Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
BİR CESUR YÜREK…BİR CESUR YÜREK…

Tarih: 2012-04-26

 

Zahide UÇAR İnternet Medyasının, en çalışkan, en üretken ve en cesur kalemlerinden birisi… Muhtemelen çoğunuz onun yazılarını okumuşsunuzdur.

Ve yine muhtemelen hiçbiriniz, onun eski bir Türk Telekom çalışanı olduğunu bilmiyordunuz.

Zahide UÇAR uzun yıllar Türk Telekom’da mühendis olarak görev yaptı.

Sonra , ülke meselelerine sessiz kalamayacağını düşündü. Ve kaleme sarıldı.. Kılıçtan keskin kalemiyle kimsenin yazamadıklarını yazdı, yazıyor…

O bir cesur yürek. Biz, bir telekomcu olarak O'nunla gurur duyuyoruz.

Son olarak, Zahide UÇAR  üç arkadaşıyla birlikte bir kitaba imza attı: DARAĞACI

Bakanlık yapmış bir siyasetçi olan Rıfat SERDAROĞLU, bölgeyi iyi tanıyan emekli asker ve akademisyen Yrd. Doçent Murat KÖYLÜ, araştırmacı yazar Zahide UÇAR, haberokur.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni  araştırmacı gazeteci yazar Levent BULUT’un  değerlendirmeleriyle ortaya çıkan bu kitap, ülkemizin sürülmek istendiği cehennemi anlatıyor.

Kitabı tanıtan bir yazı yazmak yerine kitabın “ÖNSÖZ”ünü sizinle paylaşalım istedik.

“ Küresel elit tarafından başlatılan 3. Paylaşım savaşının  “başla” komutu Ortadoğu’dan verildi.

ABD şahinleri soğuk savaş döneminin bitmesiyle varlıklarını “sömürerek devam ettirebilmek için” yeni bir düşman belirlemeliydi. Belirledi de: Müslüman coğrafya.

Önce “İslami Terörist” kavramı yaratarak beyinlere “Müslüman Teröristlerin saldırısı altındayız” mesajı yolladı. 11 Eylül günü kanlı bir gösteri yapıldı.  Gösteri Afganistan’ın işgali için kullanıldı.

Irak “nükleer silah var” yalanıyla işgal edildi. Fas’tan Suriye’ye “Arap Baharı” yalanıyla “Soros Kışı” getirildi.  

Bu coğrafya’nın iki kilit ülkesi vardır: Türkiye ve İran.

Küresel çete İran’dan önce Suriye’ye girip İran’ın bir dalını kesecek, Büyük İsrail’e giden yolda, Büyük Kürdistan yalanıyla bizzat Kürtleri kullanarak Büyük İsrail’i kuracaktır.

Nil’den Fırat’a: Vaad edilen topraklar…

Hedefe varmak için Türkiye PKK kıskacıyla sıkıştırıldı. Borçlandırıldı. Açıktan destekledikleri hükümete verdikleri borç paralar; geri dönüşümü olmayan duble yollara harcandı. Üretim bitirilirken, tüketime yönlendirilen ülkemiz ithalat cennetine dönüştürüldü. Böylece ekonomik kıskaca alınan Türkiye’nin iç ve dış politikası kontrol edildi.

Küresel efendilerce BOP eşbaşkanı görevi verilen Türkiye Başbakanı, 22 Müslüman ülkenin bölünmesi için jandarmalığa soyundu. Dünya kendi ülkesinin de bölüneceği bir projede rol alan bir başbakanı  sanırız ilk defa gördü(!)…

Küresel efendiler için lejyoner asker yapılmak istenen Türk Ordusu’na operasyonlar yapıldı. Geldiğimiz süreçte Türk askeri ABD adına Suriye ile savaşmaya zorlanıyor.

20. yüz yılın başında mazlum milletlerin kurtuluş mücadelesinde örnek aldığı Türkiye, 100 yıl sonra emperyalistlere taşeron olmaya soyunuyor. İzmir’den, İncirlik’ten kalkan savaş uçakları masum milletlerin üzerine “demokrasi giydirilmiş” bombalar yağdırıyor.

Su, enerji, yer altı ve yer üstü zenginliklerini ele geçirmek isteyen küresel elit, darağacına asmak istediği üç ülkeyi(Türkiye, İran, Suriye) Türk siyasiler üzerinden ele geçirmek istiyor. Türkiye bu tuzağa düşerse sadece bir haçlı savaşının piyonu değil, aynı zamanda kendi ülkesinin de celladı olacaktır.

Türkiye’yi intihara götüren bu süreçte, dönüştürülen medya ve satın alınmış aydınların halkı yanıltması nedeniyle “savaşa sürülmeden önce”,  dört farklı meslekten arkadaş bir araya gelerek bir kitap çıkarmak istedik."

 

Bu Haber 3943 defa okunmuştur.
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
SEZAİ YAZICI’DAN MUHTEŞEM 4 ESER
CENGİZ KÖSEOĞLU VEFAT ETTİ
MAKALE YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YA
SEVGİLERİ MANŞETTE KALDI
FİKRET HASIRİPİ´NE TEŞEKKÜ
NURİ YILMAZ VEFAT ETTİ
MEHMET SAĞLAM´IN OĞLU EVL
ÜÇ VEFAT HABERİ
DÖRT VEFAT HABERİ
MUSTAFA DÜNDAR VEFAT ETTİ
RABİL TURAN’IN ŞEHADETİNİN 24. Y
ÜÇ VEFAT HABERİ
RAGİBE KAL DEFNEDİLDİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!