Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜRTÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜR

Tarih: 2012-08-05

AVRUPA telekomünikasyon piyasasının tecrübeli ismi Ayhan İlik (35), Türk Telekom Grubu şirketlerinden Türk Telekomünikasyon Euro GmbH ile Telefonica Almanya’nın iletişim ürünlerini pazarlama amacıyla oluşturulmuş stratejik mobil iletişim ortaklığı Türk Telekom Mobile’nin başına getirildi. 


Türk Telekom Uluslararası Yatırımlar Direktörü Cengiz Öztelcan, "Avrupa telekomünikasyon piyasasındaki önemli şirketlerde de üst düzey yönetici olarak çalışmış olan Ayhan İlik'i Türk Telekom Mobile ailesine kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Almanya'daki etnik mobil iletişim piyasasında çok ciddi başarı, birikim ve yeteneklere sahip olan İlik'in Türk Telekom Mobile'in büyümesine ve gelecekteki hedeflerine ulaşmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kendisine yeni görevinde de üstün başarılarının devamını diliyoruz" dedi. 

Görevinin beraberinde getirdiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ve kendisini bütünüyle şirketin büyüme vizyonuna adadığını vurgulayan Türk Telekom Mobile yeni Genel Müdürü Ayhan İlik, 

"Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Almanya´nın başarılı operatörü Telefonica Almanya ile birlikte Türk Telekom Mobile´ı Almanya'da bir Türk-Alman markası olarak başarıyla hayata geçirdi. Türk Telekom Mobile markasıyla burada yaşayan Türklerin ihtiyaçları doğrultusunda, onlara her zaman kaliteli hizmetler sunmak ve sektörümüzde hep 1 numaralı mobil iletişim markası olarak kalmayı hedefliyoruz " dedi.

Mesleki kariyerinde en fazla önem verdiği konuların başında tüketiciyi tanıma, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirme ve kurumsal faaliyetleri daima müşteri odaklı eksende geliştirme felsefesini benimseyen İlik, yeni görevinde de bu unsurları ön planda tutacağını belirtti.

 

Bu Haber 2068 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!