DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TT YOZGAT İL MÜDÜRÜ HEDEF BÜYÜTTÜTT YOZGAT İL MÜDÜRÜ HEDEF BÜYÜTTÜ

Tarih: 2012-02-23

 

Yozgat Türk Telekom İl Müdürü Yusuf Kaplan, hedeflerinin müşteriye kesintisiz,kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi. 2011 yılı çalışmaları ve 2012 projeleri hakkında bilgi verdi.

Yozgat Türk Telekom İl Müdürü Yusuf Kaplan, hedeflerinin müşteriye kesintisiz, kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi. 

Türk Telekom İl Müdürlüğünde bir basın toplantısı düzenleyen Kaplan, Türk Telekom İl Müdürlüğünün Yozgat'ta 2011 yılı çalışmaları ve 2012 projeleri hakkında bilgi verdi. Eskiden tekonoljinin dünya geneline 15-20 yılda yayıldığını şimdi ise en gelişmiş ülkeden, en geri kalmış ülkeye 1-2 yılda ulaştığını belirten Kaplan, "Türk Telekom yaptığı yatırımlarla sadeceTürkiye değil dünyadaki sayılı şirketler arasına girmiştir. Türk Telekoma ait fiberoptik kablolar dünyanın çevresini 4 defa dolaşabilmektedir " dedi. 

Yozgat'ta 128 personel, 1 satış ofisi, 11 bayi, 100 bin kilometre Bakır kablo, 3 bin 500 kilometre fiberoptik kablo, 415 MEB internet, 2 Fatih MEB, 196 Santral binası 14 trafik düğüm noktası, 4 radyolink istasyonu 80 noktada GSM altyapısı ile hizmet verdiklerini ifade eden Kaplan, "Telefon kullanım oranı Türkiye genelinde yüzde 21 iken, Yozgat'ta bu oran 15.4'tür. Yine Türkiye genelinde internet kullanım oranı yüzde 8,6 iken, Yozgat'ta bu oran 4,9'dur. Yozgat il genelinde 72 bin telefon, 25 bin internet abonemiz bulunmaktadır. Bu sebeple biz Yozgat'taki telefon ve internet kullanım oranlarını Türkiye ortalamasına yükseltmeyi hedefliyoruz" diye konuştu. 

2012 yılında Yozgat Merkez, Boğazlıyan, Yerköy, Akdağmadeni ve Sarıkaya ilçelerinde Fiberoptik dönüşüm projelerinin bulunduğuna değinen Yozgat İl Telekom Müdürü Kaplan, "Sorgun, Yozgat Merkez de FTTX Projesi, 70 kırsal santralda fiberoptik dönüşümü, DWDM geliştirme projesi, IPTV alyapı projesi, NGN santral dönüşüm projeleri bulunmaktadır. Ayrıca Boğazlıyan şehir içi bakım projesi, Saraykent, Çayıralan, Akdağmadeni ve 20 belde de bakım projelerimiz bulunmaktadır" ifadelerini kullandı. 

Kaplan, basın toplantısında Türk Telekom'un dünya genelindeki çalışmaları ve  durumu hakkında da bilgi verdi.

 

Bu Haber 2835 defa okunmuştur.
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!