"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
TÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜRTÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜR

Tarih: 2012-08-05

AVRUPA telekomünikasyon piyasasının tecrübeli ismi Ayhan İlik (35), Türk Telekom Grubu şirketlerinden Türk Telekomünikasyon Euro GmbH ile Telefonica Almanya’nın iletişim ürünlerini pazarlama amacıyla oluşturulmuş stratejik mobil iletişim ortaklığı Türk Telekom Mobile’nin başına getirildi. 


Türk Telekom Uluslararası Yatırımlar Direktörü Cengiz Öztelcan, "Avrupa telekomünikasyon piyasasındaki önemli şirketlerde de üst düzey yönetici olarak çalışmış olan Ayhan İlik'i Türk Telekom Mobile ailesine kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Almanya'daki etnik mobil iletişim piyasasında çok ciddi başarı, birikim ve yeteneklere sahip olan İlik'in Türk Telekom Mobile'in büyümesine ve gelecekteki hedeflerine ulaşmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kendisine yeni görevinde de üstün başarılarının devamını diliyoruz" dedi. 

Görevinin beraberinde getirdiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ve kendisini bütünüyle şirketin büyüme vizyonuna adadığını vurgulayan Türk Telekom Mobile yeni Genel Müdürü Ayhan İlik, 

"Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Almanya´nın başarılı operatörü Telefonica Almanya ile birlikte Türk Telekom Mobile´ı Almanya'da bir Türk-Alman markası olarak başarıyla hayata geçirdi. Türk Telekom Mobile markasıyla burada yaşayan Türklerin ihtiyaçları doğrultusunda, onlara her zaman kaliteli hizmetler sunmak ve sektörümüzde hep 1 numaralı mobil iletişim markası olarak kalmayı hedefliyoruz " dedi.

Mesleki kariyerinde en fazla önem verdiği konuların başında tüketiciyi tanıma, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirme ve kurumsal faaliyetleri daima müşteri odaklı eksende geliştirme felsefesini benimseyen İlik, yeni görevinde de bu unsurları ön planda tutacağını belirtti.

 

Bu Haber 1954 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!