7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
AVEA´YA ÇİFTE ÖDÜLAVEA´YA ÇİFTE ÖDÜL

Tarih: 2012-09-09

 

Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'ta 2 gümüş ödüle layık görüldü.

Konuya ilişkin açıklamaya göre, uluslararası arenada başarı sahibi kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 10 yıldır düzenlenen Stevie Ödülleri'nde, Avea'ya bu yıl 2 gümüş ödül verildi. 

Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde Avea, ''Yılın Müşteri Hizmetleri'' ödülüne layık görülürken, Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat ise ''Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi'' kategorisinde ödül aldı. 

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 300'den fazla yöneticiden oluşan jüri heyeti tarafından seçilen projeler, 15 Ekim'de Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, müşteri hizmetlerindeki dönüşümlerinin, uluslararası arenadaki bu önemli organizasyondan ödül olarak tescillendiğini belirterek, şunları kaydetti:

''3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden bizim için çok kıymetli 2 ödülle onurlandırıldık. Rekabetin çok yoğun yaşandığı telekomünikasyon sektöründe özellikle müşteri hizmetlerinde yılın şirketleri arasında yer almak çok anlamlı. 2012 yılının ilk yarısında 7 milyon çağrı yanıtlamış, müşteri hizmetlerini, 'müşteri memnuniyet sanatına' dönüştürmüş bir şirket olarak Avea'nın hizmet kalitesi tescillendi. 13 milyon müşterimizi memnun etmek için müşteri hizmetlerimizde sektöre damgasını vuracak yenilikleri hayata geçirdik. Mutlu müşterilerimizin olmasının yanı sıra kazandığımız bu ödüller motivasyonumuzu artırıyor.''

Bu Haber 941 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!