7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM’DA 1 ATAMA VE ÜST YÖNETİMTÜRK TELEKOM’DA 1 ATAMA VE ÜST YÖNETİM

Tarih: 2013-04-08

 

Türk Telekom'da 2005'de çalışmaya başlayan ve daha önce hukukla ilgili çeşitli görevlerde çalışan Can Esen Hukuk Başkanlığına atandı.

Türk Telekom'da 2005'de çalışmaya başlayan ve daha önce hukukla ilgili çeşitli görevlerde çalışan Can Esen Hukuk Başkanlığına atandı. Atamayla ilgili açıklama Türk Telekom tarafından şu şekilde duyuruldu:

"Şirketimiz yönetim kurulu 05.04.2013 tarihinde aldığı kararla, Hukuk Başkan Vekili olarak görev yapan Can Esen’i Hukuk Başkanı olarak asaleten atamıştır.

Sayın Can Esen, 1978 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, yedek subaylık görevini Jandarma Genel Komutanlığında Hukuk işleri Müdür Yardımcısı olarak tamamlamıştır.

Can Esen 1980-1994 yılları arasında serbest avukat olarak çalışmış ve 1994-1999 yılları arasında İstanbul Adalar Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır. 2005 yılında Türk Telekom bünyesine katılan Can Esen sırasıyla Denetleme Kurulu Üyeliği, 1. Hukuk Müşavirliği, CEO Danışmanlığı ve Hukuk Başkanı Baş Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2012 yılında sırasıyla Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörlüğü ve ardından Hukuk Başkan Vekilliği görevini ifa eden Can Esen, 2013 yılında Hukuk Başkanı olarak atanmıştır. Can Esen evli ve bir çocuk sahibidir."

 

TÜRK TELEKOM ÜST YÖNETİMİ

ADI SOYADI - GÖREVİ - MESLEĞİ - SON 5 YILDA ŞİRKETTE ÜSTLENDİĞİ GÖREVLER - SON DURUM İTİBARİYLE ORTAKLIK DIŞINDA ALDIĞI GÖREVLER

HAKAM KANAFANİ
GRUP CEO. EKONOMİST. 20.08.2010 TARİHİNDEN BU YANA GRUP CEO OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. ARGELA YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., ASSİSTT REHBERLİK VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ AŞ., İNNOVA BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş., SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş., PANTEL INTERNATIONAL GROUP - YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI. TTNET A.Ş., AVEA İLETİŞİM HİZM. A.Ş., OJER TELEKOMÜNİKASYON A.Ş., AND NET EKRAN TELEVİZYONCULUK VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.- YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ

TAHSİN YILMAZ
GENEL MÜDÜR. ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ. 04.09.2012 TARİHİNDEN BU YANA GENEL MÜDÜR OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.  

ALİ YILMAZ
BİREYSEL MÜŞTERİ BAŞKANI. ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ. 9.10.2012 TARİHİNDEN BU YANA BİREYSEL MÜŞTERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.  

MUSTAFA UYSAL
GRUP FİNANS BAŞKANI. EKONOMİST. 01.02.2010 TARİHİNDEN BU YANA GRUP FİNANS BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİ.

MURAT KIRKGÖZ
FINANS BAŞKANI. MAKİNE MÜHENDİSİ. 9 EKİM 2012 TARİHİNDEN BU YANA FİNANS BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ, SAYMAN.

ŞÜKRÜ KUTLU
İNSAN KAYNAKLARI, DESTEK VE REGÜLASYON BAŞKANI HUKUKÇU 22 EKİM 2010 TARİHİNDEN BU YANA İNSAN KAYNAKLARI, DESTEK VE REGULASYON BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. TCDD YÖNETİM KURULU ÜYESİ, TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİ, YÖNETİM KURULU BAŞKANI

GÖKHAN KAYALIBAY
STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME BAŞKANI. ELEKTRONİK MÜHENDİSİ. 09.10.2012 TARİHİNDEN BU YANA STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

MEHMET ALİ AKARCA
KURUMSAL MÜŞTERİ BAŞKANI. EKONOMİST 09.10.2012 TARİHİNDEN BU YANA KURUMSAL MÜŞTERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.  

HAKTAN YASAR KILIÇ
SAHA YÖNETİMİ BAŞKANI. ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ 23.06.2011 TARİHİNDEN 11.12.2012'E KADAR MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR. 11.12.2012 İTİBARİYLE ÜNVANI SAHA YÖNETİM BAŞKANI OLARAK DEĞİŞMİŞTİR.  

DR. NAZİF BURCA
İÇ DENETİM BAŞKANI KAMU YÖNETİMİ FİNANSTAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVİNİN ARDINDAN AĞUSTOS 2007'DEN BU YANA İÇ DENETİM BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI DENETİM KURULU ÜYESİ.

MEMET ATALAY
OPERASYON BAŞKANI. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSİ. 23.06.2011 TARİHİNDEN BU YANA OPERASYON BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.  

TİMUR CEYLAN
TEKNOLOJİ BAŞKANI. ELEKTRİK MÜHENDİSİ. 30.11.2010 TARİHİNDEN BU YANA TEKNOLOJİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİ, DENETİM KURULU ÜYESİ.

CAN ESEN
HUKUK BASKANI. AVUKAT. DENETLEME KURULU ÜYELİĞİ, 1. HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ, CEO DANIŞMANLIĞI, HUKUK BAŞKANI BAŞ DANISMANLIĞI OPERASYONEL HUKUK HİZMETLERİ DİREKTÖRÜ. TÜRK TELEKOM SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİ, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI.

Bu Haber 6475 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!