Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
TAHSİN YILMAZ´IN TAKİPÇİ SAYISI 10 BİNİ GEÇTİTAHSİN YILMAZ´IN TAKİPÇİ SAYISI 10 BİNİ GEÇTİ

Tarih: 2012-12-11

Tahsin Yılmaz'ın takipçi sayısı 10 bini geçince ekibi pastayla kutladı.

AT&T CEO'su Randall Stephenson, BT Telekom CEO'su Ian Livingston ve Deutsche Telekom CEO'su Rene Obermann Twitter'da hesap açmazken, Türk Telekom CEO'su Tahsin Yılmaz, müşteri şikâyetlerine bile 'tweet'leyerek yanıt veriyor, takipçilerine hediyeler dağıtıyor...

Türk Telekom'un çiçeği burnunda CEO'su Tahsin Yılmaz, Türkiye'de en çok takip edilen profesyonellerden biri oldu. Takipçi sayısı 10 bin 527'yi bulan Yılmaz'a, sosyal medyayı 'etkin' bir şekilde kullandığı için, çalışanları sürpriz olarak üzerinde Twitter'ın sembolü 'mavi kuş'lu bir pasta yaptırdı. Yılmaz, pastanın fotoğraflarını da sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

ŞİKÂYETLERİ YANITLIYOR

İşin ilginci, Yılmaz'la aynı sektörde olan yurtdışındaki rakiplerinin değil sosyal medyayı etkin kullanmak, Twitter hesapları bile yok. Yılmaz'ın rakipleri AT&T CEO'su Randall Stephenson, BT Telekom CEO'su Ian Livingston ve Deutsche Telekom CEO'su Rene Obermann'ın Twitter hesabı yok. Oysa Yılmaz şirketiyle ilgili müşteri şikayetlerini bile kişisel hesabından yanıtlıyor. Yılmaz, geçen hafta takipçileri arasında bulunan üniversite öğrencilerine iki streaming cihazı hediye etti.

Ümit Boyner, iş dünyasının lideri

TEKNOLOJİ sektörünün diğer oyuncularına baktığımızda Microsoft  Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen'in 2.301, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar'ın 1257 takipçisi var. Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv, Vodafone CEO'su Serpil Timuray ve Avea CEO'su Erkan Akdemir'in twitter hesapları yok. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler teknoloji dünyasın aktif isimlerinden ve 10 bin 383 takipçisi var. TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner 149 bini aşan takipçiyle iş dünyasının lideri. İkinci sırada 45 bin takipçiyle TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu geliyor. İTO Başkanı Yalçıntaş ise 12.250 takipçiye sahip.

 

AYLİN LÖLE- aksam.com.tr

Bu Haber 1942 defa okunmuştur.
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
TÜRK TELEKOM İÇİN SÜRE İSTEDİLER
FET֒NÜN TÜRK TELEKOM DAVASINDA
TÜRK TELEKOM; GÖZ GÖRE GÖRE GELE
TÜRK TELEKOMDA KADER GÜNÜ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!