bir rol model olması en büyük arzumuz.” diyor.

Süpercan bilgisayar Oyununun gelecek versiyonlarında danışmanlık yapacak olan pedagog Adem Güneş’e göre Türk Telekom, büyük bir başarıya imza attı. Türk Telekom’un Süpercan gibi Türk bir karakterin Hulk, Iron Man benzeri Hollywood karakterleriyle oynayabilme lisansını elde ederek bir ilki yaşattığına işaret eden Güneş, Süpercan’ın diğer bilgisayar Oyunlarından farklı olduğu görüşünde. “O diğer karakterler gibi elinde silah taşıyıp adam öldürmüyor.” diyen Güneş, Süpercan’ın doğaya zarar veren robotlarla savaştığını ifade ediyor. Böylelikle çocuklara duyarlılık kazandırmayı amaçladıklarını dile getiren uzman pedagog Güneş, tam bir Türk kahramanı olacak Süpercan’ın kitap, çizgi roman ve çizgi filminin de yapılacağını belirtiyor.

 

Bu Haber 2497 defa okunmuştur.
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!