7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !

Tarih: 2012-02-23

 

Türk Telekom Güney-1 Bölge Müdürlüğünün organize ettiği Türk Telekom Emekliler Buluşması etkinliği çerçevesinde yer alan Dostluğumuz bir ömür gecesi önceki akşam Dedeman Otelde gerçekleştirildi.

Türk Telekom Konya ve Karaman Müdürlüklerinden son iki yılda emekli olanların bir araya geldiği “Türk Telekom emekliler buluşması ve dostluğumuz bir ömür” gecesine Güney–1 Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Önal,  Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman ve Müdür Yardımcıları Mehmet Murat Uslular, Süleyman Dündar, İl Müdür Danışmanı Mustafa Parpar, Karaman Telekom İl Müdürü Mehmet Olcar ve Müdür Yardımcıları, Beyşehir, Akşehir ve Ereğli Telekom Müdürleri ve Telekom’da görev yapan ve son iki yılda emekli olan 135 çalışan ve aileleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman, “Şirketimiz içinde bulunduğu her dönemde kendisinden beklenenden fazlasını yapmıştır. Siz emekliliğe hak kazanan arkadaşlarımızın şirketimizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olmuştur. Türk Telekom Türkiye’nin en değerli markasıdır. Bu başarının altında geçmiş den günümüze köklü bir kurum kültürümüzün olması yatmaktadır. Genç arkadaşlarımızla sizlerden aldığımız bayrağı daha yükseklere taşıyacağız. Emekli olsanız da bizden bağınızı hiçbir zaman koparmadan daima bize destek olmanız, sizin kalplerinizin birlikte çarptığını bilmek, bizi daha çok motive edecek, daha başarılı olmamızı sağlayacaktır” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Telekonferans sistemi ile Antalya Güney–1 Bölge Müdürlüğünde yapılan geceye bağlantı kuruldu.

Daha sonra ise Türk Telekom Konya ve Karaman İllerinden son iki yılda emekli olan çalışanlara protokol üyeleri tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca gecenin sonunda ise katılımcı emeklilere çekiliş yapılarak çeşitli hediyeler takdim edildi.

Bu Haber 2247 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!