Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM GENÇ YETENEKLER PEŞİNDETÜRK TELEKOM GENÇ YETENEKLER PEŞİNDE

Tarih: 2012-03-10

Türk Telekom’un, genç yetenek programı WanTTed başlıyor. İş dünyasının yeni yıldızlarını henüz eğitimlerine devam ederken keşfederek profesyonel yaşama hazırlamayı amaçlayan WanTTed programına üniversitelerin 4. sınıfında okuyan, yüksek lisans veya doktora yapan öğrenciler başvurabilecek.

Türk Telekom’un genç beyinlere iş hayatına hızlı bir giriş fırsatı sunan WanTTed programı üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme ve İktisat Bölümleri), Mühendislik Fakültesi ( Elektrik Elektronik, Telekomünikasyon,  Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, Endüstri ve İşletme Mühendislikleri) bölümlerinde okuyan öğrencileri hedefliyor.  

Öğrenciler başvurularını en geç 30 Mart 2012 tarihine kadar programın internet sitesi www.wantted.com.tr ve www.kariyer.net üzerinden gerçekleştirebilecek. Adaylar öncelikle kariyer.net üzerinden üniversite, bölüm, yabancı dil ve yaş koşuluna göre filtrelenecek. Uygun koşulları sağlayan adaylara Türk Telekom işe alım süreçlerinde faydalanılan Kişilik Envanteri, Genel Yetenek Testi ve İngilizce Testi uygulanacak. Adaylardan danışman firma tarafından gerçekleştirilecek grup çalışmasına katılmaları ve bir sunum gerçekleştirmeleri istenecek. İlk 50’ye giren adaylar atölye çalışmaları, takım oyunları, sunumlar vb. aktiviteleri içeren 3 gün sürecek WanTTed kampına katılma hakkı kazanacak.

Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt genç yetenek programı WanTTed ile ilgili olarak “Müşterileri, ülkesi ve içinde var olduğu toplum için değer yaratma hedefiyle çalışmalarımız kapsamında Türk Telekom olarak WanTTed genç yetenek programını geliştirdik. Bu program sayesinde telekomünikasyon sektöründe görev alacak nitelikli elemanlar ve geleceğin liderleri yetişecek;  böylece Türk Telekom olarak sektöre de değer sunma hedefimizi yerine getirmiş olacağız. Türk Telekom, 170 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini gelişmiş teknolojiyle harmanlayan,  Türkiye’yi en yeni teknolojilerle tanıştırmayı gelenek edinmiş bir şirket. Bu program ile başarılı bir kariyer hedefleyen gençlerin gelişimi için katkı yapmayı, ülkemizin geleceğine yatırım yapmayı hedefliyoruz.'' şeklinde konuştu.

Türk Telekom İnsan Kaynakları, Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu “Yetenekli genç beyinleri daha üniversiteden mezun olmadan keşfederek geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Programa katılıp başarıyla tamamlayan adaylara Türkiye’nin en değerli markasıTürk Telekom’da staj yapma ve çalışma olanağı sağlayarak parlak bir kariyer için ilk adımlarını atmalarında yardımcı olacağız. Türk Telekom’da görev aldıkları süre boyunca eğitimler ve Türk Telekom yöneticilerinden alacakları koçluk desteğiyle adayların profesyonel gelişimlerini destekleyeceğiz.” dedi.

Kaynak: Hürriyet gazetesi

Bu Haber 1967 defa okunmuştur.
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!