ASSİSTT RİZE’DE 350 KiŞi DAHA ALIYORASSİSTT RİZE’DE 350 KiŞi DAHA ALIYOR

Tarih: 2012-07-06

Türk Telekom Rize İl Müdürü Rüstem Koçal, Kasım 2011'de hizmete giren ve şu an 350 kişiyle hizmet veren Türk Telekom Rize AssisTT Çağrı Merkezi'ne 350 yeni personelin daha alınacağını bildirdi.

Rüstem Koçal, Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği'ni ziyaret etti. Koçal'ı ziyarette Dernek Başkanı Mustafa Bayrak, yönetim kurulu üyeleri Muhittin Sandıkçı, Muhammet Kaçar, Hızır İlyas Yıldırım ve Günebakış Gazetesi Rize Temsilcisi Alihat Telatar karşıladı.

Ziyarette Türk Telekom'un 'Türkiye'ye Değer' sloganı çerçevesinde ülke geneli ve Rize'de yaptığı yatırımlar hakkında bilgiler veren Koçal, şöyle dedi: "Kurumumuz eğitim, çevre ve spor alanı ağırlıklı olmak üzere sosyal sorumluluk çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Türk Telekom Okulları projesiyle ülkemizin dört bir yanında modern eğitim tesisleri inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı ile hayata geçirilen projele kapsamında 76 adet eğitim binasını hizmete soktuk. Bu okullarımızda 30 bini aşkın öğrencimiz eğitim görüyor. 10 yılda 28 bin genç sporcunun yetişmesini sağladık. Çeşitli illerdeki 41 spor kulübüyle basketboldan eskrime, atletizmden kayak ve tenise 22 branşta 6 bine yakın sporcumuz var. 20 adet tam donanımlı bilgisayar bulunan 967 Türk Telekom İnternet Evini hizmete soktuk. 81 ilin ilçelerinde toplam bin internet evimiz hizmettedir. Kurumumuz gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak adına e-fatura ormanları ile tüm ülkeye 100 bin ağaçlık ormanlar oluşturdu. İlimizde yapılan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, SBL Spor Salonu ve Kız-Erkek Pansiyonu ile Ardeşen Lisesi'ni 11 milyon liranın üzerinde gerçekleşme bedeliyle eğitime kazandırdık."

ÇAĞRI MERKEZİNE 350 YENİ PERSONEL ALINACAK

Rüstem Koçal, Kasım 2011'de hizmete giren ve şu an 350 personelle hizmet veren bünyelerindeki AssisTT Çağrı Merkezi'ne yeni personel alımlarıyla ilgili de açıklama yaptı. Koçal, "Görkemli bir açılış töreniyle ilimize kazandırdığımız çağrı merkezimize 350 yeni personel daha alacağız. Çağrı merkezini taşıyacağımız yeni binamızı hizmete açtığımızda toplamda 700 personel ile hizmet vereceğiz. Tahminen 2 -3 ay içerisinde 350 kişilik istihdam daha sağlayacağız." şeklinde konuştu.

Bu Haber 3898 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!