7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
2011 YILININ SİYASET ADAMLARI2011 YILININ SİYASET ADAMLARI

Tarih: 2012-01-25

 

Gerek sektörün, gerek Türk Telekom’dan ayrılan personelin sorunları ile ilgilenmeleri, gerekse  genel performanslarını dikkate alarak üç değerli siyaset adamını; Sayın Muharrem İnce’yi, Sayın Mustafa ÖZTÜRK’ü ve Sayın Sinan OGAN’ı yılın siyaset adamları olarak belirledik.

Muharrem İNCE;

Sayın Muharrem İNCE, 2011 yılında CHP’de, Sayın Atilla KART ile birlikte Türk Telekom’un özelleştirilmesi  ve Türk  Telekom’dan ayrılan personelin sorunlarına en fazla ilgi gösteren en rahat görüştüğümüz, sorunlarımızı en rahat anlattığımız Milletvekili idi.  O’nun sitemizi yakından takip ettiğini de biliyoruz. Ayrıca; sosyal medyayı (twitter, Facebook) en etkin bir şekilde kullanan parlamenterlerin başında geliyor. Tüm bunların yanında, geçtiğimiz günlerde  milletvekillerimizin  e-posta  kullanma alışkanlıklarını ölçmek amacıyla, tüm milletvekillerimize birer e-posta gönderdik. Sayın İnce, bu e-postayı ilk cevaplayan milletvekili oldu.

Mustafa Öztürk.;

2011 yılında yapılan seçimlere 30 civarında Türk Telekom kökenli aday adayı olarak başvurdu. Bunlardan 10’u aday listelerine girmeyi başardı. Ve yalnızca 2.si milletvekili seçilebildi. Bunlardan Birisi sayın Öztürk. Adalet ve Kalkınma Partisinde Bursa’da ikinci sıradan aday gösterilmesi bile, onun politik başarısının bir ölçüsü.  Sayın Mustafa Öztürk Türk Telekom Bursa ve İzmit eski İl Müdürü. İçimizden birisi. Dolayısıyla sektörün sorunlarını da, Türk Telekom çalışanlarının sorunlarını da, Türk Telekom’dan ayrılanların sorunlarını da TBMM’de en iyi bilen kişi. Ayrıca, çalışkanlığı, çok yetkin bir danışmanla çalışması Mustafa Öztürk’ü öne çıkaran özelliklerinden bazıları.

Sinan OGAN.

TBMM’nin en çalışkan, en tanınan milletvekillerinden birisi. TBMM Genel Kurulunda veya Komisyonlarda değilse; ya bir Televizyon Programında, ya bir panelde konuşmacıdır, ya  Türk Cumhuriyetlerindedir, ya da Iğdır’da seçmenleri ile birlikte. Iğdır Ankara’ya çok uzak olmasına rağmen, milletvekili seçildiğinden bu yana hafta sonlarının büyük çoğunluğunda Iğdır’a gitti. Sosyal Medya’yı en iyi kullanan milletvekillerinden birisi. Ayrıca eski bir Türk Telekom Çalışanını Enver TÜRKOĞLU’nu Danışman alarak, Türk Telekom çalışanlarına ve sektöre verdiği önemi de göstermiş oldu.

Bu Haber 1915 defa okunmuştur.
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
ÖZELEŞTİRİ, GURUR VE DAVET
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!