Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ASSİSTT RİZE’DE 350 KiŞi DAHA ALIYORASSİSTT RİZE’DE 350 KiŞi DAHA ALIYOR

Tarih: 2012-07-06

Türk Telekom Rize İl Müdürü Rüstem Koçal, Kasım 2011'de hizmete giren ve şu an 350 kişiyle hizmet veren Türk Telekom Rize AssisTT Çağrı Merkezi'ne 350 yeni personelin daha alınacağını bildirdi.

Rüstem Koçal, Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği'ni ziyaret etti. Koçal'ı ziyarette Dernek Başkanı Mustafa Bayrak, yönetim kurulu üyeleri Muhittin Sandıkçı, Muhammet Kaçar, Hızır İlyas Yıldırım ve Günebakış Gazetesi Rize Temsilcisi Alihat Telatar karşıladı.

Ziyarette Türk Telekom'un 'Türkiye'ye Değer' sloganı çerçevesinde ülke geneli ve Rize'de yaptığı yatırımlar hakkında bilgiler veren Koçal, şöyle dedi: "Kurumumuz eğitim, çevre ve spor alanı ağırlıklı olmak üzere sosyal sorumluluk çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Türk Telekom Okulları projesiyle ülkemizin dört bir yanında modern eğitim tesisleri inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı ile hayata geçirilen projele kapsamında 76 adet eğitim binasını hizmete soktuk. Bu okullarımızda 30 bini aşkın öğrencimiz eğitim görüyor. 10 yılda 28 bin genç sporcunun yetişmesini sağladık. Çeşitli illerdeki 41 spor kulübüyle basketboldan eskrime, atletizmden kayak ve tenise 22 branşta 6 bine yakın sporcumuz var. 20 adet tam donanımlı bilgisayar bulunan 967 Türk Telekom İnternet Evini hizmete soktuk. 81 ilin ilçelerinde toplam bin internet evimiz hizmettedir. Kurumumuz gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak adına e-fatura ormanları ile tüm ülkeye 100 bin ağaçlık ormanlar oluşturdu. İlimizde yapılan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, SBL Spor Salonu ve Kız-Erkek Pansiyonu ile Ardeşen Lisesi'ni 11 milyon liranın üzerinde gerçekleşme bedeliyle eğitime kazandırdık."

ÇAĞRI MERKEZİNE 350 YENİ PERSONEL ALINACAK

Rüstem Koçal, Kasım 2011'de hizmete giren ve şu an 350 personelle hizmet veren bünyelerindeki AssisTT Çağrı Merkezi'ne yeni personel alımlarıyla ilgili de açıklama yaptı. Koçal, "Görkemli bir açılış töreniyle ilimize kazandırdığımız çağrı merkezimize 350 yeni personel daha alacağız. Çağrı merkezini taşıyacağımız yeni binamızı hizmete açtığımızda toplamda 700 personel ile hizmet vereceğiz. Tahminen 2 -3 ay içerisinde 350 kişilik istihdam daha sağlayacağız." şeklinde konuştu.

Bu Haber 3802 defa okunmuştur.
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!