2012 YILININ SÜRELİ YAYINI : ICT MEDİA2012 YILININ SÜRELİ YAYINI : ICT MEDİA

Tarih: 2013-02-24

 

2012 yılı Telekomcular Derneği ödüllerine lâyık gördüğümüz kişi ve kuruluşları seçme nedenlerimizi bilginize sunuyoruz.

2012 yilinin süreli yayini olarak ICT MEDİA’yı seçtik.

Neden ICT MEDİA?

2010 yılı Ocak ayında yayın hayatına merhaba diyen ICT MEDİA’nın, kıyasıya rekabetin yaşandığı, Telepati ve Telekom Dünyası gibi yıllardır yayın yapan köklü süreli yayınların bulunduğu sektörde, uzun ömürlü olacağına  kimse ihtimal vermemişti. ICT MEDİA geçen iki yıllık dönemde sektörde okunan, takip edilen bir yayın organı oldu. Okuyucu sayısı arttı.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerini yerel ve uluslar arası bazda takip ederek sektörle ve toplumla buluşturacak, sektörün geleceğine yol haritası olacak, bu kadar geniş bir teknoloji denizinde, bireylere doğru bilgiyi ulaştıracak ve etkin perspektif kazandıracak bir kaynağa olan ihtiyacın belirginleştiği günümüzde güçlü altyapısı ve tecrübeli kadrosu ile ICT YAYIN GRUBU, sektörün ve kamunun bu yöndeki ihtiyaçlarını ve taleplerini layıkıyla karşılama misyonuyla hareket ediyor.

ICT YAYIN GRUBU; İngilizce/Türkçe yayın yapan ICT Media Dergisi, www.ict-media.com websitesi ve www.icttele.com haber portalı aracılığıyla GSM, Yazılım, Donanım, Telekom, Güvenlik ve Network, Online Hizmetler, Multimedya, Katma Değerli Servisler, Ar-Ge konularında uzmanların bilgi ve tecrübelerini okuyucusuyla paylaşıyor. Ayrıca araştırma, danışmanlık, sektörel organizasyon faaliyetleriyle de ilgililerin buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Tecrübeli gazeteci, Murat PEHLİVAN’ın Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı derginin, yazı işleri Müdürlüğünü Burcu BAYRIDOST, Akademik Editörlüğü ise  Prof. Dr. Necdet HAYTA ve Dr. Bilge İMER yürütüyor. Danışma Kurulunda ise tanınmış öğretim üyeleri ve sektörün duayenleri var.

Yayına başlarken, ICT sektörüne, pozitif yayıncılık ilkesi doğrultusunda, haberlerin ters yüz edilmediği, kirli enformasyona yer verilmeyen ve manipülasyona müsaade etmeyen bir platform olacağız demişlerdi. Bu hedeflerini büyük ölçüde gerçekleştirdiler.

Bu özellikleri nedeni ile ICT MEDİA, 2012 Yılının Süreli Yayını Ödülü’ne lâyık görülmüştür.

Bu Haber 1968 defa okunmuştur.
BYS´DEN ALACAKLI OLABİLİRSİNİZ
KADIN ve EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ
BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI
2018´İN İLK KİTAP GÜNÜ 6 OCAK´TA
TELGRAFÇI HAMDİ´Yİ ANIYORUZ
MEVLİD KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN
DAVETLİSİNİZ
ESKİ BAKAN´DAN DERNEĞİMİZE
KARA GÜNLER OLMASIN
ÖDÜL TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ
MAKALE YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI
KİTAP SÖYLEŞİ ve İMZA GÜNÜ
DÖRDÜNCÜ KİTAP GÜNÜ 14 EKİMDE
OKUYORUZ-OKUTUYORUZ
BİR KİTAP GÜNÜ ETKİNLİĞİ DAHA GE
3. KİTAP GÜNÜNE BEKLİYORUZ
İL TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİ
TÜRK TELEKOM VE ÖZELLEŞTİRMESİ
ZORUNLU BİR AÇIKLAMA
BÜYÜK KAMPANYAYA BİR KATKI DA Bİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!