TÜRK TELEKOM’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARETTÜRK TELEKOM’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Tarih: 2012-11-28

28.11.2012 tarihinde Türk Telekom Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörü Can ESEN ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Lebin Ebru ÇOKİŞLER derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular. Görüşmeye derneğimizi temsilen Dernek Başkanımız Zafer TEKBUDAK ve Hukuk Danışmanımız Batuhan YILMAZ katıldılar.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında üyelerimizin ve Türk Telekom’dan ayrılarak başka kurumlara geçen arkadaşlarımızın sorunları masaya yatırıldı.

Sayın Esen ve Sayın Çokişler, Türk Telekom eski personelinin Türk Telekom’a büyük hizmetler verdiklerini, onların sorunlarıyla ilgilenmenin Türk Telekom’un görevi olduğunu belirtmişlerdir.

Dernek Başkanımız  Zafer Tekbudak ise;  Türk Telekom’un maaş nakil ilmühaberlerinin hatalı düzenlenmesi nedeniyle Türk Telekom’dan ayrılan personelin Denge Tazminatlarını alabilmek için çok sayıda dava açmak zorunda kaldığını, bu durumun düzeltilmesinin arkadaşlarımızı memnun edeceğini ve Türk Telekom’a bakış açısını değiştireceğini , ayrıca Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı’na haberleri olmadığı için zamanında üye olamayan arkadaşlarımızın da mağdur olduğunu, bu durumun Vakıf yönetiminin bir kararıyla düzeltilebileceğini  ifade etmiştir.

Telekomcular Derneği olarak bu duyarlı tavırları nedeniyle Türk Telekom Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörü  Can Esen ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Lebin Ebru Çokişler’e teşekkür eder, Derneğimize ve Türk Telekom eski personeline karşı gösterdikleri bu olumlu tavrın kurumsallaşmasını dileriz.

Bu Haber 4521 defa okunmuştur.
TÜRK TELEKOM’U KEŞKE SATMASAYDIK
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!