Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !

Tarih: 2012-02-23

 

Türk Telekom Güney-1 Bölge Müdürlüğünün organize ettiği Türk Telekom Emekliler Buluşması etkinliği çerçevesinde yer alan Dostluğumuz bir ömür gecesi önceki akşam Dedeman Otelde gerçekleştirildi.

Türk Telekom Konya ve Karaman Müdürlüklerinden son iki yılda emekli olanların bir araya geldiği “Türk Telekom emekliler buluşması ve dostluğumuz bir ömür” gecesine Güney–1 Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Önal,  Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman ve Müdür Yardımcıları Mehmet Murat Uslular, Süleyman Dündar, İl Müdür Danışmanı Mustafa Parpar, Karaman Telekom İl Müdürü Mehmet Olcar ve Müdür Yardımcıları, Beyşehir, Akşehir ve Ereğli Telekom Müdürleri ve Telekom’da görev yapan ve son iki yılda emekli olan 135 çalışan ve aileleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman, “Şirketimiz içinde bulunduğu her dönemde kendisinden beklenenden fazlasını yapmıştır. Siz emekliliğe hak kazanan arkadaşlarımızın şirketimizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olmuştur. Türk Telekom Türkiye’nin en değerli markasıdır. Bu başarının altında geçmiş den günümüze köklü bir kurum kültürümüzün olması yatmaktadır. Genç arkadaşlarımızla sizlerden aldığımız bayrağı daha yükseklere taşıyacağız. Emekli olsanız da bizden bağınızı hiçbir zaman koparmadan daima bize destek olmanız, sizin kalplerinizin birlikte çarptığını bilmek, bizi daha çok motive edecek, daha başarılı olmamızı sağlayacaktır” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Telekonferans sistemi ile Antalya Güney–1 Bölge Müdürlüğünde yapılan geceye bağlantı kuruldu.

Daha sonra ise Türk Telekom Konya ve Karaman İllerinden son iki yılda emekli olan çalışanlara protokol üyeleri tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca gecenin sonunda ise katılımcı emeklilere çekiliş yapılarak çeşitli hediyeler takdim edildi.

Bu Haber 2161 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!