DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !YETER Kİ İSTENSİN. İSTEYİNCE OLUYORMUŞ !

Tarih: 2012-02-23

 

Türk Telekom Güney-1 Bölge Müdürlüğünün organize ettiği Türk Telekom Emekliler Buluşması etkinliği çerçevesinde yer alan Dostluğumuz bir ömür gecesi önceki akşam Dedeman Otelde gerçekleştirildi.

Türk Telekom Konya ve Karaman Müdürlüklerinden son iki yılda emekli olanların bir araya geldiği “Türk Telekom emekliler buluşması ve dostluğumuz bir ömür” gecesine Güney–1 Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Önal,  Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman ve Müdür Yardımcıları Mehmet Murat Uslular, Süleyman Dündar, İl Müdür Danışmanı Mustafa Parpar, Karaman Telekom İl Müdürü Mehmet Olcar ve Müdür Yardımcıları, Beyşehir, Akşehir ve Ereğli Telekom Müdürleri ve Telekom’da görev yapan ve son iki yılda emekli olan 135 çalışan ve aileleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman, “Şirketimiz içinde bulunduğu her dönemde kendisinden beklenenden fazlasını yapmıştır. Siz emekliliğe hak kazanan arkadaşlarımızın şirketimizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olmuştur. Türk Telekom Türkiye’nin en değerli markasıdır. Bu başarının altında geçmiş den günümüze köklü bir kurum kültürümüzün olması yatmaktadır. Genç arkadaşlarımızla sizlerden aldığımız bayrağı daha yükseklere taşıyacağız. Emekli olsanız da bizden bağınızı hiçbir zaman koparmadan daima bize destek olmanız, sizin kalplerinizin birlikte çarptığını bilmek, bizi daha çok motive edecek, daha başarılı olmamızı sağlayacaktır” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Telekonferans sistemi ile Antalya Güney–1 Bölge Müdürlüğünde yapılan geceye bağlantı kuruldu.

Daha sonra ise Türk Telekom Konya ve Karaman İllerinden son iki yılda emekli olan çalışanlara protokol üyeleri tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca gecenin sonunda ise katılımcı emeklilere çekiliş yapılarak çeşitli hediyeler takdim edildi.

Bu Haber 2059 defa okunmuştur.
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!