7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM´UN YENİ GENEL MÜDÜRÜTÜRK TELEKOM´UN YENİ GENEL MÜDÜRÜ

Tarih: 2012-09-04

Türk Telekom'da sürpriz bir görev değişimi oldu.


Türk Telekom'da Genel Müdür değişikliği oldu. Kamil Gökhan Bozkurt’un yürüttüğü Genel Müdürlük görevine Tahsin Yılmaz getirildi. Yılmaz TTNet Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. 

Türk Telekom'un Genel Müdürlüğü'nden ayrılan Kamil Gökhan Bozkurt ise bundan böyle danışman olarak kurumda görev yapacak. Bozkurt, Paul Doany'den görevi 2010 yılında devralmıştı. Türk Telekom'daki görev değişiklikleri bugünden itibaren yürürlüğe girdi. 

HARİRİ DUYURDU

1.20120904162055.jpgTürk Telekom'daki görev değişimini T
ürk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri, yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

-“Tahsin Yılmaz’ın grubumuz şirketlerinden TTNET’te bugüne kadar gösterdiği başarılı çalışmaları Türk Telekom’da devam ettireceğine inancım tamdır. Değişerek ve büyüyerek sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle dünya standartlarında hizmet veren bir telekomünikasyon şirketi haline gelen Türk Telekom, yeni yönetimiyle müşterilerine ve diğer tüm paydaşlarına katma değerli hizmetler sunmaya devam edecektir. Dinamik ve etkili çalışmalarına odaklanacak olan Türk Telekom güçlü ve sürdürülebilir büyüme hedefine bağlı kalacaktır. Liderliği süresince Türk Telekom’un büyümesine değerli katkılar sağlayan K.Gökhan Bozkurt’a teşekkür ediyorum; kendisi Özel Danışmanım olarak görevine devam edecek ve Türkiye’de ticari faaliyetlerimizde nasıl büyüme elde edeceğimiz ve gelecek dönem stratejimizle alakalı yeni yön ve vizyonumuzu belirleme konularında bana yakinen yardımcı olacaktır.”

TAHSİN YILMAZ KİM?

Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2008 yılından bu yana TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürütüyordu. Kabataş Erkek Lisesi ve ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan ve iş hayatına 1989 yılında PTT’de başlayan Yılmaz, 1994 yılından 2004 yılına kadar farklı GSM operatörlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Nokia bünyesine katılan Tahsin Yılmaz, yurtdışı mobil ve sabit şebekeler alanında üst düzey yöneticilik yaptı. 1968 doğumlu olan Tahsin Yılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

TELEKOMCULAR DERNEĞİ OLARAK, MESLEĞE TÜRK TELEKOM'DA BAŞLAYAN, DAHA SONRA TÜRKCELL'DE ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNAN, SON OLARAK DA TTNET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTEN TAHSİN YILMAZ'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

 

Kaynak : http://www.internethaber.com

Bu Haber 4596 defa okunmuştur.
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!