Derneğin İlk Sağlık Anlaşması SETUR İLE İNDİRİMLİ TATİL
 
ERGÜN ÇETİN’İN BABASI VEFAT ETTİERGÜN ÇETİN’İN BABASI VEFAT ETTİ

Tarih: 2013-05-14

Türk Telekom Eskişehir İl Müdürlüğü’nde Telekom Müdürü iken naklen Eskişehir Osman Gazi Üniversitesine araştırmacı olarak geçen arkadaşımız Ergün ÇETİN’in babası 9 Mayıs 2013 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 11.Mayıs.2013 günü Kayseri Gesi İlçesi Kayabağ köyü aile mezarlığında defnedilmiştir.

Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Arkadaşımız Ergün ÇETİN babasının rahatsızlığını, vefatına kadar olan süreci, yaşadıklarını,  yüreğinden geçenleri anlatıyor.

Babam, 30 Ocak günü göğüs ağrısı şikâyetiyle gittiği Eskişehir Özel Medline hastanesinde muayene olduğu Prof Dr Serdar Günaydın tarafından anjiyo yapılıyor. Anjiyodan sonra 3 damarının %90 oranında tıkalı olduğu gerekçesiyle Prof Dr Serdar Günaydın tarafından by-pass yapılmasına karar veriliyor. Her ne kadar babama bu ameliyatı olmamasını söylesek de, o doktora güvendiği için doktorunda hiçbir riski yok güvencesi üzerine razı oluyoruz. Ancak bu arada ekoprintini başka doktorlara da gösterdikten sonra ameliyatına onay verdik. 1 Şubat günü yapılan by-pass başarılı geçti. İlk iki günde iyileşme belirtileri vardı. Ama henüz yoğun bakımdan çıkmadan önce 2. günün sonunda solunum güçlüğü başladı. Fakat Medline hastanesinin doktorları bize hep umut vererek kısa sürede atlatacağını yakında iyileşeceği umudu verdi. Fakat durumunda değişiklik olmayınca babamı 12 Şubat günü ambulansla ESOGÜ Tıp Fakültesi Anestezi yoğun bakım ünitesine aktardık. Babamla burada Prof. Dr. Birgül YELKEN başkanlığında Doç.Dr. Serdar EKEMEN, Uzm. Dr. Ahu BAYSAL ve yoğun bakım ünitesinin diğer çok değerli doktor ve hemşireleri ilgilendi. Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesinde birçok operasyon yapıldı. Solunum cihazına bağlı olarak 3 ay yaşayabildi. Bir ihmal olduğunu düşünmüyoruz.

Orada 12 Şubat gününden 9 Mayıs gününe kadar hastanenin imkânlarının elverdiği ölçüde ellerinden ne geliyorsa yaptılar. Çünkü onlarda babamı çok sevmişlerdi. Son gün 1,5 saat boyunca hepsi seferber oldu. Babamı geri döndürmek için olmadı. Hepsi bizlerle birlikte orada gözyaşı döktü.

Hepsine yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıca yukarıdaki fotoğrafı 22 Mart günü çekip cep telefonunun kapak resmi yapıp babamın vefat ettiği gün (telefonunuzu verirmisiniz diyerek) telefonuma aktaran Emel hemşireye teşekkür ederim. Babamı 10 Mayıs günü Tepebaşı Belediyesinin tahsis ettiği araçla Tıp Fakültesinden alarak Kayseri’ye götürdük. 11 Mayıs günü öğle namazını müteakip Gesi Kayabağ köyümüzde bulunan aile kabristanına defnettik.

Allah(CC) taksiratını affetsin mekânı Cennet olsun.

Acımızı paylaşan herkese yürekten teşekkürlerimle…

Ergün ÇETİN

Bu Haber 3896 defa okunmuştur.
MUSTAFA AKGÜL´Ü KAYBETTİK
BEKİR ÖZTOPRAK AMELİYAT OLDU
HATİCE G.ŞAHMAN 2018 EDEBİYAT TA
İRFAN ÇAKIR VEFAT ETTİ
RECAİ SAYAR´IN ANNESİ VEFAT ETTİ
İ.HAKKI ALPTÜRK AMELİYAT OLDU
NURETTİN ÖZAYDINLIK VEFAT ETTİ
ÖMER ÜSTÜNER´İN BABASI VEF
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
SAFRAN TADINDA BİR ROTA
İSMAİL TOSUN VEFAT ETTİ
YÜCEL ÇALIKLI VEFAT ETTİ
ŞAHİN´LERİN ANNESİ VEFAT E
MEHMET KAYA VEFAT ETTİ
MUSTAFA SOYLAR ANNESİNİ KAYBETTİ
ORHAN GÖKSUDELİK VEFAT ETTİ
BERİL´İ KAYBETTİK
HASAN TAŞAN VEFAT ETTİ
LEYLA DAĞKILIÇ´IN ANNESİ VEFAT E
ÖDÜL TÖRENİMİZ MEDYADA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!