DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
2012 YILININ SÜRELİ YAYINI : ICT MEDİA2012 YILININ SÜRELİ YAYINI : ICT MEDİA

Tarih: 2013-02-24

 

2012 yılı Telekomcular Derneği ödüllerine lâyık gördüğümüz kişi ve kuruluşları seçme nedenlerimizi bilginize sunuyoruz.

2012 yilinin süreli yayini olarak ICT MEDİA’yı seçtik.

Neden ICT MEDİA?

2010 yılı Ocak ayında yayın hayatına merhaba diyen ICT MEDİA’nın, kıyasıya rekabetin yaşandığı, Telepati ve Telekom Dünyası gibi yıllardır yayın yapan köklü süreli yayınların bulunduğu sektörde, uzun ömürlü olacağına  kimse ihtimal vermemişti. ICT MEDİA geçen iki yıllık dönemde sektörde okunan, takip edilen bir yayın organı oldu. Okuyucu sayısı arttı.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerini yerel ve uluslar arası bazda takip ederek sektörle ve toplumla buluşturacak, sektörün geleceğine yol haritası olacak, bu kadar geniş bir teknoloji denizinde, bireylere doğru bilgiyi ulaştıracak ve etkin perspektif kazandıracak bir kaynağa olan ihtiyacın belirginleştiği günümüzde güçlü altyapısı ve tecrübeli kadrosu ile ICT YAYIN GRUBU, sektörün ve kamunun bu yöndeki ihtiyaçlarını ve taleplerini layıkıyla karşılama misyonuyla hareket ediyor.

ICT YAYIN GRUBU; İngilizce/Türkçe yayın yapan ICT Media Dergisi, www.ict-media.com websitesi ve www.icttele.com haber portalı aracılığıyla GSM, Yazılım, Donanım, Telekom, Güvenlik ve Network, Online Hizmetler, Multimedya, Katma Değerli Servisler, Ar-Ge konularında uzmanların bilgi ve tecrübelerini okuyucusuyla paylaşıyor. Ayrıca araştırma, danışmanlık, sektörel organizasyon faaliyetleriyle de ilgililerin buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Tecrübeli gazeteci, Murat PEHLİVAN’ın Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı derginin, yazı işleri Müdürlüğünü Burcu BAYRIDOST, Akademik Editörlüğü ise  Prof. Dr. Necdet HAYTA ve Dr. Bilge İMER yürütüyor. Danışma Kurulunda ise tanınmış öğretim üyeleri ve sektörün duayenleri var.

Yayına başlarken, ICT sektörüne, pozitif yayıncılık ilkesi doğrultusunda, haberlerin ters yüz edilmediği, kirli enformasyona yer verilmeyen ve manipülasyona müsaade etmeyen bir platform olacağız demişlerdi. Bu hedeflerini büyük ölçüde gerçekleştirdiler.

Bu özellikleri nedeni ile ICT MEDİA, 2012 Yılının Süreli Yayını Ödülü’ne lâyık görülmüştür.

Bu Haber 1744 defa okunmuştur.
KUTLU OLSUN
ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI
KİTAP SÖYLEŞİ GÜNLERİ
KONFERANSA DAVET
ÖZELLEŞTİRME VE ACI SONUÇ
DR. ÖZDEMİR KONFERANS VERDİ
POSTA MEMURLUĞUNDAN SADRAZAMLIĞA
KONFERANSA DAVET
SİBEL DURAL´A GEÇMİŞ OLSUN
HOŞGELDİN 2017
AÇIK TEŞEKKÜR
YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPT
GENEL KURULDA BAŞKANIMIZIN YAPT
5. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILD
TERÖRE LANET
FAALİYET RAPORUMUZ
BAŞKANIMIZLA YAPILAN RÖPORTAJ
GENEL KURUL İLANI
ATA’MIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!