DİKKAT... DİKKAT... DERNEĞİMİZDEN ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI....
 
TNB KEP HİZMET VERMEYE BAŞLIYORTNB KEP HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

Tarih: 2013-03-30

 

Kayıtlı Elektronik Posta gönderimi konusunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından lisanslanan ilk özel kuruluş TNB KEP faaliyete geçiyor.

TNB KEP hizmet vermeye başlıyor Türkiye Noterler Birliği Vakfı sahip olduğu bilgi ve deneyimi, kurduğu TNB KEP isimli şirketle elektronik ortama taşıyor. Türkiye Noterler Birliği Ankara Merkez Binası’nda düzenlenecek, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr.Tayfun Acarer’in katılacağı toplantıda, TNB KEP’in vatandaşlara, kamu ve özel sektör kuruluşlarına vereceği hizmetler tanıtılacak.

1 Temmuz 2012 tarihli yeni Türk Ticaret Kanunu ile yürürlüğe giren Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), yasal olarak geçerli elektronik yazışma ve bildirim olarak tanımlanıyor. Anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler için zorunlu hale getirilen KEP uygulaması, tüm e-iş süreçlerini hızlandıracak güvenli bir iletişim altyapısı sunuyor. TNB KEP olarak, e-posta ile yapılan bildirimleri yasal hale getiren ve e-postayı hukuki bir delile dönüştüren bu yeni sistem ile Türkiye’deki tüm vatandaşlara, kamu ve özel sektör kuruluşlarına verilecek hizmetleri tanıtmak üzere bir toplantı düzenleyeceğiz.

Türkiye Noterler Birliği Ankara Merkez binasında 2 Nisan 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr.Tayfun Acarer’in katılımıyla gerçekleşecek toplantımızda siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Bu Haber 1038 defa okunmuştur.
DÜNYA TELEKOMÜNİKASYON GÜNÜ
AKILLI KÖYÜN HAYALCİ KADINI
WannaCary VİRÜSÜNE ESİR OLMAYIN
SİBER SALDIRILARA DİKKAT
TÜRKİYE VE 73 ÜLKEYE SİBER SALDI
WHATSAPP KAPANACAK SÖYLENTİSİ
İNTERNETTE GECE KOTASI YOK ARTIK
GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ
BTK UYARDI... AMAN DİKKAT!
AVM´LERDE SMALLCELL DÖNEMİ
TT. BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ BİRLEŞİYO
FACEBOOK VE ZİHİN OKUMA TEKNOLOJ
EMO 2016 RAPORU
İLGİNÇ BİR RÖPORTAJ
EPDK´DAN SİBER SALDIRILAR
4,5G´ DE YERLİLİK KRİTERLERİ
4,5 G 1 YAŞINDA YERLİLİK NE ALEM
WHATSAPP BU TELEFONLARDA ÇALIŞMA
BİLİŞİM VADİSİ 100 BİN KİŞİYE İŞ
TRT MÜLAKATI TBMM GÜNDEMİNDE
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!