7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TNB KEP HİZMET VERMEYE BAŞLIYORTNB KEP HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

Tarih: 2013-03-30

 

Kayıtlı Elektronik Posta gönderimi konusunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından lisanslanan ilk özel kuruluş TNB KEP faaliyete geçiyor.

TNB KEP hizmet vermeye başlıyor Türkiye Noterler Birliği Vakfı sahip olduğu bilgi ve deneyimi, kurduğu TNB KEP isimli şirketle elektronik ortama taşıyor. Türkiye Noterler Birliği Ankara Merkez Binası’nda düzenlenecek, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr.Tayfun Acarer’in katılacağı toplantıda, TNB KEP’in vatandaşlara, kamu ve özel sektör kuruluşlarına vereceği hizmetler tanıtılacak.

1 Temmuz 2012 tarihli yeni Türk Ticaret Kanunu ile yürürlüğe giren Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), yasal olarak geçerli elektronik yazışma ve bildirim olarak tanımlanıyor. Anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler için zorunlu hale getirilen KEP uygulaması, tüm e-iş süreçlerini hızlandıracak güvenli bir iletişim altyapısı sunuyor. TNB KEP olarak, e-posta ile yapılan bildirimleri yasal hale getiren ve e-postayı hukuki bir delile dönüştüren bu yeni sistem ile Türkiye’deki tüm vatandaşlara, kamu ve özel sektör kuruluşlarına verilecek hizmetleri tanıtmak üzere bir toplantı düzenleyeceğiz.

Türkiye Noterler Birliği Ankara Merkez binasında 2 Nisan 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr.Tayfun Acarer’in katılımıyla gerçekleşecek toplantımızda siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Bu Haber 1189 defa okunmuştur.
BİLİŞİMİN EN İYİLERİ
OGER 22 MİLYAR TEMETTÜ ALDI
SİBER ZORBALIK YAYGINLAŞIYOR
NETAŞ´IN 50. YILI
TURKCELL UKRANYANIN 4G İHALESİNE
TURKCELL DİYALOG MÜZESİNE ÖDÜL
CEP VE İNTERNETTE YENİ DÖNEM
TURKCELL’İ ALKIŞLIYORUZ.
GSM OPERATÖRLERİNE KIYAK MI?
GSM OPERATÖRLERİ VERGİ Mİ KAÇIRI
2017´DE DURDURULAN SİBER SALDIRI
BTK ve TÜRKÇE DUYARLILIĞI
PARMAK İZİ DE ÇALINABİLİYOR
KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
BAŞLANGIÇ ÇOK İYİ! PEKİ, SONRASI
TURKCELL FAİZSİZ BANKACILIĞA GİR
ŞİFRENİZİ GÜVENLİ Mİ SANIYORSUNU
VODAFONE´DA AKILLI ŞEBEKE
VODAFONE´UN İŞGÜZARLIĞI MI?
TUİK 2017 BİLİŞİM ARAŞTIRMASI
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!