“BİZ”İ DE “LOKUM” GİBİ YERLER. “BİZ”İ DE “LOKUM” GİBİ YERLER.

Tarih: 2012-09-09

 

TTNET, Avea ve Türk Telekom “BİZ” markası altında güçlerini birleştirdi. Markanın ilk kampanyası ise “Cepte Bedava” olarak açıklandı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre;

Yeni kampanya ile Türk Telekom İş Avantajlı tüm kurumlar ve meslek sahipleri, Cepte Bedava konuşacak. TTNET LİMİTSİZ paketlere geçen tüm kurumlar ve meslek sahipleri, Cepte Bedava İnternet kullanacak..

Türk Telekom’daki sabit hattını İş Avantaj Her Yöne 600 Dakika ve üstü paketlere geçiren müşterilere Avea’dan ücretsiz olarak 12 ay boyunca menü tarifesinden Avea’lı Şirketlerle Sınırsız ve Her Yöne 300 Dakika sunulacak. Kampanyadan sadece tüzel müşteriler faydalanabilecek.

Kampanyadan İş Avantaj Her Yöne 600/1000/1500/2000/5000, tarifelerinden herhangi birini satın alan ya da bu tarifelere geçiş yapan aboneler faydalanabilecek.

Avea bu kampanyada yeni bir hat sunacak, hattın tarifesi “Kurumsal Tarife” paketinde bulunan konuşma paketlerinden “300 dk” paketi olacak. Paket 1 yıl süreyle ücretsiz olarak sunulacak olup, süre sonunda Avea paketin mevcut tarifesinden fatura düzenleyecek.

Müşterinin İş Avantaj Her Yöne 600/1000/1500/2000/5000 tarifeleri dışında bir tarife geçmesi durumunda Avea paketin mevcut tarifesinden fatura düzenleyecek. Kampanya için taahhüt alınmayacak. Hat başına 1 adet paket alınabilecek.

Kampanyanın tanımlandığı hattın devri ve/veya iptali durumunda Avea, müşteriye verilen hatla ilgili mevcuttaki tarifesine göre fatura tahakkuk edecek.

Müşterilerin bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET ve Avea satış noktalarına başvurmaları yeterli olacak.

REKABET HUKUKUNUN TEMEL İLKELERİNE AYKIRI OLAN BU TARİFE PAKETİNE BTK’NIN NASIL ONAY VERDİĞİ , BU UYGULAMAYA  REKABET KURUMU’NUN NE DİYECEĞİ, RAKİP FİRMALARIN OLAYI YARGIYA TAŞIYIP  TAŞIMAYACAKLARI MERAK KONUSU.

GÖRÜLEN O Kİ; “BİZ”İN AKIBETİ DE “LOKUM”UN AKIBETİ GİBİ OLACAK…

Lokum’un Akıbeti için bakınız: http://telekomculardernegi.org.tr/haber-3228-telkoder-telekom%E2%80%99un-lokumunu-durdurdu.html

Bu Haber 3164 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!