Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM'A  2 ÖDÜLTÜRK TELEKOM'A 2 ÖDÜL

Tarih: 2012-02-13

 

LACP, 'Türkiye'ye Değer Hikayeler' belgeselini platin, 'Doğayla Dost İletişim' sloganıyla gerçekleştirilen dönüşüm çalışmalarının iletişimini altın ödüle layık gördü

ABD merkezli Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi(LACP), Türk Telekom'un ''Türkiye'ye Değer'' sosyal sorumluluk projelerinden yararlanan gençlerin başarı hikayelerinin anlatıldığı ''Türkiye'ye Değer Hikayeler'' belgeselini ''dünyanın en iyi 5 iletişim projesi'' arasında göstererek, platin, ''Doğayla Dost İletişim'' sloganıyla gerçekleştirilen dönüşüm çalışmalarının iletişimini altın ödüle layık buldu.

Türk Telekom'un yazılı açıklamasına göre, Türk Telekom, iletişim projeleri alanında ''dünyanın en prestijli'' ödül organizasyonlarından ABD merkezli LACP Ödülleri'nde 2 farklı projesiyle uluslararası 2 ödül kazandı.

Türk Telekom'un Türkiye'ye Değer sosyal sorumluluk projeleriyle hayatları değişen gençlerin kendi ağızlarından başarı hikayelerinin anlatıldığı Türkiye'ye Değer Hikayeler belgesel filmi, ''dünyanın en iyi 5 iletişim projesi''nden biri olarak seçildi ve Toplum İlişkileri Kategorisinde platin ödül almaya hak kazandı.

Türk Telekom'un sürdürülebilirlik dönüşümü stratejisi çerçevesinde gerçekleştirdiği iletişim çalışmaları da, Kurumsal/Organizasyonel İletişim Kategorisinde, altın ödül kazandı.

Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Bozkurt, Türkiye'ye değer katmak amacıyla gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin pek çok organizasyondan takdir görmesinden mutluluk duyduklarını ifade ederek, şu değerlendirmeyi yaptı:

''Türk Telekom'un, 2011 yılında gerçekleştirdiği 2 önemli iletişim projesiyle, dünyanın en saygın iletişim ödülleri arasında sayılan LACP'den büyük ödül almaya hak kazanması bizim için büyük bir gurur kaynağı. Türkiye çapında gerçekleştirdiğimiz ve yıllardır süre gelen Türkiye'ye Değer sosyal sorumluluk projelerimizin sonuçlarını, bu projelerden faydalanarak hayatlarına yeni bir yön veren ve bu sayede başarıyı yakalayan gençlerin anlatımıyla Türkiye'ye Değer Hikayeler belgeselinde ortaya koyduk. Bizim için ayrı bir önemi olan, yıllardır verdiğimiz toplumsal hizmetlerin sonuçlarını somut bir şekilde görmemize imkan sağlayan bu projemizin LACP tarafından dünyanın en iyi beş iletişim projesi arasında sayılmasından onur duyduk. 

Aynı şekilde yalnızca şirketimiz ve ülkemiz için değil, üzerinde yaşadığımız gezegenin geleceği için Doğayla Dost İletişim sloganıyla hayata geçirdiğimiz sürdürülebilirlik uygulamalarımızın iletişiminin de LACP tarafından altın ödüle layık görülmesi, 
bu alanda atmış olduğumuz adımların sağlamlığı ve başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.''

LACP'nin açıklamasında, bu yıl LACP Magellan ödüllerine 11 ülkeden 375'i aşkın başvuru gerçekleştiği kaydedilerek, ''Yoğun bir rekabetin yaşandığı başvurular arasında Türk Telekom, başvurduğu tüm kategorilerde projeleriyle dikkat çekti. Türkiye'ye Değer Hikayeler projesi mesajlarının anlaşılırlığı ve yarattığı etki ile olağanüstü bir başarıya sahip. Türk Telekom'un şirket içinde gerçekleştirmiş olduğu sürdürülebilirlik dönüşümleri ise stratejik planlamadaki açıklığı ve uygulamadaki başarısı ile büyük beğeni kazanarak övgüye değer görüldü'' denildi.

Bu Haber 1367 defa okunmuştur.
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!