Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
YILBAŞINDA CEP DE YURTDIŞI DA BEDAVAYILBAŞINDA CEP DE YURTDIŞI DA BEDAVA

Tarih: 2011-12-30

 

 

Yılbaşında 19.00-07.00 arası, Ev telefonundan ev ve iş telefonları yanında  tüm cep operatörlerini ve yurtdışı ev-iş telefonlarını aramak da bedava...

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu yılbaşı hediyesi kapsamında tüm bireysel Türk Telekom müşterileri, 31 Aralık 2011 saat 19.00’dan, 1 Ocak 2012 saat 07.00’a kadar evden şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası birinci kademe ev ve iş telefonlarını ücretsiz olarak arayabilecek. 

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir başvuru yapılması gerekmeyecek ve herhangi bir koşulu olmayacak. Tüm yurtiçi cep telefonu aramalarının da ücretsiz olacağı yılbaşı gecesinde, Türk Telekom sayesinde yeni yıla herkes sevdiklerinin sesini duyarak girecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom müşterilerine, 31 Aralık tarihinde Türkiye'deki tüm ev, iş ve cep telefonlarını belirtilen saat aralığında aramak bedava olacak.

Yurtiçindeki bu numaralara ek olarak uluslararası birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonlarını aramak da bedava olacak. Türk Telekom müşterileri ev, iş telefonu, cep ya da uluslararası demeden yeni yılı kutlamak için tüm sevdiklerini arama imkanına kavuşacak.

Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer, “Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin yasamına değer katmayı hedefliyoruz.

Konuşma trafiğinin en yoğun olduğu yılbaşı, bayram gibi özel günlerde kampanyalarımızın oluşturduğu değer daha fazla oluyor. Bu nedenle 2012 yılına girerken müşterilerimize güzel bir yılbaşı hediyesi vermek istedik.

Büyük ilgi gören 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nın sınırlarını yılbaşı gecesi için yurtiçi cep telefonu ve uluslararası birinci kademe sabit aramaları da kapsayacak şekilde genişlettik.

Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz sayesinde mesafelerin daha da kısaldığı bir yıl dileriz.” şeklinde konuştu. 

Bu Haber 1771 defa okunmuştur.
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!