"ARTIK TELGRAFIN TELLERİNE KUŞLAR KONMUYOR- PTT ve Türk Telekom Anıları" isimli kitabımızı NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?
 
TÜRK HALKI HIRSIZ MI?TÜRK HALKI HIRSIZ MI?

Tarih: 2012-11-05

 

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, kaçak internet kullanım oranının Türkiye'de her geçen gün arttığını söyledi. Yılmaz, "Türkiye'de 250 binden fazla internet hattı kaçak yollarla paylaşımlı olarak kullanılıyor. Bir internet hattını en az 4 kişi kullanıyor. Bu da 1 milyondan fazla kaçak internet kullanıcısı olduğunu gösteriyor." dedi. 

Yılmaz, Rize'de 'Rize Basın Buluşması' adı altında ulusal ve yerel medya mensuplarıyla biraraya geldi. Özel bir restoranda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, beraberindeki Türk Telekom Kuzey-2 Bölge Müdürü İsa Ömür ve Rize İl Müdürü Rüstem Koçal'la birlikte kurumla ilgili faaliyetler hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Yılmaz, "Türk Telekom'un 30 Eylül 2012 itibariyle 14,5 milyon sabit hat müşterisi, 7 milyon ADSL müşterisi bulunuyor. Türk Telekom 81 ilde, 24 bini aşkın çalışanıyla müşterilerine hizmet veriyor. Kurumumuz, 81 ili birbirine bağlayan 163 bin kilometrelik fiber altyapısı ve tüm ülkeyi kapsayan modern şebekesiyle Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Türkiye'yi iletişim alanındaki en yeni teknolojilerle tanıştırma misyonuyla yatırımlar gerçekleştiren Türk Telekom, son altı yılda 11 milyar lirayı aşkın konsolide yatırım yaptı. Yine konsolide olarak 2012 yılının ilk dokuz ayındaki yatırım miktarı 1,7 milyar liraya ulaştı." dedi. 

"1 MİLYONDAN FAZLA KAÇAK İNTERNET KULLANAN VAR" 

Kaçak internet kullanım oranının Türkiye'de gün geçtikçe arttığına dikkat çeken Yılmaz, "Ülkemizde 7 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Türkiye'de 250 binden fazla internet hattı kaçak yollarla paylaşımlı olarak kullanılıyor. Bir internet hattını en az 4 kişi kullanıyor. Bu da 1 milyondan fazla kaçak internet kullanıcısı olduğunu gösteriyor. Bu konuda daha fazla müeyyide için Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulunduk. Kaçak kullanım konusunda gereken işlemler yapılacaktır."

 

Sayın Tahsin Yılmaz'ın Bu açıklamasını bazı haber siteleri "TÜRK HALKINA HIRSIZ DEDİ" Başlığı ile verdi. Sayın Yılmaz'ın açıklaması gerçekten şanssız bir açıklama...
 

Sayın YILMAZ İnternet  kullanıcılarını suçlamadan önce, Türk Telekomun tarifelerini, pazarlama politikalarını sorgulamalıdır. Müstakbel müşterilerini hırsızlıkla suçlamak hangi pazarlama anlayışı ile bağdaşır?

Bu Haber 1639 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
TÜRK(?) TELEKOM´DAN İLGİNÇ AFİŞL
BANKALARDAN SAUDİ TELEKOM´A RET.
TTNET HAKKINDA SORUŞTURMA
TÜRK TELEKOM’DA ÜST DÜZEY ATAMAL
CEP TELEFONUNDA NEDEN AVEA YAZMI
AVEA´YA 184 MİLYON LİRALIK
TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ
T.T.´DA GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI
TÜRK TELEKOMUN MEVCUT YÖNETİCİLE
T.TELEKOMDA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
OJER BORSADAKİ TELEKOM HİSSELERİ
TT GENEL MÜDÜR YARDIMCI İSTİFA E
TÜRK TELEKOM’DA FET֒DEN GÖZALTI
EMO; OGER´İN HİSSE REHİN İŞLEMİ
TELEKOM´DAN FUTBOL FEDERAS
AVEA 90 MİLYON AVRO KREDİ ALDI
TELEKOMDA AKDI FESH|
OGER TELEKOM’UN BORCU T.T.’U ETK
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!