DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
HİZMETTE SINIR YOK!HİZMETTE SINIR YOK!

Tarih: 2012-07-18

Sitemizde  telekomünikasyon, bilişim, iletişim teknolojisi, özelleştirme, hukuk ve personel mevzuatı vb. konular da güncel gelişmeleri izlemeye siz değerli takipçilerimizin bilgilerine sunmaya çalışıyoruz. Türk Telekom başta olmak üzere gsm operatörleri ile diğer iletişim ve bilişim şirketlerinin hizmet ve uygulamalarını elimizden geldiğince izleyerek iyi yapılan işleri alkışlıyor, eksik ya da hatalı uygulamaları eleştiriyoruz.

Türk Telekom yönetimi sitemizde yer alan haberlerden pek hoşlanmasa da, hep eleştirdiğimizi hatta her fırsatta olaylara negatif yaklaştığımızı iddia etseler de gerçek öyle değil. Bilhassa olması gerekeni sağladıkları sürece hep takdir ettik, teşekkür ettik. Bugüne kadar bilhassa İl Müdürlükleri ile ilgili hep olumlu, yapıcı onlarca haber yaptık. Tıpkı şimdi aktaracağımız haber gibi...

Türk Telekom’un çalışkan bir o kadar da renkli ve medyatik Rize İl Telekom Müdürü Rüstem Koçal ile Rizeli 82 yaşındaki İbrahim Saraç arasında geçen aynı zaman da medyaya da yansıyan ilginç diyalogun yer altığı haberi aşağıda sunuyor, değerli İl Müdürümüzü gayretli çalışmaları, hizmetlerin düzenli ve zamanında sunulması kadar her fırsatta tanıtımın önemi ve kamuoyuna anlatılması, medyanın kullanılmasında gösterilen çabalar için tebrik ediyoruz. Alkışlar Rüstem Koçal’a...   

82'lik dedenin Telekom'dan ilginç isteği!

En yaşlı internet abonesi olan Rizeli 82 yaşındaki İbrahim Saraç, sevgili bulabilmek için Telekom'dan teknik destek istedi...

Rize İl Telekom Müdürü Rüstem Koçal, Rize’nin en yaşlı internet abonesini olan 82 yaşındaki İbrahim Saraç'ı evinde ziyaret etti. Saraç, Koçal’dan internet üzerinden sevgili bulabilmek için teknik destek istedi.

Rize İl Telekom Müdürü Rüstem Koçal, Rize’nin en yaşlı internet abonesi olan İbrahim Saraç’ı (82) evinde ziyaret ederek Saraç ile sohbet etti. Basın mensuplarının da takip ettiği ziyaret sırasında Saraç esprili kişiliği ile misafirlerine neşeli anlar yaşattı.

İnterneti çoğunlukla torunları ile sohbet etmek için kullandığını belirten Saraç, zaman zamanda sevgili aradığını ancak beceremediğini belirterek İl Müdüründen teknik desek istedi. İnterneti bulana dua eden yaşlı internet kullanıcısı, her sabah gazeteleri internet üzerinden okuyup, torunları ile sohbet ettiğini belirterek, “Facebook kullanıyor musun?” sorusuna ise “O işleri karıştırmayın, hanımım burada" şeklinde cevap verdi.

İnternette zaman zaman güzel hanım aradığını belirterek, "Bir türlü bulamadım 8 yıldır internet kullanıcısıyım. Bilgisayarda arada sevgililer çıkıyor, onlara bakıyorum. Sevgilisiz duramam" dedi.

 

 

Bu Haber 1169 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!