"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
AFYONKARAHİSAR’DA FİBER YAYGINLAŞIYORAFYONKARAHİSAR’DA FİBER YAYGINLAŞIYOR

Tarih: 2012-07-21

 

Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürlüğü, abonelerine yüksek internet erişim imkânı sağlayan fiber teknolojisini sunmak için alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Ali Gedik, fiber hizmetin saniyeler içinde dosyaları bir başka yere ulaştırma imkânı sağladığını söyledi. Projede evlere kadar fiber optik kablo çektiklerini belirten Gedik, “Tüm müşterilerimizin fiber özlemini bitirme yönündeki hedefini gerçekleştirebilmek için tüm ekiplerimiz sahada yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Fiber uygulamaları sayesinde Afyonkarahisar merkez ve ilçelerinde müşterilerimiz iletişimde en üst sınırlara erişen hız ve kapasiteler ile tanışacaktır. İhtiyaç duydukları dosyaları istedikleri yerlerden istediklere yerlere saniyeler mertebesinde iletme imkânı bulacaklardır.” dedi.

Afyonkarahisar merkezin sadece bir kısmında bu sene içerisinde uygulanacak ve servise alınacak yaklaşık 200 sistem için 50 kilometrelik bir hat döşeneceğini belirten Gedik, Organize Sanayi ve Uydukent semtinde de tesis ve evlere sistemin ulaştırılacağını belirtti.

Proje ile müşteriye daha yüksek hızlarda ve isteyenlere sınırsız kapasitelerde dünya standartları üzerinde daha kaliteli hizmet sunulabilmeyi amaçladıklarını ifade eden Gedik, “FiberkenTT en son ve en gelişmiş teknolojidir. Bu teknolojiyle verilen hizmetler asrın yenilikleri olarak tüm gelişmiş dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde ve Afyonkarahisar’da vatandaşlarımıza sunmanın mutluluğu içindeyiz. Bu uygulama ile müşteriler işyerleri ve evlerinde kullandıkları ev ve iş telefonlarının daha kabiliyetli hale gelmekle beraber fibernet, hipernet gibi ürün ve tarifeler ile birlikte yüksek hızda internet, Tivibuev ve metro ethernet gibi hizmetler sunulabiliyor olacaktır. Bu yeni şebeke teknolojisi ile bireysel tarifelerde 100 MB'ye kadar hızlı interneti müşterilerimize sunmaktayız." diye konuştu.

Güvenli internetin artık vatandaşın bir parçası haline geldiğini belirteni Gedik, internetin güvenli ve hızlı olmasının yaşamda, e-ticaret uygulamaları ve bankacılık işlemlerinde güvenlik ve konforu sağlayacağını anlattı.

Bu Haber 2458 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!