PTT´CİLERİN VEFASIPTT´CİLERİN VEFASI

Tarih: 2013-03-01

 

Uzun yıllar Tosya Türk Telekom Müdürlüğü'nde görev yapan Ahmet Karaca’nın emekliye ayrılması nedeniyle, Tosya PTT Müdürlüğü personeli bir veda gecesi düzenledi.

Geceye Tosya PTT personeli ile birlikte Türk Telekom çalışanları da katıldı. Her iki kurum personelinin de kaynaşmasına vesile olan gece de, duygusal anlar yaşanırken, zaman zaman da neşeyle vakit geçirildiği görüldü. Katılımcıların doyasıya eğlendiği veda gecesinden herkes memnun oldu.

Tosya Türk Telekom sorumlu yöneticisi iken emekli olan Ahmet Karaca, gecede duygularını şöyle dile getirdi: “Uzun zamandır bu türlü organizasyonlar düzenlenmemişti. Henüz PTT ile Türk Telekom ayrılmadığı zamanlardan bu güne uzun yıllar birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarımla birlikte olmak beni gerçekten memnun etti. Gecenin organizasyonunu sağlayan PTT Müdürümüz Davut Zat’a bizleri böyle bir atmosferde buluşturmasından dolayı müteşekkirim. Yönetim açısından kurumlarda bir baş olmasının önemi böylelikle bir kez daha anlaşılmıştır. Buradaki fotoğraf, bunu resmediyor. Ancak herkesin böyle incelikte olması da mümkün değil. Müdürümüz bu konuda gerçekten sosyal, ince düşünceli ve insan ilişkilerine son derece önem veren bir kişilik. Kurumlarımız yıllar önce ayrılmasına rağmen, bize vefa göstererek bu geceyi düzenlediler. Beni, tekrar yıllar öncesinin hatıralarına yolculuk yaptırdılar. Eski ve yeni mesai arkadaşlarımla böylesine nezih, sıcak ve neşeli bir ortamda tekrar bir araya gelmek beni ziyadesiyle duygulandırmıştır. Hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Geceyi organize eden PTT Müdürü Davut Zat ise, “Ayrı kurumlar da ancak, aynı çatı altında uyumlu bir şekilde görev yaptık. İlçemizin çok değerli kurum yöneticilerinden Sayın Ahmet Karaca’yı tanımaktan ne kadar memnun olmuşsam, onun emekliye ayrılmış olmasından dolayı da bir o kadar üzgün olduğumu ifade etmek isterim. Gerçekten kendisini tanıdığım süreç içerisinde; hoş görüsünü, güler yüzünü ve yapıcı yaklaşımını hiç kaybetmemiştir. Doğrusu, PTT den doğan bir kurum olan Türk Telekom’un PTT ile olan Tosya’mızdaki bu güzel uyumu ve her iki kurum personeli arasındaki kardeş kurum anlayışının tesis edilmesi ve sürdürebilmesinde, Ahmet Bey’in anlayışı ve yaklaşımı inkâr edilemez. Kendisinin ayrılması bizim için bir kayıptır. İyi bir idareci, iyi bir insan ve meslek hayatında başarılı hizmetler yapmış değerli bir arkadaşımı emekli ettik. Kendisiyle problemsiz bir iletişim içinde çalıştık. Onun varlığı ilçemiz için bir şanstı. Kendisi her şeyin en güzelini hak ediyor. Bu manzara da zaten söylediklerimin şahidi niteliğindedir. Sayın Karacaya’ya emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunuyorum. Her şey gönlünce ve dilediğince olsun” diye konuştu.

Gecenin sonunda Zat, emekliliğe ayrılan Ahmet Karacaya’ya yaptığı hizmetlerden ötürü plaket verdi.
 

Tosya PTT Müdürlüğü Personeline bu duyarlı davranışları nedeniyle teşekkür ederiz.

Bu Haber 1621 defa okunmuştur.
EDİRNE PTT’DEN BİR VEFA ÖRNEĞİ
ÖZDEMİR´LER UMUT´LARINI KAYBETTİ
ŞEHİT CENGİZ PULAT´I ANIYORUZ
FUAT DEMİR´İN BABASI VEFAT
NURAY VESEK´İN BABASI SEDAT PEKE
SEVGİ ÜN VEFAT ETTİ
MELİS YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETT
MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETTİ
AHMET ARAT VEFAT ETTİ
BAHTINUR ERSEN’İN BABASI VEFAT E
ALİ ATMACA´NIN BABASI VEFAT ETTİ
ÜMMET EREN VEFAT ETTİ
ZUHAL ÇELİK´İN ANNESİ VEFA
RAMADAN İLÇİKTAY AMELİYAT OLDU
ŞAKİR TALU VEFAT ETTİ
TARIK KORAY VEFAT ETTİ
ÖMER BAŞKURT VEFAT ETTİ
ATANUR YILMAZ YAZDI: GEÇMİŞE ÖZL
MEHMET DİNLER VEFAT ETTİ
ALP ARSLAN’IN BABASI VEFAT ETTİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!