7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM GENÇ YETENEKLER PEŞİNDETÜRK TELEKOM GENÇ YETENEKLER PEŞİNDE

Tarih: 2012-03-10

Türk Telekom’un, genç yetenek programı WanTTed başlıyor. İş dünyasının yeni yıldızlarını henüz eğitimlerine devam ederken keşfederek profesyonel yaşama hazırlamayı amaçlayan WanTTed programına üniversitelerin 4. sınıfında okuyan, yüksek lisans veya doktora yapan öğrenciler başvurabilecek.

Türk Telekom’un genç beyinlere iş hayatına hızlı bir giriş fırsatı sunan WanTTed programı üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme ve İktisat Bölümleri), Mühendislik Fakültesi ( Elektrik Elektronik, Telekomünikasyon,  Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, Endüstri ve İşletme Mühendislikleri) bölümlerinde okuyan öğrencileri hedefliyor.  

Öğrenciler başvurularını en geç 30 Mart 2012 tarihine kadar programın internet sitesi www.wantted.com.tr ve www.kariyer.net üzerinden gerçekleştirebilecek. Adaylar öncelikle kariyer.net üzerinden üniversite, bölüm, yabancı dil ve yaş koşuluna göre filtrelenecek. Uygun koşulları sağlayan adaylara Türk Telekom işe alım süreçlerinde faydalanılan Kişilik Envanteri, Genel Yetenek Testi ve İngilizce Testi uygulanacak. Adaylardan danışman firma tarafından gerçekleştirilecek grup çalışmasına katılmaları ve bir sunum gerçekleştirmeleri istenecek. İlk 50’ye giren adaylar atölye çalışmaları, takım oyunları, sunumlar vb. aktiviteleri içeren 3 gün sürecek WanTTed kampına katılma hakkı kazanacak.

Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt genç yetenek programı WanTTed ile ilgili olarak “Müşterileri, ülkesi ve içinde var olduğu toplum için değer yaratma hedefiyle çalışmalarımız kapsamında Türk Telekom olarak WanTTed genç yetenek programını geliştirdik. Bu program sayesinde telekomünikasyon sektöründe görev alacak nitelikli elemanlar ve geleceğin liderleri yetişecek;  böylece Türk Telekom olarak sektöre de değer sunma hedefimizi yerine getirmiş olacağız. Türk Telekom, 170 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini gelişmiş teknolojiyle harmanlayan,  Türkiye’yi en yeni teknolojilerle tanıştırmayı gelenek edinmiş bir şirket. Bu program ile başarılı bir kariyer hedefleyen gençlerin gelişimi için katkı yapmayı, ülkemizin geleceğine yatırım yapmayı hedefliyoruz.'' şeklinde konuştu.

Türk Telekom İnsan Kaynakları, Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu “Yetenekli genç beyinleri daha üniversiteden mezun olmadan keşfederek geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Programa katılıp başarıyla tamamlayan adaylara Türkiye’nin en değerli markasıTürk Telekom’da staj yapma ve çalışma olanağı sağlayarak parlak bir kariyer için ilk adımlarını atmalarında yardımcı olacağız. Türk Telekom’da görev aldıkları süre boyunca eğitimler ve Türk Telekom yöneticilerinden alacakları koçluk desteğiyle adayların profesyonel gelişimlerini destekleyeceğiz.” dedi.

Kaynak: Hürriyet gazetesi

Bu Haber 2059 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!