Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK HALKI HIRSIZ MI?TÜRK HALKI HIRSIZ MI?

Tarih: 2012-11-05

 

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, kaçak internet kullanım oranının Türkiye'de her geçen gün arttığını söyledi. Yılmaz, "Türkiye'de 250 binden fazla internet hattı kaçak yollarla paylaşımlı olarak kullanılıyor. Bir internet hattını en az 4 kişi kullanıyor. Bu da 1 milyondan fazla kaçak internet kullanıcısı olduğunu gösteriyor." dedi. 

Yılmaz, Rize'de 'Rize Basın Buluşması' adı altında ulusal ve yerel medya mensuplarıyla biraraya geldi. Özel bir restoranda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, beraberindeki Türk Telekom Kuzey-2 Bölge Müdürü İsa Ömür ve Rize İl Müdürü Rüstem Koçal'la birlikte kurumla ilgili faaliyetler hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Yılmaz, "Türk Telekom'un 30 Eylül 2012 itibariyle 14,5 milyon sabit hat müşterisi, 7 milyon ADSL müşterisi bulunuyor. Türk Telekom 81 ilde, 24 bini aşkın çalışanıyla müşterilerine hizmet veriyor. Kurumumuz, 81 ili birbirine bağlayan 163 bin kilometrelik fiber altyapısı ve tüm ülkeyi kapsayan modern şebekesiyle Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Türkiye'yi iletişim alanındaki en yeni teknolojilerle tanıştırma misyonuyla yatırımlar gerçekleştiren Türk Telekom, son altı yılda 11 milyar lirayı aşkın konsolide yatırım yaptı. Yine konsolide olarak 2012 yılının ilk dokuz ayındaki yatırım miktarı 1,7 milyar liraya ulaştı." dedi. 

"1 MİLYONDAN FAZLA KAÇAK İNTERNET KULLANAN VAR" 

Kaçak internet kullanım oranının Türkiye'de gün geçtikçe arttığına dikkat çeken Yılmaz, "Ülkemizde 7 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Türkiye'de 250 binden fazla internet hattı kaçak yollarla paylaşımlı olarak kullanılıyor. Bir internet hattını en az 4 kişi kullanıyor. Bu da 1 milyondan fazla kaçak internet kullanıcısı olduğunu gösteriyor. Bu konuda daha fazla müeyyide için Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulunduk. Kaçak kullanım konusunda gereken işlemler yapılacaktır."

 

Sayın Tahsin Yılmaz'ın Bu açıklamasını bazı haber siteleri "TÜRK HALKINA HIRSIZ DEDİ" Başlığı ile verdi. Sayın Yılmaz'ın açıklaması gerçekten şanssız bir açıklama...
 

Sayın YILMAZ İnternet  kullanıcılarını suçlamadan önce, Türk Telekomun tarifelerini, pazarlama politikalarını sorgulamalıdır. Müstakbel müşterilerini hırsızlıkla suçlamak hangi pazarlama anlayışı ile bağdaşır?

Bu Haber 1800 defa okunmuştur.
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!