Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
AVEA´YA ÇİFTE ÖDÜLAVEA´YA ÇİFTE ÖDÜL

Tarih: 2012-09-09

 

Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'ta 2 gümüş ödüle layık görüldü.

Konuya ilişkin açıklamaya göre, uluslararası arenada başarı sahibi kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 10 yıldır düzenlenen Stevie Ödülleri'nde, Avea'ya bu yıl 2 gümüş ödül verildi. 

Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde Avea, ''Yılın Müşteri Hizmetleri'' ödülüne layık görülürken, Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat ise ''Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi'' kategorisinde ödül aldı. 

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 300'den fazla yöneticiden oluşan jüri heyeti tarafından seçilen projeler, 15 Ekim'de Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, müşteri hizmetlerindeki dönüşümlerinin, uluslararası arenadaki bu önemli organizasyondan ödül olarak tescillendiğini belirterek, şunları kaydetti:

''3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nden bizim için çok kıymetli 2 ödülle onurlandırıldık. Rekabetin çok yoğun yaşandığı telekomünikasyon sektöründe özellikle müşteri hizmetlerinde yılın şirketleri arasında yer almak çok anlamlı. 2012 yılının ilk yarısında 7 milyon çağrı yanıtlamış, müşteri hizmetlerini, 'müşteri memnuniyet sanatına' dönüştürmüş bir şirket olarak Avea'nın hizmet kalitesi tescillendi. 13 milyon müşterimizi memnun etmek için müşteri hizmetlerimizde sektöre damgasını vuracak yenilikleri hayata geçirdik. Mutlu müşterilerimizin olmasının yanı sıra kazandığımız bu ödüller motivasyonumuzu artırıyor.''

Bu Haber 903 defa okunmuştur.
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!