7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM VE TTNET´TE GÖREV DEĞİŞİMİTÜRK TELEKOM VE TTNET´TE GÖREV DEĞİŞİMİ

Tarih: 2012-10-11

 

Türk Telekom ve TTNET’in Kurumsal İletişim departmanında görev değişimi gerçekleşti.

Türk Telekom'un Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Sinan Cem Şahin ile TTNET'in Kurumsal İletişim Direktörü olan Lebin Ebru Çokişler yer değiştirdiler. 

Lebin Ebru Çokişler artık Türk Telekom'un Kurumsal İletişim Direktörü olurken, Sinan Cem Şahin de TTNET'in Kurumsal İletişim Direktörü oldu.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümü’nden mezunu olan Lebin Ebru Çokişler iş hayatına 1989 yılında başladı. Show TV ve Cine 5 gibi medya kuruluşlarında program koordinatörü, yapımcı ve yönetmen olarak çalışan Çokişler, 1996’da Turkcell İletişim Hizmetleri’nde üstlendiği koordinatörlük göreviyle “Kurumsal İletişim” alanına adım attı. 

Turkcell’de 2003 yılına kadar çalıştığı süre içinde sırasıyla Kurumsal İletişim Müdürü ve CEO Ofisi Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı yapan Çokişler, aynı yıl Kurumsal İletişim Müdürü olarak Petrol Ofisi’ne geçti. 2007 Eylül ayına kadar Petrol Ofisi’ndeki görevine devam eden Çokişler, sonrasında Abdi İbrahim ilaç firmasında Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev aldı. Çokişler, son olarak Ogilvy PR Türkiye’de genel müdürlük görevini yürüttükten sonra TTNET'e geçti. Lebin Ebru Çokişler, TTNET'de Kurumsal İletişim Direktörü olarak başarılı olmuştu.
 
Sinan Cem Şahin, eğitimini Bilkent Üniversitesi, London School of Economics and Political Science ve Marmara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra iş hayatına Türk Ekonomi Bankası'nda başladı. Daha sonra Sabah Gazetesi'nde ekonomi editörü olarak görev alan Şahin, Takvim Gazetesi'ne geçti. Sinan Cem Şahin 2007 yılından beri Türk Telekom'da görev alıyor.
 
 
Bu Haber 3465 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!