7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
YILBAŞINDA CEP DE YURTDIŞI DA BEDAVAYILBAŞINDA CEP DE YURTDIŞI DA BEDAVA

Tarih: 2011-12-30

 

 

Yılbaşında 19.00-07.00 arası, Ev telefonundan ev ve iş telefonları yanında  tüm cep operatörlerini ve yurtdışı ev-iş telefonlarını aramak da bedava...

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu yılbaşı hediyesi kapsamında tüm bireysel Türk Telekom müşterileri, 31 Aralık 2011 saat 19.00’dan, 1 Ocak 2012 saat 07.00’a kadar evden şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası birinci kademe ev ve iş telefonlarını ücretsiz olarak arayabilecek. 

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir başvuru yapılması gerekmeyecek ve herhangi bir koşulu olmayacak. Tüm yurtiçi cep telefonu aramalarının da ücretsiz olacağı yılbaşı gecesinde, Türk Telekom sayesinde yeni yıla herkes sevdiklerinin sesini duyarak girecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom müşterilerine, 31 Aralık tarihinde Türkiye'deki tüm ev, iş ve cep telefonlarını belirtilen saat aralığında aramak bedava olacak.

Yurtiçindeki bu numaralara ek olarak uluslararası birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonlarını aramak da bedava olacak. Türk Telekom müşterileri ev, iş telefonu, cep ya da uluslararası demeden yeni yılı kutlamak için tüm sevdiklerini arama imkanına kavuşacak.

Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer, “Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin yasamına değer katmayı hedefliyoruz.

Konuşma trafiğinin en yoğun olduğu yılbaşı, bayram gibi özel günlerde kampanyalarımızın oluşturduğu değer daha fazla oluyor. Bu nedenle 2012 yılına girerken müşterilerimize güzel bir yılbaşı hediyesi vermek istedik.

Büyük ilgi gören 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nın sınırlarını yılbaşı gecesi için yurtiçi cep telefonu ve uluslararası birinci kademe sabit aramaları da kapsayacak şekilde genişlettik.

Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz sayesinde mesafelerin daha da kısaldığı bir yıl dileriz.” şeklinde konuştu. 

Bu Haber 1825 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!