Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TAHSİN YILMAZ: 3 D İLE BÜYÜYECEĞİZTAHSİN YILMAZ: 3 D İLE BÜYÜYECEĞİZ

Tarih: 2012-09-26

TTNET Genel Müdürlüğü’nden 4 Eylül’de Türk Telekom’un genel müdürlük koltuğuna atanan Tahsin Yılmaz, yeni dönemde ‘3D vizyonu’ ile büyüyeceklerini söyledi. Yeni görevi ile ilk kez basının karşısına çıkan ve şirketin başına geçmesi ile birlikte Türk Telekom’da yeni bir dönemin başlayacağına işaret eden Yılmaz, ‘Dijital Yaşam Dönüşümü’, ‘Değer Odaklı Müşteri Hizmetleri’ ve ‘Dünyaya Açılım ve Bölgesel Büyüme’ başlıklarından oluşan ‘3D vizyonu’nu tanıttı. Dijital yaşam dönüşümü ile Türkiye ’nin dijital altyapısını şekillendirmek istediklerini belirten Türk Telekom Genel Müdürü bundan böyle daha müşteri odaklı çalışacaklarını ifade etti.

Yatırıma 300 milyon euro

Türkiye’nin yüksek hızlı internette ‘bakırdan fibere geçiş’ sürecinin 2015 yılında tamamlanacağını açıklayan Yılmaz, Türk Telekom’un elinde bulundurduğu altyapı ile evlere PDSN (telefon), DSL ve IPTV (internet üzerinden televizyon yayını) hizmeti verdiğini anlattı.

Yeni satın almalar ile şirketi büyütme konusunda her zaman istekli olduklarına dikkat çeken Tahsin Yılmaz, ortaklıklara da her zaman açık olduklarını ifade etti. 2012’nin ilk 6 ayında 1 milyar liralık yatırım yaptıklarını belirten Yılmaz, bu yıl yönetim kurullarından kendilerine 300 milyon euroluk bir yatırım bütçesi çıktığını da sözlerine ekledi.

Toplantı sonunda soruları da yanıtlayan Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un yüzde 30’u Hazine’ye ait olan kısmının özelleşeceğine ilişkin olarak gelen bir soruya, bu konuda Özelleştirme İdaresi’nin tasarruf sahibi olduğunu belirtti. Tahsin Yılmaz 1989 yılında henüz PTT bünyesindeyken Türk Telekom’da iş hayatına başladığını söyledi.

Bu Haber 1691 defa okunmuştur.
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
DEVLET TELEKOM’A EL KOYSUN İSTİY
BAŞBAKAN: TELEKOM´A MÜDAHALE EDE
ULAŞTIRMA BAKANI; TT EL DEĞİŞTİR
TELEKOMUN HİSSE YAPISI
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!