Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
AFYONKARAHİSAR’DA FİBER YAYGINLAŞIYORAFYONKARAHİSAR’DA FİBER YAYGINLAŞIYOR

Tarih: 2012-07-21

 

Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürlüğü, abonelerine yüksek internet erişim imkânı sağlayan fiber teknolojisini sunmak için alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Ali Gedik, fiber hizmetin saniyeler içinde dosyaları bir başka yere ulaştırma imkânı sağladığını söyledi. Projede evlere kadar fiber optik kablo çektiklerini belirten Gedik, “Tüm müşterilerimizin fiber özlemini bitirme yönündeki hedefini gerçekleştirebilmek için tüm ekiplerimiz sahada yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Fiber uygulamaları sayesinde Afyonkarahisar merkez ve ilçelerinde müşterilerimiz iletişimde en üst sınırlara erişen hız ve kapasiteler ile tanışacaktır. İhtiyaç duydukları dosyaları istedikleri yerlerden istediklere yerlere saniyeler mertebesinde iletme imkânı bulacaklardır.” dedi.

Afyonkarahisar merkezin sadece bir kısmında bu sene içerisinde uygulanacak ve servise alınacak yaklaşık 200 sistem için 50 kilometrelik bir hat döşeneceğini belirten Gedik, Organize Sanayi ve Uydukent semtinde de tesis ve evlere sistemin ulaştırılacağını belirtti.

Proje ile müşteriye daha yüksek hızlarda ve isteyenlere sınırsız kapasitelerde dünya standartları üzerinde daha kaliteli hizmet sunulabilmeyi amaçladıklarını ifade eden Gedik, “FiberkenTT en son ve en gelişmiş teknolojidir. Bu teknolojiyle verilen hizmetler asrın yenilikleri olarak tüm gelişmiş dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde ve Afyonkarahisar’da vatandaşlarımıza sunmanın mutluluğu içindeyiz. Bu uygulama ile müşteriler işyerleri ve evlerinde kullandıkları ev ve iş telefonlarının daha kabiliyetli hale gelmekle beraber fibernet, hipernet gibi ürün ve tarifeler ile birlikte yüksek hızda internet, Tivibuev ve metro ethernet gibi hizmetler sunulabiliyor olacaktır. Bu yeni şebeke teknolojisi ile bireysel tarifelerde 100 MB'ye kadar hızlı interneti müşterilerimize sunmaktayız." diye konuştu.

Güvenli internetin artık vatandaşın bir parçası haline geldiğini belirteni Gedik, internetin güvenli ve hızlı olmasının yaşamda, e-ticaret uygulamaları ve bankacılık işlemlerinde güvenlik ve konforu sağlayacağını anlattı.

Bu Haber 2608 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!