7. KİTAP GÜNÜ 3 ŞUBATTA BEKLİYORUZ. KADIN VE EDEBİYATI TARTIŞACAĞIZ....
 
TÜRK TELEKOM’A ÜÇ ÖDÜL!TÜRK TELEKOM’A ÜÇ ÖDÜL!

Tarih: 2013-07-14

Türk Telekom kurumsal iletişimde üç farklı kategoride altın, gümüş ve bronz ödül aldı.

Türk Telekom kurumsal iletişim alanında en iyi uygulamaları değerlendiren ve ödüllendiren Inova Awards 2012 organizasyonunda üç kategoride ödüle layık görüldü. Türk Telekom, Inova Awards 2012'de Kurumsal Bloglar kategorisinde altın, İntranet Portalı kategorisinde gümüş, emekli mensuplarıyla iletişim için sürdürdüğü çalışmalarla da özel kategoride bronz ödüle layık görüldü.  

Türk Telekom ABD'de düzenlenen uluslararası Inova Awards 2012 organizasyonunda üç farklı kategoride altın, gümüş ve bronz ödül aldı. Organizasyonda Türk Telekom kurumsal blogu, intranet portalı ve "Dostluğumuz Bir Ömür" iletişim programı ile ödüle layık görüldü.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türk Telekom'un Inova Awards 2012'de Kurumsal Bloglar kategorisinde altın ödüle layık görüldüğü ve Türk Telekom'un kurum içi blogu, ileTTişim Blog'un, şirket tarafından kullanılan geniş kapsamlı dahili ve harici dijital içerik kanallarını bünyesinde topladığı belirildi. Verilen bilgiye göre, yurt çapında sayıları 21 bin 500'ü geçen Türk Telekom çalışanları arasında sosyal ve profesyonel bir bilgi paylaşımı platformu olarak işlev gören ve Türk Telekom İç İletişim Müdürlüğü tarafından yönetilen blogun günlük ortalama hit sayısı 15 binin üzerinde. Bloga şu ana kadar yaklaşık 500 Türk Telekom çalışanı teknolojiden çeşitli dallardaki hobilere varan geniş bir çerçevedeki konularda yazdıkları 900'e yakın yazı ile katkıda bulunduğu ve bu yazıların 930 binin üzerinde görüntülendiği Türk Telekom açıklamasında yer aldı.

-TÜRK TELEKOM İNTRANET PORTALI "İLETTİŞİM"-

Öte yandan Türk Telekom intranet, Inova Awards organizasyonundan gümüş ödüle değer görüldü. Türkiye'nin 81 ilinde çok yaygın bir sahada Doğru kitleye doğru içeriğin doğru zamanda sunulması amacıyla oluşturulan ve Türk Telekom İç İletişim Direktörlüğü tarafından yönetilen intranet portalının her gün 15 binin üzerinde hit aldığı bildirildi. Kurum çalışanları arasında paylaşım sağlamak amacıyla kolay kullanılabilir ve işlevsel bir şekilde yapılandırılan portal yüksek seviyede sosyal medya uyumluluğuna sahip olduğu belirtildi. Türk Telekom çalışanlarının online toplantı yapabildikleri portalde ayrıca CEO İletişim Hattı bulunuyor.

-"DOSTLUĞUMUZ BİR ÖMÜR"-

Türk Telekom'un Inova Ödülleri 2012'de aldığı üçüncü ödül ise Marka Yönetimi kategorisinden geldi. Türk Telekom'un "Dostluğumuz Bir Ömür" çatısı altında yürüttüğü emekli buluşmaları ve iletişim programı bronz ödüle layık görüldü. Çalışanları ile iletişimini stajyerlikten emeklilik sonrasına dek sürdüren Türk Telekom bu program sayesinde emekli mensupları ile bağlarını koruyor, iletişimini, onlara ilgi ve desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda Türk Telekom Müdürlüğü mensuplarıyla üst düzey yöneticilerin de katıldığı buluşmalar düzenliyor. Şu ana kadar aralarında Samsun, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, Erzurum, Ankara ve İstanbul'un da olduğu 28 şehirde gerçekleştirilen 12 buluşmada yaklaşık 3 bin 150 Türk Telekom emeklisi bir araya geldi.

Bu Haber 2314 defa okunmuştur.
TELEKOM ŞEHİRLERİ NE KADAR AKILL
BANKACILIK SİSTEMİ TIKANDI MI?
İNNOVA TAZMİNATA MAHKUM OLDU
TELEKOM YİNE BORÇLANDI
T.TELEKOMUN KURUMSAL İLKELER NOT
T.TELEKOM´DAN YIKILAN BİNA AÇIKL
TELEKOMUN BİNASI DA PARASI DA ÇÖ
TÜRK TELEKOM YİNE BORÇLANDI
ENİS ÖKSÜZ´ÜN TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM´UN ZEHİR ZIKKIM ÖYK
TÜRK TELEKOM YENİ ŞİRKET KURUYOR
BDDK; BANKALARA OTAŞ´I TAK
TELEKOM’UN YABANCI ORTAKLARI KAP
TELEKOM ÇALIŞANINI TANIMAYA MI B
BAKAN YANILTILDI MI
BAKANA SORULAMAYAN SORULAR
2,5 YILDIR TELEFON BEKLİYOR
TÜRK TELEKOM HAKKINDA ARAŞTIRMA
DERENİN TAŞI, DERENİN KUŞU
TELEKOM´DAN YÖNETİM DEĞİŞ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
 
  Copyright © 2006-2011 Telekomcular Dernegi
Web sitesinde yer alan yazi,resim ve materyaller izinsiz kullanilamaz,kopyalanamaz!