DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TÜRK TELEKOM'UN BİLGİLENDİRMESİTÜRK TELEKOM'UN BİLGİLENDİRMESİ

Tarih: 2012-02-28

 

Dün yayınladığımız "TÜRK TELEKOM'DAN MUHATAP ARIYORUZ" başlıklı yazı ile ilgili Türk Telekom'dan Bir Bilgilendirme yazısı aldık. Okuyucularımızın bilgisine sunuyoruz.

Merhabalar ,

Az önce Yılmaz bey ile telefonda yaptığımız görüşmeye istinaden bugün telekomcular derneği sitesinde yayınlanan aşağıdaki yazı ile ilgili bilgi vermek isterim. Bu resmi bir açıklama yazısı olmayıp, sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

http://www.telekomculardernegi.org.tr/haber-3246-telekom%E2%80%99dan-bir-muhatap-ariyoruz.html

Bursa Hakimiyet gazetesinde Erdal Özdur’un köşesinde 27.02.2012 tarihinde yer alan haberde anlaşmalı olduğumuz Capitol Halkla İlişkiler şirketinde çalışan Çimen hanım’ın çalıştığı yer yanlış anlaşılarak “Media Relations” şirketinde çalışan Çimen Alganer olarak yazıya yansıtılmış, sonrasında da yanlış anlaşılmalar üstüste gelmiştir.

Yazılı basında yer alan şikayetler ile ilgili çalışma prensibimizi kısaca anlatmak isterim. Yazılı basında bir şikayete rastladığımızda Çimen hanım’dan hızlı bir şekilde ilgili yayını arayıp şikayet sahibinin iletişim bilgilerini alması için köşe yazarı ya da haberi yapan kişiyle konuşmasını rica ederiz. İletişim bilgilerinin gelmesinden sonra da Türk Telekom’un müşteri ilişkileri departmanına sorunun ne olduğunu, iletişim bilgileriyle birlikte iletiriz. Böylece sorun müşteri ilişkileri departmanına geçer ve çözüm süreci başlamış olur.

Erdal bey’in yazısı sonrasında sitenizde yapılan yorum gerçekleri yansıtmamaktadır. Erdal bey’in Çimen hanım’ın çalıştığı şirketi yanlış anlaması sonrasında sitenizde bu yanlış anlama üzerine yorum yapılmasıyla ilgili sizi doğru bilgilendirmek istedik. İlgili haberin kaldırılması doğrultusunda anlayışınızı rica ederiz.

Saygılarımla,

Soner İnce

Türk Telekom Medya İlişkileri.

Türk Telekom'a ve Sayın İnce'ye duyarlılıkları için teşekkür eder, açıklamanın yazının özünü ne ölçüde etkilediğinin takdirini okuyuculara bırakır, bir Halka İlişkiler biriminin eyleminin yanlış anlaşılmasının da ciddi bir Halkla İlişkiler kazası olduğunu vurgulamak isteriz.

Bilgilendirme yazısı yazının özünü etkilemediğini düşündüğümüzden, söz konusu yazı kaldırılmamış, ancak  Türk Telekom'un bilgilendirme yazısına yer verilerek konunun net bir şekilde anlaşılması sağlanmak istenmiştir.

 

 

Bu Haber 1834 defa okunmuştur.
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!