"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
2011 YILININ SİYASET ADAMLARI2011 YILININ SİYASET ADAMLARI

Tarih: 2012-01-25

 

Gerek sektörün, gerek Türk Telekom’dan ayrılan personelin sorunları ile ilgilenmeleri, gerekse  genel performanslarını dikkate alarak üç değerli siyaset adamını; Sayın Muharrem İnce’yi, Sayın Mustafa ÖZTÜRK’ü ve Sayın Sinan OGAN’ı yılın siyaset adamları olarak belirledik.

Muharrem İNCE;

Sayın Muharrem İNCE, 2011 yılında CHP’de, Sayın Atilla KART ile birlikte Türk Telekom’un özelleştirilmesi  ve Türk  Telekom’dan ayrılan personelin sorunlarına en fazla ilgi gösteren en rahat görüştüğümüz, sorunlarımızı en rahat anlattığımız Milletvekili idi.  O’nun sitemizi yakından takip ettiğini de biliyoruz. Ayrıca; sosyal medyayı (twitter, Facebook) en etkin bir şekilde kullanan parlamenterlerin başında geliyor. Tüm bunların yanında, geçtiğimiz günlerde  milletvekillerimizin  e-posta  kullanma alışkanlıklarını ölçmek amacıyla, tüm milletvekillerimize birer e-posta gönderdik. Sayın İnce, bu e-postayı ilk cevaplayan milletvekili oldu.

Mustafa Öztürk.;

2011 yılında yapılan seçimlere 30 civarında Türk Telekom kökenli aday adayı olarak başvurdu. Bunlardan 10’u aday listelerine girmeyi başardı. Ve yalnızca 2.si milletvekili seçilebildi. Bunlardan Birisi sayın Öztürk. Adalet ve Kalkınma Partisinde Bursa’da ikinci sıradan aday gösterilmesi bile, onun politik başarısının bir ölçüsü.  Sayın Mustafa Öztürk Türk Telekom Bursa ve İzmit eski İl Müdürü. İçimizden birisi. Dolayısıyla sektörün sorunlarını da, Türk Telekom çalışanlarının sorunlarını da, Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarını da TBMM’de en iyi bilen kişi. Ayrıca, çalışkanlığı, çok yetkin bir danışmanla çalışması Mustafa Öztürk’ü öne çıkaran özelliklerinden bazıları.

Sinan OGAN.

TBMM’nin en çalışkan, en tanınan milletvekillerinden birisi. TBMM Genel Kurulunda veya Komisyonlarda değilse; ya bir Televizyon Programında, ya bir panelde konuşmacıdır, ya  Türk Cumhuriyetlerindedir, ya da Iğdır’da seçmenleri ile birlikte. Iğdır Ankara’ya çok uzak olmasına rağmen, milletvekili seçildiğinden bu yana hafta sonlarının büyük çoğunluğunda Iğdır’a gitti. Sosyal Medya’yı en iyi kullanan milletvekillerinden birisi. Ayrıca eski bir Türk Telekom Çalışanını Enver TÜRKOĞLU’nu Danışman alarak, Türk Telekom çalışanlarına ve sektöre verdiği önemi de göstermiş oldu.

Bu Haber 1707 defa okunmuştur.
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILD
TERÖRE LANET
FAALİYET RAPORUMUZ
BAŞKANIMIZLA YAPILAN RÖPORTAJ
GENEL KURUL İLANI
ATA’MIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSU
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTL
BABALAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
YÖNETİM KURULUMUZ CHP’Yİ ZİYARET
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!