TÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜRTÜRK TELEKOM MOBİLE YENİ GENEL MÜDÜR

Tarih: 2012-08-05

AVRUPA telekomünikasyon piyasasının tecrübeli ismi Ayhan İlik (35), Türk Telekom Grubu şirketlerinden Türk Telekomünikasyon Euro GmbH ile Telefonica Almanya’nın iletişim ürünlerini pazarlama amacıyla oluşturulmuş stratejik mobil iletişim ortaklığı Türk Telekom Mobile’nin başına getirildi. 


Türk Telekom Uluslararası Yatırımlar Direktörü Cengiz Öztelcan, "Avrupa telekomünikasyon piyasasındaki önemli şirketlerde de üst düzey yönetici olarak çalışmış olan Ayhan İlik'i Türk Telekom Mobile ailesine kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Almanya'daki etnik mobil iletişim piyasasında çok ciddi başarı, birikim ve yeteneklere sahip olan İlik'in Türk Telekom Mobile'in büyümesine ve gelecekteki hedeflerine ulaşmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kendisine yeni görevinde de üstün başarılarının devamını diliyoruz" dedi. 

Görevinin beraberinde getirdiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ve kendisini bütünüyle şirketin büyüme vizyonuna adadığını vurgulayan Türk Telekom Mobile yeni Genel Müdürü Ayhan İlik, 

"Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Almanya´nın başarılı operatörü Telefonica Almanya ile birlikte Türk Telekom Mobile´ı Almanya'da bir Türk-Alman markası olarak başarıyla hayata geçirdi. Türk Telekom Mobile markasıyla burada yaşayan Türklerin ihtiyaçları doğrultusunda, onlara her zaman kaliteli hizmetler sunmak ve sektörümüzde hep 1 numaralı mobil iletişim markası olarak kalmayı hedefliyoruz " dedi.

Mesleki kariyerinde en fazla önem verdiği konuların başında tüketiciyi tanıma, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirme ve kurumsal faaliyetleri daima müşteri odaklı eksende geliştirme felsefesini benimseyen İlik, yeni görevinde de bu unsurları ön planda tutacağını belirtti.

 

Bu Haber 2170 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!