Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TÜRK TELEKOM’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARETTÜRK TELEKOM’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Tarih: 2012-11-28

28.11.2012 tarihinde Türk Telekom Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörü Can ESEN ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Lebin Ebru ÇOKİŞLER derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular. Görüşmeye derneğimizi temsilen Dernek Başkanımız Zafer TEKBUDAK ve Hukuk Danışmanımız Batuhan YILMAZ katıldılar.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında üyelerimizin ve Türk Telekom’dan ayrılarak başka kurumlara geçen arkadaşlarımızın sorunları masaya yatırıldı.

Sayın Esen ve Sayın Çokişler, Türk Telekom eski personelinin Türk Telekom’a büyük hizmetler verdiklerini, onların sorunlarıyla ilgilenmenin Türk Telekom’un görevi olduğunu belirtmişlerdir.

Dernek Başkanımız  Zafer Tekbudak ise;  Türk Telekom’un maaş nakil ilmühaberlerinin hatalı düzenlenmesi nedeniyle Türk Telekom’dan ayrılan personelin Denge Tazminatlarını alabilmek için çok sayıda dava açmak zorunda kaldığını, bu durumun düzeltilmesinin arkadaşlarımızı memnun edeceğini ve Türk Telekom’a bakış açısını değiştireceğini , ayrıca Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’na haberleri olmadığı için zamanında üye olamayan arkadaşlarımızın da mağdur olduğunu, bu durumun Vakıf yönetiminin bir kararıyla düzeltilebileceğini  ifade etmiştir.

Telekomcular Derneği olarak bu duyarlı tavırları nedeniyle Türk Telekom Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörü  Can Esen ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Lebin Ebru Çokişler’e teşekkür eder, Derneğimize ve Türk Telekom eski personeline karşı gösterdikleri bu olumlu tavrın kurumsallaşmasını dileriz.

Bu Haber 4409 defa okunmuştur.
KAREL İLE T.TELEKOM ARASINDA İŞB
KURUMLAR VERGİSİNDE TELEKOMUN AD
TELEKOM`DA BORÇ KRİZİ ÇALIŞAN KR
TÜRK TELEKOM’U GERİ ALACAK MISIN
TÜRK TELEKOM DA KİMLER KAZANIYOR
ORGANİZASYON DEĞİŞİKLİĞİNE ELEŞT
YÖNETİCİLERE EMEKLİLİK TEŞVİKİ
T.TELEKOM´DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK
TÜRK TELEKOMDA BÖLGE MÜDÜRLERİ D
GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ALKIŞ
BÖYLE KAZIK YEMEDİK
TÜRK TELEKOM ... YİNE DE ZARARDA
TÜRK TELEKOM ZARARDA !
MUSTAFA ŞENLİ DİREKTÖRLÜĞE ATAND
YAKUP ÖZTUNÇ TT GENEL MD. YARD.
DARBE GÜNÜ TELEKOM BİNASININ İŞG
TÜRK TELEKOM´U AKİS DENETİ
T.TELEKOM´DAN BORÇ UZATIMI
TÜRK TELEKOM NEDEN ZARAR ETTİ?
TÜRK TELEKOM VE PTT GÜÇ BİRLİĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!